Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
ZŠ Komenského, Vítkov
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D18C     D21C     D35C     D45C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
1.00 km, 10 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
1.00 km, 10 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 40 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 40 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 40 Kč
1.30 km, 12 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 40 Kč
BFM0351 Zajícová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49456 40 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 40 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 40 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 40 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 40 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
1.80 km, 18 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 90 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 90 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 90 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava A 7204988 90 Kč
2.20 km, 30 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 53293 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 90 Kč
2.30 km, 32 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 90 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 90 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 90 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 90 Kč
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry C 49413 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
2.20 km, 32 m, 23 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 90 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 2060211 90 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 90 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 90 Kč
AOP7851 Kotůlková Veronika Orientační Běh Opava C 416168 90 Kč
1.90 km, 28 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 90 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 90 Kč
1.00 km, 10 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 40 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 40 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
1.10 km, 10 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 40 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 40 Kč
1.60 km, 12 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 40 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 40 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 40 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 40 Kč
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 40 Kč
2.00 km, 25 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 90 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 90 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 90 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 90 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 90 Kč
VRB0101 Lužík Pavel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067394 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 90 Kč
2.30 km, 28 m, 23 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 90 Kč
2.60 km, 34 m, 27 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek B 428209 90 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
2.80 km, 38 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 90 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 90 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 90 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 90 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 90 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 90 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 90 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 90 Kč
OOP Lecián Martin TJ Opava 49476 90 Kč
2.50 km, 34 m, 28 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 2049558 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 90 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7861 90 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
2.30 km, 32 m, 25 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 90 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
2.10 km, 30 m, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
1.90 km, 28 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
1.10 km, 10 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 50 Kč
NNN0601 Gřešek Oskar Neregistrovaní 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
OOP0511 Grosová Aneta TJ Opava 50 Kč
OOP0512 Daříčková Natálka TJ Opava 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec 49315 50 Kč
2.00 km, 26 m, 20 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
ODR9050 Oherová Petra SKOB Odry 50 Kč
TRI9251 Křesťanová Gabriela TJ TŽ Třinec 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 410792 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
KRN9800 Novák Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 50 Kč
ODR7361 Králová Liba SKOB Odry 416147 50 Kč
ODR7301 Král Michal SKOB Odry 416148 50 Kč
2GX Marinov Martin Vlachová 981823 50 Kč
2GX7311 Austera Filip Vlachová 515035 50 Kč
2GX7366 Vlachová Marcela Vlachová 434589 50 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec 7863 50 Kč
celkem přihlášených: 210, vklad: 14940 Kč