Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.08.2015
Místo konání:
Trocnov - Památník Jana Žižky z Trocnova
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H14     H16     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P - příchozí    
1.40 km, 25 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 40 Kč
1.50 km, 25 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 40 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 40 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 40 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport C 2025203 40 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže 51418 40 Kč
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 80 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 2025218 80 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 80 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 80 Kč
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 80 Kč
5.30 km, 85 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice C 301543 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 80 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 130 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 80 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering C 1396265 80 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 80 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 80 Kč
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 80 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 130 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 80 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 80 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 40 Kč
1.50 km, 25 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 40 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 40 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport B 2025209 40 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 416307 40 Kč
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
8.30 km, 90 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 80 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 80 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 80 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 428710 80 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 80 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 80 Kč
PVD8901 Bláha Petr OOB TJ Sokol Pražák C 515172 80 Kč
6.80 km, 85 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7102 Heřman Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 995885 80 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 80 Kč
ABM7420 Kejmar Václav KOB ALFA Brno 53729 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 80 Kč
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 80 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 80 Kč
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 80 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 40 Kč
KRE0050 Moravcová Šárka OOB TJ Sokol Křemže C 416 248 40 Kč
KRE9950 Jelenová Natálie OOB TJ Sokol Křemže C 416 249 40 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 40 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416245 40 Kč
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 90 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže 428719 40 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 416399 80 Kč
celkem přihlášených: 110, vklad: 7570 Kč