Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
Leština u Skály
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 0 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
5RC0750 Weignerová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
2.30 km, 40 m, 4 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0554 Marečková Viktorie OK Jihlava C 2083391 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč
2.50 km, 60 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
PZR0354 Drápalíková Adéla UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
2.70 km, 60 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava C 124 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 40 Kč
2.90 km, 70 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 70 Kč
3.10 km, 90 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
3.90 km, 100 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 0000002230 105 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 105 Kč
SJH8152 Novotná Helena SOS Jindřichův Hradec C 434582 123 Kč
3.30 km, 80 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 145 Kč
3.30 km, 75 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 105 Kč
3.20 km, 80 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 20795509 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
SJI6201 Kazdová Jana OK Jihlava 01256 70 Kč
2.40 km, 70 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 70 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 70 Kč
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 40 Kč
2.30 km, 40 m, 4 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 7926 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C zapůjčit 80 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 70 Kč
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
SJI0303 Klimeš Tomáš OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C 2011866 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C zapůjčit 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
2.90 km, 75 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
SJI0201 Doucha Matěj OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
3.10 km, 90 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 53163 105 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 416080 105 Kč
3.70 km, 100 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 70 Kč
5.80 km, 120 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 70 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 70 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 70 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 105 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 105 Kč
6YC8202 Tůma Martin Neregistrovaní zapůjčit 145 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní zapůjčit 145 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C zapůjčit 145 Kč
4.10 km, 85 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 110 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079508 105 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 105 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 145 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 123 Kč
4.30 km, 95 m, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč zapůjčit 145 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 123 Kč
3.60 km, 70 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C zapůjčit 110 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 105 Kč
SJH6500 Holický Jiří SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 145 Kč
3.00 km, 80 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
SJI5801 Beneš Vladimír OK Jihlava C 7936 70 Kč
2.80 km, 75 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
2.30 km, 40 m, 4 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 40 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069087 40 Kč
5RC7700 Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 40 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C 2061816 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 40 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 0 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000224888 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2061793 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
SJI0753 Mácová Barbora OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2011831 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C zapůjčit 80 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C zapůjčit 80 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C zapůjčit 80 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
JHB0000 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49825 0 Kč
OSN Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52250 40 Kč
2.80 km, 55 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 115 40 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 40 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
celkem přihlášených: 322, vklad: 20444 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.