Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Sedlo u Číměře
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0551 Kosobudová Anna SK Kotnov Tábor C 2025208 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
OSN0599 Kocová Dominika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2011898 40 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0253 Kosobudová Kateřina SK Kotnov Tábor B 2025207 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport C 2025203 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže 428714 40 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 2025218 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 70 Kč
5.10 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
7.80 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 70 Kč
TTR9151 Klusáčková Zuzana OOB Třebíč C 0000000116 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 70 Kč
4.30 km, 8 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 70 Kč
LEN9151 Pěstová Kateřina SKI Klub Lenora C 416240 70 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
5.20 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 70 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 70 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 70 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 70 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 105 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 70 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 70 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 253812 40 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže 428719 40 Kč
KRE0701 Klimeš Jan OOB TJ Sokol Křemže C 51416 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 141 40 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJI0303 Klimeš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C 110 40 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 40 Kč
4.50 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 40 Kč
6.20 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 53169 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 416080 70 Kč
9.30 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
11.40 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 70 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 70 Kč
NNN9009 Kulich Martin Neregistrovaní 303912 70 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 70 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 70 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 105 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 105 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 105 Kč
7.00 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava zapůjčit 100 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 70 Kč
9.30 km, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA7201 Kosobud Dušan SK Kotnov Tábor C 2025212 70 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 70 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 70 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 105 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 105 Kč
7.00 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 70 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 70 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
26A0000 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 70 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 70 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53604 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 105 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 105 Kč
5.20 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
SJI5801 Beneš Vladimír OK Jihlava C 301246 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 105 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416245 40 Kč
SJH0851 Maděryčová Anna SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1051 Kárová Anežka SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 142 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
2.70 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0050 Moravcová Šárka OOB TJ Sokol Křemže C 416 248 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
OSN8383 Močubová Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 60 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 60 Kč
CHT9799 Reisigová Anna OOB SK Chrast zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 269, vklad: 16155 Kč