Přihlášky závodu: Grand Prix Silesia - vložený sprint

Datum:
14.08.2015
Místo konání:
Velká Kraš
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55    
1.60 km, 50 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82P02 Kmiec Zuzanna (POL) UKS Traper Złocieniec 682394 100 Kč
1HP03 Siedczynska Natalia (POL) BnO Szczecin 2050618 100 Kč
1.80 km, 65 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82P Jarosz Malgorzata (POL) UKS Traper Złocieniec 2050615 100 Kč
1HP05 Kepinska Adrianna (POL) BnO Szczecin 682388 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 100 Kč
3.40 km, 100 m, 20 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
16L3 Traubaite Judita (LTU) Fortuna OK 1409844 100 Kč
3.60 km, 105 m, 24 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 80 Kč
4.00 km, 100 m, 26 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82P9551 Waszczuk Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 9101308 80 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec R 995864 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 100 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 100 Kč
3.60 km, 100 m, 26 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7251 Pachmannová Hana Neregistrovaní 361977 80 Kč
VIV7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 100 Kč
53P51 Szymanska Zuzanna (POL) Team 360° 981643 100 Kč
16L4 Traubiene Aiste (LTU) Fortuna OK 889226 100 Kč
NNN7077 Vacková Jana Neregistrovaní 889688 100 Kč
3.20 km, 100 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
AOV6851 Nováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C 336722 100 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 100 Kč
2.60 km, 50 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
1.60 km, 45 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1HP01 Pawlowski Leon (POL) BnO Szczecin 682391 100 Kč
1.80 km, 60 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82P03 Udycz Jonasz (POL) UKS Traper Złocieniec 682390 100 Kč
1HP04 Czynski Milosz (POL) BnO Szczecin 682392 100 Kč
16L2 Traubas Adomas (LTU) Fortuna OK 2048492 100 Kč
2.20 km, 65 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82P01 Laszkiewicz Dominik (POL) UKS Traper Złocieniec 2050616 100 Kč
1HP06 Baczulis Milosz (POL) BnO Szczecin 682395 100 Kč
1HP07 Grzegorczyk Mateusz (POL) BnO Szczecin 682387 100 Kč
1HP08 Biernat Michal (POL) BnO Szczecin 682385 100 Kč
1HP09 Petersburski Krystian (POL) BnO Szczecin 2050607 100 Kč
1HP10 Siedczynski Jakub (POL) BnO Szczecin 2050610 100 Kč
1HP11 Kurasinski Michal (POL) BnO Szczecin 682393 100 Kč
3.60 km, 100 m, 22 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 100 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 100 Kč
4.40 km, 115 m, 29 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 80 Kč
66P8501 Lubis Michal (POL) UKS Azymut Pabianice 887214 100 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov C 9980407 100 Kč
26P7200 Krasuski Marcin (POL) orienteering.waw.pl 7202764 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 0 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 0 Kč
17P01 Mazan Bartlomiej (POL) WKS Śląsk 921001 100 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 100 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava B 336733 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 100 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 100 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 100 Kč
3.60 km, 115 m, 26 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
VIV7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering 682358 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
3.80 km, 110 m, 23 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 100 Kč
3.00 km, 75 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
celkem přihlášených: 56, vklad: 5200 Kč