Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 0.80 km, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2011831 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč

D10 0.90 km, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč

D12 1.10 km, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
PZR0354 Drápalíková Adéla UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč

D14 1.30 km, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava C 142 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč

D16 1.60 km, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 70 Kč

D18 1.50 km, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč

D21C 1.90 km, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 105 Kč

D21D 1.30 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč

D35 1.60 km, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 105 Kč

D45 1.60 km, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč

D55 1.30 km, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč

H10N 0.80 km, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 140 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč

H10 0.90 km, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C zapůjčit 90 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C zapůjčit 90 Kč

H12 1.20 km, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
CTB0401 Gregor Jáchym SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0303 Klimeš Tomáš OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč

H14 1.30 km, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč

H16 1.70 km, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč

H21C 2.10 km, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 105 Kč

H21D 1.60 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč

H35 2.00 km, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 105 Kč

H45 1.80 km, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 135 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 135 Kč

H55 1.50 km, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč

H65 1.20 km, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč

HDR 0.80 km, 8 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 7926 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2011866 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000224888 40 Kč
CHT1400 Matrasovi Marie a Štěpán OOB SK Chrast 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0753 Mácová Barbora OK Jihlava C zapůjčit 90 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SJH1051 Kárová Anežka SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 60 Kč

P 1.20 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 60 Kč
celkem přihlášených: 246, vklad: 14840 Kč