Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.04.2015
Místo konání:
Písek, Na Křižatkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 300
Náhradníků: 0
1.90 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 50 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
OPI1350 Hlaváčová Barbora Orientační sporty Písek C 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
7TC0450 Holická Anna TJ Sokol Pisek zapůjčit 80 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0150 Procházková Tereza Orientační sporty Písek C 50 Kč
OPI0151 Feitová Magdaléna Orientační sporty Písek C 50 Kč
OPI0152 Kořenová Kateřina Orientační sporty Písek C 50 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 50 Kč
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor B 2025207 50 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže 51416 50 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 2079508 50 Kč
KTA0255 Příběnská Barbora SK Kotnov Tábor C 2025210 50 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 50 Kč
OPI0050 Körnerová Emma Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 50 Kč
VTA0152 Nováková Barbora SC vebr-sport C 2025206 50 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 2079509 50 Kč
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice C 436444 75 Kč
4.70 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 90 Kč
6.20 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 90 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 90 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 90 Kč
KRE9451 Machová Miroslava OOB TJ Sokol Křemže 416246 135 Kč
5.30 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 90 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 90 Kč
5.30 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 51418 90 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 682657 90 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 90 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 90 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 90 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 90 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 135 Kč
4.70 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 90 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
7TC0700 Holický Jáchym TJ Sokol Pisek zapůjčit 80 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 2079502 50 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 2079498 50 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 416307 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport C 2025209 50 Kč
4.70 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 50 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 50 Kč
6.20 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 90 Kč
9.10 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 90 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 90 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 120 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 90 Kč
6.20 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C zapůjčit 120 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 135 Kč
7.30 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
7TC7600 Holicky Marek TJ Sokol Pisek zapůjčit 120 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C 330596 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
6.20 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 135 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 90 Kč
3.90 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 90 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
1.70 km, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 436440 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha zapůjčit 80 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
KSH1201 Maun Michal OB Kašperské Hory 51155 50 Kč
1.70 km, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SOS Jindřichův Hradec C 436450 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
3.60 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE1998 Guyonnet Lucile OOB TJ Sokol Křemže 428715 90 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 120 Kč
53X7800 Herink Jaroslav Pisek neregistrovany zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 151, vklad: 11915 Kč