Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Salavice
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.90 km, 25 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0554 Marečková Viktorie OK Jihlava C 2011831 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
PZR0354 Drápalíková Adéla UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
2.50 km, 50 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava C 142 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
3.40 km, 85 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 70 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
3.90 km, 160 m, 19 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
4.80 km, 155 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 70 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 105 Kč
3.50 km, 125 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
4.80 km, 155 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 105 Kč
4.30 km, 105 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
3.70 km, 85 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
1.90 km, 25 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C zapůjčit 90 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C zapůjčit 90 Kč
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 140 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
CTB0401 Gregor Jáchym SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0303 Klimeš Tomáš OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
2.80 km, 65 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
SJH0204 Eder Jonáš SOS Jindřichův Hradec C 442852 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
3.90 km, 135 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
5.60 km, 170 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 105 Kč
4.20 km, 100 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 70 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
6.10 km, 185 m, 27 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 105 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 105 Kč
5.20 km, 180 m, 24 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJH6500 Holický Jiří SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
4.50 km, 155 m, 21 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 9163 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
4.10 km, 130 m, 21 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 7926 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
RUZ0150 Fišarová Barbora TJ Růžená zapůjčit 70 Kč
RUZ0800 Fišar Vojtěch TJ Růžená zapůjčit 70 Kč
SJI0753 Mácová Barbora OK Jihlava C zapůjčit 90 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
SJH1051 Kárová Anežka SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 60 Kč
2.30 km, 45 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 40 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 90 Kč
RUZ8650 Hejnáková Adéla TJ Růžená C zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 257, vklad: 16045 Kč