Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.03.2015
Místo konání:
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
D10N     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3     P5    
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0550 Mastela Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361801 40 Kč
11P0551 Powieśnik Emilia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361829 40 Kč
1TX0550 Austerová Andrea Filand 981823 40 Kč
3.20 km, 85 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 0 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 40 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 40 Kč
14P0350 Czapska Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2026146 40 Kč
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2077795 40 Kč
4.20 km, 100 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 70 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 70 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 0 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 70 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 70 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 70 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 70 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 70 Kč
4.60 km, 115 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 70 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 70 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 70 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 70 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 70 Kč
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 70 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 0 Kč
5.10 km, 145 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 90 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 0 Kč
42P9750 Dzik Justyna (POL) Team360 428767 0 Kč
6.70 km, 190 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 90 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 90 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 90 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 90 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 90 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 253160 90 Kč
AOP9650 Mlčáková Markéta Orientační Běh Opava C 8810 90 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 443086 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 90 Kč
NNNXX11 Materová Lucie Neregistrovaní 52943 120 Kč
5.50 km, 160 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7650 Dreiseitelová Dagmar OOB TJ Baník Ostrava C 52291 90 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 90 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 428276 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 90 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 0 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
11P7850 Marszałek Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032319 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 90 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 120 Kč
4.40 km, 120 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 90 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 90 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
42PXX01 Jaroszek-Bogucka Anna (POL) Team360 607807 120 Kč
3.30 km, 90 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 0 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 90 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
11P0801 Masny Tadeusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361813 40 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 40 Kč
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 40 Kč
3.30 km, 105 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 40 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 40 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 40 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 40 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 40 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 40 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 40 Kč
BFM0407 Adámek Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
BFM0415 Vašnovský Jiří SKOB Frýdek - Místek C 426342 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 40 Kč
1TX0400 Austera Filip Filand 515035 40 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 40 Kč
4.70 km, 155 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 70 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 70 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 70 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 70 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 0 Kč
NNN9005 Matěja Vojtěch Neregistrovaní 416148 70 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 70 Kč
14P-000 Baron Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2017999 70 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 70 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 70 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 70 Kč
47P0201 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394740 0 Kč
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392590 70 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 70 Kč
5.00 km, 170 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 70 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 70 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 70 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 70 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 70 Kč
11P9900 Krzysteczko Michał (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2077791 70 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 70 Kč
14P0001 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 0 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 70 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 70 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 70 Kč
6.20 km, 190 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 90 Kč
11P9800 Nowak Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2077794 90 Kč
16P9700 Kareta Kamil (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
16P9800 Sarapata Jakub (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
16P9802 Malczak Przemysław (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
16P9803 Kurowski Damian (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
16P9804 Brachaczek Michał (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 0 Kč
42PXX02 Jaroszek Jakub (POL) Team360 7899987 120 Kč
10.60 km, 305 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 90 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 90 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 90 Kč
SOP8606 Kuča Petr OOB TJ Slezan Opava C 49344 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 90 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 90 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 90 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 90 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 90 Kč
11P7700 Marszałek Piotr (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032324 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232523 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 90 Kč
16P9600 Szewczyk Jakub (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
16P9601 Smolik Kamil (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
16P9801 Żebrok Jakub (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 90 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 90 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 90 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 90 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 90 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 90 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 90 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 0 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 90 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 120 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 120 Kč
8.20 km, 240 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 90 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 90 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 90 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 90 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 90 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 90 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032323 90 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 0 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 232526 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 515156 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 7203332 90 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 120 Kč
6.60 km, 225 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 90 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 232522 90 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 90 Kč
47P6102 Polewski Dariusz (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392571 90 Kč
41P6601 Forystek Jozef (POL) WKS Wawel Kraków 1966318 120 Kč
5.30 km, 170 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 0 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 90 Kč
16P5900 Stanieczek Janusz (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 140 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 90 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 90 Kč
42P6000 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 90 Kč
86PXXXX Szotek Antoni (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 345990 120 Kč
4.10 km, 125 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 70 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 70 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 70 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 70 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 0 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 70 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 70 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 70 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 70 Kč
1.80 km, 55 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9002 Miklas A.+Horáčková K. Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec 8653 50 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2061793 50 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 50 Kč
NNN9003 Pavlová Eliška Neregistrovaní 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
11P0500 Masny Ania&Przemek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361823 50 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
86P0450 Niezgoda Alicja (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra zapůjčit 100 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
47P0850 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744 50 Kč
MOVXXX1 Mosler Vítek SKOB Ostrava 50 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
2.90 km, 95 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 70 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 70 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 70 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 70 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 70 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 70 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 70 Kč
NNN9004 Pavel Radek Neregistrovaní 70 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 70 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 70 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 70 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 410791 70 Kč
11P5700 Pipiro Grzegorz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361805 70 Kč
11P5750 Pipiro Grażyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361806 70 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 70 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 428209 70 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 70 Kč
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 70 Kč
NNN9007 Polánka Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 70 Kč
5.10 km, 175 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 70 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 70 Kč
NNN9001 Horáčková Vladimíra Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 70 Kč
16P9750 Byrtus Aleksandra (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9850 Cieślar Noeimi (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9851 Czyż Paulina (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9852 Wojtynek Daria (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9853 Piguła Marta (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9854 Żebrok Justyna (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9855 Kotorc Daria (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
16P9856 Migas Lucyna (POL) II LO im. M. Kopernika w Cieszynie zapůjčit 120 Kč
NNN9006 Stanek Matěj + Petra Seidlerová + Joey Neregistrovaní 411763 70 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 70 Kč
NNN9008 Polánková Eliška Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
1TX7100 Vlachová Marcela Filand 434589 70 Kč
47P8800 Kowalski Karol (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887003 70 Kč
NNNX001 Kohoutek Milan Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNNX002 Kohoutková Jana Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
SOP8710 Balcar Adam OOB TJ Slezan Opava 4777 80 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 52999 70 Kč
MOVXXX2 Karlová Eva SKOB Ostrava 52996 70 Kč
MOV0050 Lukšová Anna SKOB Ostrava C 232406 70 Kč
celkem přihlášených: 318, vklad: 24280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.