Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
18.10.2015
Místo konání:
Bílsko
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    
2.60 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 50 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 50 Kč
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš 2080954 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek C 2064784 50 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C zapůjčit 80 Kč
DCE0350 Masnerová Eliška KOB Dobřichovice zapůjčit 80 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 50 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš 2050483 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050483 50 Kč
3.70 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 50 Kč
KTA0255 Příběnská Barbora SK Kotnov Tábor C 2025210 50 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 50 Kč
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor B 2025207 50 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 51418 50 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2088168 50 Kč
OPI0199 Balková Tereza Orientační sporty Písek zapůjčit 80 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
3.70 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 90 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 90 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 90 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 180 Kč
4.60 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH9751 Jirsová Anna OB Kašperské Hory 232257 90 Kč
KSH9851 Spěváčková Blanka OB Kašperské Hory 8675 90 Kč
4.60 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 90 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 90 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 90 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
6.60 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 90 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
OPI8751 Jandová Kateřina Orientační sporty Písek C 2064779 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 90 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
OPI9997 Blažková Dagmar Orientační sporty Písek 434813 90 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 90 Kč
4.90 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 90 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 90 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 90 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 90 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu 416339 90 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 90 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 90 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 90 Kč
LBE6450 Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun C 515431 90 Kč
KSH7251 Jirsová Pavla OB Kašperské Hory C 2075672 90 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C zapůjčit 120 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 90 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 90 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 90 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 180 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 180 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 90 Kč
3.20 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
2.90 km, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 90 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
2.50 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 40 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 40 Kč
2DX0900 Brousilová Lucka NNN-Brousilovi 425581 40 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 40 Kč
DVP0653 Matoušková Rozálie DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DKP0853 Havlínová Josefína Oddíl OB Kotlářka 40 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport 2025211 40 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 40 Kč
2.60 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 50 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 80 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 100 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 100 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek zapůjčit 80 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 50 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 50 Kč
MIL0300 Zavřel Lukáš Tesil Milevsko C zapůjčit 80 Kč
MIL0400 Zavřel Jan Tesil Milevsko C zapůjčit 80 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
3.70 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 50 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport B 2025209 50 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 50 Kč
KSH0203 Spěváček Vojta OB Kašperské Hory 2060212 50 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 50 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 100 Kč
4.60 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 90 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 90 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 90 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 90 Kč
6.60 km, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL9700 Kovář Tomáš Tesil Milevsko C zapůjčit 120 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 90 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 90 Kč
5.70 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 90 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51549 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 90 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
7.80 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 90 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 90 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 90 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 180 Kč
6.60 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
OPI7000 Chroňák Jaroslav Orientační sporty Písek C 981835 90 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
LBE6500 Procházka Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 2035732 90 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 90 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C zapůjčit 120 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
OPI8000 Sobotka Petr Orientační sporty Písek zapůjčit 120 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 90 Kč
SRK7102 Heřman Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 995885 90 Kč
5.70 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 90 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 90 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 90 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 90 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 90 Kč
3.20 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 90 Kč
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava C 2027928 90 Kč
2.90 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 90 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
2.50 km, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 40 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 40 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 40 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 40 Kč
TEH7800 Procházka Zdenek Sokol Tehov C 51801 40 Kč
DVP1005 Lhotský Marek DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1251 Lhotská Linda DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP0852 Havlíčková Eva DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1101 Havlíček Dan DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 40 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 40 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 40 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 40 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 40 Kč
NNNpil1 Pilař František Neregistrovaní 1413334 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
OPI0950 Blažková Amálie Orientační sporty Písek C 2064777 40 Kč
53X1050 Kopecká Zuzana Pisek neregistrovany 2800341 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 40 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš 2050499 40 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš 2058510 40 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 40 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš 2050487 40 Kč
OPI0650 Sobotková Lada Orientační sporty Písek zapůjčit 70 Kč
2.50 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 40 Kč
DVP0801 Matoušek Antonín DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION C 428233 40 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka 51793 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka 8642 40 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka 40 Kč
KRE0701 Klimeš Jan OOB TJ Sokol Křemže C 51416 40 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 70 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 40 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 40 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2080956 40 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš 2050495 40 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš 2050493 40 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek zapůjčit 70 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 40 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 40 Kč
2DX6950 Brousilová Petra NNN-Brousilovi 442859 40 Kč
2DX7200 Brousil David NNN-Brousilovi 436403 40 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
DVP7707 Lhotský Petr DVP ORIENTATION 4713 40 Kč
DVP7655 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION 428204 40 Kč
DVP8051 Matoušková Kateřina DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP7801 Havlíček Tomáš DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
MIL7500 Zavřel Oldřich Tesil Milevsko C zapůjčit 70 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 40 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 40 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 40 Kč
MLA Pluháčková Běla MLOK Mariánské Lázně 7877 40 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 40 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 40 Kč
OPI9999 Balková Miluše Orientační sporty Písek zapůjčit 70 Kč
OPI9998 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek zapůjčit 70 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 40 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 40 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 40 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 40 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 40 Kč
DOR7655 Neubauerová Kateřina OK Dobříš 2050490 40 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš 2050492 40 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 40 Kč
DOR5600 Snížek Vlastimil OK Dobříš 2050488 80 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2058505 80 Kč
3.70 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9CC9100 Keclík Jakub NEREG zapůjčit 70 Kč
NNNpil2 Pilař Marek Neregistrovaní 53459 40 Kč
LEN9151 Pěstová Kateřina SKI Klub Lenora C 416232 40 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram zapůjčit 70 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 40 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 40 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C 2088191 40 Kč
DOR5802 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2058512 40 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 80 Kč
PVD9999 Veselý David OOB TJ Sokol Pražák zapůjčit 70 Kč
PVD9998 Zahrádka Jiří OOB TJ Sokol Pražák zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 357, vklad: 26080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.