Přihlášky závodu: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
10.09.2016
Místo konání:
Ski areál Severák, Hrabětice (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T3     T5    
2.90 km, 90 m, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 80 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 80 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 80 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 80 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 80 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 80 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 80 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 80 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 80 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 80 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 80 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 80 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 80 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 80 Kč
3.30 km, 110 m, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 80 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 80 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 80 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 80 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 80 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 80 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 80 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 80 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 411518 80 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 80 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 80 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 80 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 80 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 80 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 80 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 80 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 80 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 80 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 80 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 80 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 80 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 80 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 80 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 80 Kč
3.40 km, 115 m, 7 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 100 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 100 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 100 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 100 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 100 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 100 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 100 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 100 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec B 2800308 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 100 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080843 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 150 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 150 Kč
5.10 km, 200 m, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 200 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 200 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 200 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 200 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Rosice A 2056262 200 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 200 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 200 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 200 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 200 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 200 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 200 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 200 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 200 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 200 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 200 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 200 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 200 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 200 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 200 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 200 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 200 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 200 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 300 Kč
3.90 km, 130 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 180 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 180 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 180 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 180 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 180 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 180 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 180 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 180 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 180 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 180 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 180 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 180 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 180 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 180 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 180 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 180 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 180 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 180 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 180 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 270 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 270 Kč
6.10 km, 260 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 200 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 200 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 200 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 200 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 200 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 200 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 200 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 200 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 200 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 200 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 200 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 200 Kč
4.80 km, 195 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 180 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš B 416189 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 180 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 180 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant B 49994 180 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 180 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 180 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 180 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 180 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 180 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 180 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 270 Kč
6.90 km, 305 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 200 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 200 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 200 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 200 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 200 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 200 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 200 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 200 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové R 1398990 200 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398981 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 200 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 200 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 200 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 200 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 200 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 300 Kč
5.60 km, 235 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 180 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 180 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 180 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 180 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 2058500 180 Kč
8.50 km, 460 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(40)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8756 1205 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 200 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 200 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 200 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 200 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 200 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga E 920677 200 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 200 Kč
PGP8556 5576 Matějů Martina SK Praga E 995832 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 200 Kč
KSU9394 19944 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 200 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 200 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 200 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 200 Kč
SJC8952 540 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 0000897345 200 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 200 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 200 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 200 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 200 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 200 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 200 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 200 Kč
LPU8654 1260 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 200 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 200 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 200 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 200 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 200 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 200 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 200 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 200 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 200 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 200 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 200 Kč
NPA9151 3161 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 200 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 300 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 300 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 200 Kč
7.40 km, 375 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 200 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 200 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 200 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 200 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 200 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 200 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 200 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 200 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 200 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 200 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 200 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 200 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 200 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 4146 200 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 200 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 200 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 200 Kč
ASU8598 Vavrova Veronika Magnus Orienteering R 920685 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 200 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 200 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 200 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 200 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 200 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 300 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 300 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 300 Kč
6.80 km, 335 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 200 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 200 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 200 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 200 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 200 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 200 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 200 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 200 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 200 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 200 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 200 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 200 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 200 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 200 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 200 Kč
84S9102 Jergušová Hana (SVK) Klub OB ATU Košice 200 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 200 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 200 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 200 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 200 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 200 Kč
69X8651 Trdá Lucie HO Humanita 52063 200 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 8952 200 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 200 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 200 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 200 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 200 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 200 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 300 Kč
5.60 km, 235 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 200 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 200 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 200 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 200 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 200 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 200 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 200 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 200 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 0000051803 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 200 Kč
LPU8499 Klapalová Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 200 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 200 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 200 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 200 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 200 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 200 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 200 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 200 Kč
TAP8750 Puchernová Radka KOB Tretra Praha C 886276 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 300 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 300 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní 7260030 200 Kč
5.70 km, 275 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 180 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 180 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 180 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 180 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 180 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 180 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 180 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 180 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 180 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 180 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 180 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 180 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 180 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 180 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 180 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 270 Kč
5.00 km, 185 m, 8 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 180 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 180 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 180 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 180 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 180 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 180 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 180 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 180 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 180 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 180 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 180 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 180 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 180 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 180 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 426351 180 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 180 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 180 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 180 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 180 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 180 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 180 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 180 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 180 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 180 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 180 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 180 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 270 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 270 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 270 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
4.90 km, 190 m, 9 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 180 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 180 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 180 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 180 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 180 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 180 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 180 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 180 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 180 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 180 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 7205014 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 270 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 270 Kč
4.20 km, 180 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416173 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 180 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 180 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 180 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 180 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 180 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 270 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 270 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 270 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 270 Kč
4.00 km, 175 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 180 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 180 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 180 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 180 Kč
3.60 km, 125 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 130 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 130 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 130 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 130 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 130 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 130 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 130 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 195 Kč
3.60 km, 125 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 130 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 130 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 130 Kč
3.30 km, 110 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 130 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 130 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 130 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 130 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 130 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 130 Kč
2.90 km, 90 m, 7 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 434808 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 80 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 80 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 80 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 2102795 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 80 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 80 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 80 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 80 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 80 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 80 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 80 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 120 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 120 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 120 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 120 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 120 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 120 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 120 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 120 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 120 Kč
TJNXX01 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408045 80 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 80 Kč
3.30 km, 110 m, 7 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 80 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 80 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 80 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 80 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 80 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 80 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 80 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 428214 80 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 80 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 80 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 80 Kč
OKP0500 Himmel Ondřej SK OK 24 Praha C zapůjčit 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 80 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 80 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 80 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 80 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 80 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 80 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 80 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 80 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 80 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 80 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 80 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 80 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 80 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 80 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 80 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 80 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 80 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 80 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 80 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 80 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 80 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 80 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 120 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 120 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 120 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 120 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 80 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň B 2042516 120 Kč
4.70 km, 140 m, 9 kontrol
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 100 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 100 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 100 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 100 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 100 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 100 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 100 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek A 2049567 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 100 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 150 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 150 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 150 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 150 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 150 Kč
6VX0200 Hadač Jakub TORNÁDO zapůjčit 190 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 150 Kč
6.90 km, 300 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 200 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 200 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 200 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 200 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 200 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 200 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 200 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 200 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 300 Kč
5.70 km, 200 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 180 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 180 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš B 301512 180 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 180 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 180 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 180 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 180 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 180 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 180 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 180 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 232240 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 180 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 180 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 180 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 180 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 180 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 180 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 180 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 180 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 180 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 180 Kč
8.40 km, 425 m, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 200 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 200 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073753 200 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 200 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 200 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 200 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 200 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 200 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 200 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 200 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 200 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 200 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 200 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 200 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 200 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 200 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 200 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 200 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 200 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 200 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 200 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 300 Kč
7.00 km, 370 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 180 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 180 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 180 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 180 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 180 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 180 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 180 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 180 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 180 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 180 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 180 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 180 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 180 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 270 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec B 7205022 270 Kč
9.90 km, 465 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 200 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 200 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 200 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 200 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 200 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 200 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 200 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 200 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 200 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 200 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 200 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 200 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 200 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 300 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 300 Kč
9.30 km, 480 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 180 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 180 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 180 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 180 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0007207017 180 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 180 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9814 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 180 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 180 Kč
13.70 km, 650 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(83)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 200 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 200 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 200 Kč
PGP6803 15108 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 200 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 200 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 53836 200 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 200 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga E 887941 200 Kč
KRN8203 19810 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 200 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 200 Kč
TZL9101 14042 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 200 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
AOP9202 14032 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 200 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 200 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 200 Kč
JIL8702 13209 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 200 Kč
PGP8302 16950 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 200 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 200 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 200 Kč
DKP8306 11119 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 200 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8627110 200 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 200 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 200 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 200 Kč
TUR8002 14454 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 200 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 200 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 200 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 200 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 200 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 200 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 200 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 200 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 200 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 200 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 200 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 200 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 434834 200 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 200 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 200 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 200 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 200 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 200 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 200 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM8841 8435 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno R 896975 200 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 200 Kč
ZBM8928 18456 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 200 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 200 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 200 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 200 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 200 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 200 Kč
VBM8002 10589 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 200 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 200 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 200 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 200 Kč
NPA7502 14271 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 200 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 200 Kč
SHK8101 Dwojak Wojciech OK Slavia Hradec Králové R 504052 300 Kč
PGP8301 10767 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 300 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 200 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 200 Kč
12.30 km, 630 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 200 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 200 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 200 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 200 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 200 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 200 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Rosice C 7207495 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 200 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 200 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 200 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 200 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 200 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 200 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 200 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 200 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0007207016 200 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 0000004284 200 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0000051180 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 200 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 200 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 200 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 200 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C 232124 200 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 200 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 200 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 200 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 200 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 200 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 200 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 200 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 200 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 200 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 200 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 300 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 300 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 300 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 300 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 300 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 300 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 300 Kč
10.30 km, 600 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 200 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 200 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 200 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 200 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 200 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 200 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 200 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 200 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 200 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 200 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 200 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 200 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 200 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 200 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 200 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 200 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301112 200 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 200 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 200 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 200 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 200 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 200 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 200 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 200 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 200 Kč
TAP8001 Pucherna Petr KOB Tretra Praha C 886278 200 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 300 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 200 Kč
9.20 km, 465 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 200 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 200 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410375 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 200 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 200 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 200 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 200 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 0002083384 200 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 200 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 0 200 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 200 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 300 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 300 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 300 Kč
EKP9002 Paděra Martin VŠTJ Ekonom Praha 2103739 200 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 300 Kč
9.30 km, 480 m, 23 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 180 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 180 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 180 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 180 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 180 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 180 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 180 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 180 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 180 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 180 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 180 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 180 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 180 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 180 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 500878 180 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 270 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 180 Kč
8.50 km, 455 m, 15 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 180 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 180 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 180 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 180 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 180 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201804 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 180 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 180 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 180 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 180 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 180 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 180 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 270 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 270 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 270 Kč
7.20 km, 340 m, 13 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C 2102546 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 180 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 180 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 180 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 180 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 180 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 180 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 180 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 180 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 180 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 180 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 180 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 180 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 180 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 180 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 180 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 180 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 180 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 180 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 180 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 180 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 310 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 270 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 270 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 270 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 180 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 180 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 270 Kč
6.80 km, 290 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 180 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 180 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 180 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 180 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 180 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 180 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 180 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 180 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 180 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 180 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 180 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 270 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 270 Kč
6.00 km, 225 m, 10 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 180 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 180 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 180 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 180 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 180 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 180 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 180 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 180 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 180 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 180 Kč
5.60 km, 275 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 130 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 130 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 130 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 130 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 130 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 130 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 130 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 130 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 195 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 195 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 195 Kč
5.40 km, 220 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 130 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 130 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 130 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 130 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 130 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 130 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 130 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 130 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 130 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 130 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 130 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 130 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 130 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 130 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 130 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 130 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 130 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 195 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 195 Kč
4.50 km, 190 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 130 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 130 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 130 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 130 Kč
MLA4401