Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.05.2015
Místo konání:
Brno, Jehnice (základní škola -hřiště)
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     HDR     P    
1.25 km, 70 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
ZBM0554 Havlová Natálie SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
1.74 km, 90 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5RC0750 Weignerová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno C 332969 40 Kč
ABM0658 Floriánová Zuzana KOB ALFA Brno 438043 40 Kč
1.70 km, 110 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 40 Kč
2.22 km, 125 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0159 Králová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2054642 40 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 0 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno B 332970 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 40 Kč
2.54 km, 135 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 80 Kč
BBM9950 Ševčíková Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2059740 80 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 80 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 80 Kč
ZBM0061 Gombíková Johana SK Žabovřesky Brno B 0 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 80 Kč
ABM0056 Kyslingerová Marie KOB ALFA Brno C 2067323 80 Kč
ABM0061 Bastlová Pavla KOB ALFA Brno C 2067326 80 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 232865 120 Kč
3.06 km, 155 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 120 Kč
3.49 km, 205 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 9971 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 120 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 2020743 120 Kč
2.76 km, 155 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
VBM9552 Doležalová Adéla VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
VBM9356 Doležalová Martina VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
3.08 km, 165 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 80 Kč
UBM7751 Vemolová Barbora MENISKOS Brno C 0000428284 80 Kč
2.80 km, 150 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
2.15 km, 105 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
1.22 km, 70 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 0000361966 40 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 0000053796 40 Kč
1.70 km, 90 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 60 Kč
1.89 km, 110 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6YC0400 Račanský Matěj Neregistrovaní 2061786 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085647 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno B 7202856 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361937 40 Kč
2.53 km, 120 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 40 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 207849 40 Kč
VBM0102 Němec Ondřej VSK Mendelu Brno B 53217 40 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 0000247324 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
2.97 km, 150 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 80 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno B 332964 80 Kč
4.74 km, 260 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 80 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 120 Kč
3.87 km, 170 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 80 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 80 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
TBM8012 Kříž Pavel KOS TJ Tesla Brno C 2067209 80 Kč
ADA8402 Trávniček Petr OOB Spartak Adamov C 2017673 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
6PC0001 Novotný Petr Neregistrovaný - Novotný 2067992 80 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C 330612 80 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 80 Kč
RBK8228 Touš Michal SK Radioklub Blansko C 232001 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 120 Kč
RBK9015 Pekárek Michal SK Radioklub Blansko C 301285 120 Kč
4.07 km, 210 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
5RC7700 Weigner Radek Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 80 Kč
2YC0001 Auermüller Vít Neregistrovaní Auermüller zapůjčit 90 Kč
UBM7701 Vemola Jiří MENISKOS Brno C 2023964 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361980 80 Kč
3.80 km, 165 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní 2058523 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 120 Kč
3.29 km, 155 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 0000682606 80 Kč
TBM4501 Durmon Petr KOS TJ Tesla Brno C 53245 80 Kč
1.76 km, 90 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 53273 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 899170 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
2WC0002 Střelická Alena Neregistrovaní - Střeličtí zapůjčit 50 Kč
2WC0003 Nečasová Markéta Neregistrovaní - Střeličtí zapůjčit 50 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53276 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
2XC0750 Dvořáková Lucie Dvořákovi C zapůjčit 50 Kč
42C0400 Sedlák Simon Autocont zapůjčit 50 Kč
3DC0001 Skacel Viktor Neregistrovaní - Skacel zapůjčit 50 Kč
3EC0002 Vrastyáková Vanda Neregistovaní - Nádeniček zapůjčit 50 Kč
3EC0003 Vondrušková Anna Neregistovaní - Nádeniček zapůjčit 50 Kč
2.02 km, 110 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4NC8850 Holá Martina O sto šest zapůjčit 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 40 Kč
ZBM7607 Ryšavý Miloš SK Žabovřesky Brno C 9891 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
14X0001 Urbánková Lenka Neregistrovaní Urbánkovi 2051480 40 Kč
14X0002 Urbánek Petr Neregistrovaní Urbánkovi zapůjčit 50 Kč
2WC0001 Střelická Jana Neregistrovaní - Střeličtí 4780 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
4NC6400 Holý Roman O sto šest zapůjčit 50 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 40 Kč
ABM0451 Šeďová Kateřina KOB ALFA Brno C 361952 40 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 40 Kč
ABM7452 Šeďová Klára KOB ALFA Brno 438044 40 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno 7204512 40 Kč
2ZC0001 Bandouch Vratislav Neregistrovaní Bandouch 53237 40 Kč
31X0001 Fuchsová Marcela Neregistrovaní Fuchsová 2067207 40 Kč
31X0002 Fuchs Jan Neregistrovaní Fuchsová 2067208 40 Kč
42C7400 Sedlák Leo Autocont zapůjčit 50 Kč
42C8550 Blažková Klára Autocont zapůjčit 50 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani zapůjčit 50 Kč
2XC7300 Dvořák Miloš Dvořákovi C zapůjčit 50 Kč
3EC0001 Nádeníček Pavel Neregistovaní - Nádeniček zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 277, vklad: 17790 Kč