Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Skuteč (letní koupaliště)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
PZR0352 Drápalíková Adéla UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53149 40 Kč
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
1.90 km, 60 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava C 140 40 Kč
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
2.70 km, 75 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 70 Kč
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331244 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9853 Poláková Anna OK Jihlava C 112 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
4.20 km, 100 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 442852 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
SJH8152 Novotná Helena SOS Jindřichův Hradec C 434582 70 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 70 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 70 Kč
3.10 km, 80 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 0000000117 70 Kč
3.10 km, 85 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 70 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 70 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
JHB6152 Čejková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53621 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
2.70 km, 75 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 70 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 70 Kč
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
SJI0303 Klimeš Tomáš OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C 2011831 40 Kč
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
2.30 km, 65 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 40 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
2.40 km, 80 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
4.90 km, 165 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 70 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 70 Kč
3.50 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
4.10 km, 135 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 0000224907 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJH6500 Holický Jiří SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
VAM6201 Smutný Michal OB Vamberk C 9672 70 Kč
3.10 km, 80 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 70 Kč
2.70 km, 75 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
1.70 km, 50 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 7926 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
NNN Holý Michal Neregistrovaní P 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C P 40 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 40 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 40 Kč
celkem přihlášených: 271, vklad: 16450 Kč