Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2015
Místo konání:
Písek, Havírky
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D65     DF     H10     H12     H14     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 300
Náhradníků: 0
1.70 km, 50 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport 2019541 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 50 Kč
2.50 km, 70 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek C 75 Kč
2.40 km, 105 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 50 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 50 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor B 2025207 50 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže 51418 50 Kč
OPI0150 Procházková Tereza Orientační sporty Písek C 75 Kč
OPI0152 Kořenová Kateřina Orientační sporty Písek C 75 Kč
OPI0153 Brousilová Kateřina Orientační sporty Písek C 75 Kč
KTA0255 Příběnská Barbora SK Kotnov Tábor C 2025210 75 Kč
3.50 km, 130 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 50 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 2025218 50 Kč
CST9951 Chvalová Miroslava OB Strakonice C 50 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 50 Kč
OPI0050 Körnerová Emma Orientační sporty Písek C 75 Kč
4.70 km, 155 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 90 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 90 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 90 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 90 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 90 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 90 Kč
KRE9451 Machová Miroslava OOB TJ Sokol Křemže 416246 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 90 Kč
4.20 km, 150 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 51416 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice zapůjčit 130 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 90 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 90 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 90 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 90 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
3.50 km, 130 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
2.30 km, 65 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
1.70 km, 50 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
2.50 km, 7 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
3.00 km, 105 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 50 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport B 2025209 50 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 728715 50 Kč
4.50 km, 175 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 90 Kč
5.60 km, 200 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 90 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 90 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
DKP8106 Margold Martin Oddíl OB Kotlářka C 8560 90 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7766677 90 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
OPI8600 Bican Dominik Orientační sporty Písek C zapůjčit 130 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 90 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 428710 90 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 90 Kč
4.50 km, 175 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
4.50 km, 175 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
KTA7201 Kosobud Dušan SK Kotnov Tábor C 2025212 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 90 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 90 Kč
3.80 km, 155 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
3.00 km, 100 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
2.90 km, 95 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 4769 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
VCB1104 Mikuláš Ondřej OB České Budějovice zapůjčit 90 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416245 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 50 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže 728719 50 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 50 Kč
3.00 km, 105 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 416399 90 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 90 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 90 Kč
celkem přihlášených: 148, vklad: 11710 Kč