Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
11.04.2015
Místo konání:
Včelná, sportovní areál SK Včelná
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.90 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 40 Kč
D12
2.50 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 40 Kč
D14
2.90 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor B 2025207 40 Kč
VTA0152 Nováková Barbora SC vebr-sport C 2025206 40 Kč
KRE0152 Štráchalová Daniela OOB TJ Sokol Křemže doplni 40 Kč
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C 416242 40 Kč
D16
3.70 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 80 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 80 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 80 Kč
D21
7.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 80 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 80 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 80 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 80 Kč
D35
4.50 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 51418 80 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 682657 80 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 80 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 80 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 80 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
D45
4.10 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 80 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 80 Kč
D55
2.90 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 80 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
D65
2.90 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč
DF
3.00 km, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 40 Kč
H14
3.70 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport C 2025209 40 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 416307 40 Kč
H16
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 80 Kč
H18
6.30 km, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 80 Kč
H21
10.50 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 80 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 80 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
6.30 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 80 Kč
PVD8201 Vojtěch Jaroslav OOB TJ Sokol Pražák C 301163 80 Kč
H35
7.20 km, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 80 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
26A0005 Hones Josef (AUT) HSV Ried 1500223 80 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 80 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 80 Kč
PCB7400 Míchal Petr SKP České Budějovice C 2075682 80 Kč
KTA7201 Kosobud Dušan SK Kotnov Tábor C 2025212 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
H45
6.30 km, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 80 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 80 Kč
H55
4.50 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C 2064772 80 Kč
PCB5700 Musil Jan SKP České Budějovice C 80 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 80 Kč
H65
4.10 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
HDR
3.00 km, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 40 Kč
HF
3.00 km, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
KRE0701 Klimeš Jan OOB TJ Sokol Křemže C 51416 40 Kč
KRE0801 Vacek Vojtěch OOB TJ Sokol Křemže 40 Kč
KRE0702 Vacek Matěj OOB TJ Sokol Křemže 40 Kč
P
2.90 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 40 Kč
KRE0050 Moravcová Šárka OOB TJ Sokol Křemže C 416 248 40 Kč
KRE9950 Jelenová Natálie OOB TJ Sokol Křemže C 416 249 40 Kč
53X7800 Herink Jaroslav Pisek neregistrovany zapůjčit 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor 416339 40 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 40 Kč
KTA9051 Zemanová Petra SK Kotnov Tábor 410750 40 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 40 Kč
KRE9051 Vacková Irena OOB TJ Sokol Křemže zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 100, vklad: 6860 Kč