Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Klouzovy
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 2011831 40 Kč
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená 51838 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená zapůjčit 40 Kč
2.70 km, 70 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
3.00 km, 100 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava C 141 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
4.20 km, 125 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 52966 70 Kč
6.00 km, 155 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 336706 70 Kč
7.30 km, 240 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
4.30 km, 135 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená 2092371 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 70 Kč
6.00 km, 155 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
4.30 km, 135 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
TTR6153 Fialová Dana OOB Třebíč C 0000220397 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
3.60 km, 95 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C zapůjčit 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 7926 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená zapůjčit 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená zapůjčit 40 Kč
3.00 km, 100 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
CTB0401 Gregor Jáchym SK OB Chotěboř C 2087716 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
4.20 km, 125 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 40 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJI0105 Novotný Filip OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
6.10 km, 175 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast C 53175 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
7.30 km, 240 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
11.80 km, 325 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT9101 Janda Petr OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
7.10 km, 205 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
CHT7201 Švec Jiří OOB SK Chrast C 53151 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
OSN9200 Černík Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8023 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená 2092366 70 Kč
8.60 km, 270 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená 2087726 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
SJH7801 Beran Pavel SOS Jindřichův Hradec C 2061793 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
7.10 km, 205 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
5.20 km, 175 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
4.10 km, 140 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
4DC0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 40 Kč
4DC1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 115 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 40 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C 2011866 40 Kč
3.40 km, 100 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA 4183 40 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava zapůjčit 40 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 40 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 40 Kč
4DC7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 40 Kč
8RC7100 Věříš Jan BZP zapůjčit 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 113 40 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 40 Kč
celkem přihlášených: 251, vklad: 14690 Kč