Přihlášky závodu: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
17.09.2016
Místo konání:
Brno – Nový Lískovec, areál ZŠ Svážná
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
1.10 km, 5 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514C 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
1.30 km, 10 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
JEO0552 Novotná Michaela Ještědská oblast B 2095942 40 Kč
JEO0550 Kubecová Magdalena Ještědská oblast B 2019212 40 Kč
JEO0554 Mellanová Judita Ještědská oblast B 411518 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
JEO0454 Pesničáková Soňa Ještědská oblast C 2085567 40 Kč
JEO0553 Novotná Barbora Ještědská oblast C 2095950 40 Kč
JEO0555 Matyášová Kristýna Ještědská oblast B 2049590 40 Kč
JEO0556 Hájková Tereza Ještědská oblast C 888626 40 Kč
JEO0455 Rumlenová Tereza Ještědská oblast B 4367 40 Kč
JEO0452 Podrábská Alžběta Ještědská oblast B 2078460 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno C 2094524 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 40 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 80 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 40 Kč
1.50 km, 15 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
JEO0253 Linková Lucie Ještědská oblast B 2032102 40 Kč
JEO0252 Nedomlelová Lucie Ještědská oblast A 2080843 40 Kč
JEO0250 Rydlová Magdaléna Ještědská oblast A 2035725 40 Kč
JEO0256 Růžičková Vendula Ještědská oblast B 2070839 40 Kč
JEO0258 Pekařová Jana Ještědská oblast A 2035709 40 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 40 Kč
JEO0254 Šritrová Lenka Ještědská oblast B 51808 40 Kč
JEO0255 Podrábská Marie Ještědská oblast B 2078462 40 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 40 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 40 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 40 Kč
JEO0260 Tymešová Anna Ještědská oblast B 2800957 40 Kč
JEO0353 Bednaříková Emma Ještědská oblast B 9201326 40 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 40 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 40 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 40 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 40 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 40 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 40 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 40 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 40 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 40 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 40 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 52682 40 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416072 40 Kč
1.60 km, 25 m, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 150 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 150 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 150 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 150 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 150 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 150 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 150 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 150 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 150 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 150 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 150 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 150 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 150 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 150 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 150 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 2056270 150 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 150 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 150 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 150 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 150 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 150 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 150 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 150 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 150 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 150 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 150 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 150 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 150 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 150 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 150 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 150 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 150 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 150 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 150 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 150 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 150 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 150 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 150 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 150 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 150 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 150 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 150 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 150 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 150 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 150 Kč
1.60 km, 20 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 80 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 80 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 438040 80 Kč
1.70 km, 30 m, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 150 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 150 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 150 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 150 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 150 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 150 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 150 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 150 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 150 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 150 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 150 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 150 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 150 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 150 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 150 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 150 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 150 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 150 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 150 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 150 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 150 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 150 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 150 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 150 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 150 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 150 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 150 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 150 Kč
1.70 km, 20 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 80 Kč
1.90 km, 37 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 150 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 150 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 150 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 150 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 150 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 150 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 150 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 150 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 150 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 150 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 150 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 150 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 150 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 150 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 150 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398981 150 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 150 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 150 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 150 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 150 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 150 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 150 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 150 Kč
27S9651 Falathová Katarína (SVK) Farmaceut Bratislava 2079495 150 Kč
2.10 km, 47 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(42)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 150 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 150 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 150 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 150 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 150 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 150 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 150 Kč
TZL9252 19827 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 150 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 150 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 150 Kč
DKP8756 1205 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 150 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 150 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 150 Kč
SJH9451 25996 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec C 920682 150 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 150 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 150 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 150 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 150 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 150 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 150 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 150 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 150 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 150 Kč
PHK8951 865 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 150 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 150 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 150 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 150 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 150 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 150 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 150 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 150 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 150 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 150 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 150 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 150 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 150 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 150 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 7207704 150 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 150 Kč
KON8787 1202 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 150 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno E 9005227 150 Kč
2.00 km, 40 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 150 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 150 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 150 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 150 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 150 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 150 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 150 Kč
MBM8989 Jurčová Michaela O-mikron C 682633 150 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 150 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 150 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 150 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 150 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 150 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 150 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 150 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 150 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 150 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 150 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 150 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 150 Kč
ASU8598 Vavrova Veronika Magnus Orienteering R 920685 150 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 150 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 150 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 150 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 150 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 150 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 150 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 553444 225 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 225 Kč
1.90 km, 35 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 150 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 150 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 150 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 150 Kč
ZBM9458 Kročová Klára SK Žabovřesky Brno C 0 150 Kč
1.70 km, 20 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 80 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 80 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 80 Kč
ZBM8050 Gregorová Eva SK Žabovřesky Brno zapůjčit 120 Kč
1.60 km, 20 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
1.30 km, 25 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
1.10 km, 5 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 40 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 40 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 40 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 40 Kč
ZBM1640 Hladík Martin SK Žabovřesky Brno zapůjčit 80 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 60 Kč
1.40 km, 10 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 40 Kč
JEO0400 Tkáč Matěj Ještědská oblast A 2027207 40 Kč
JEO0405 Janoušek Slávek Ještědská oblast B 4360 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
XBM0401 Suchánek Martin PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 80 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 40 Kč
JEO0401 Pokorný Jan Ještědská oblast C 2056302 40 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 40 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 40 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 40 Kč
JEO0406 Ort Haštal Ještědská oblast C 4368 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
JEO0502 Bednařík Vilém Ještědská oblast B 2049579 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
ZBM0511 Filip Bernard SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 40 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 40 Kč
ZBM1641 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C 301286 40 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2051516 60 Kč
1.80 km, 15 m, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
JEO0200 Hájek Kryštof Ještědská oblast B 9102562 40 Kč
JEO0201 Synek Petr Ještědská oblast A 2053519 40 Kč
JEO0202 Bradáč David Ještědská oblast B 2032132 40 Kč
JEO0300 Vitebský Lukáš Ještědská oblast A 1398971 40 Kč
JEO0303 Dejnožka Vojtěch Ještědská oblast B 2027224 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
JEO0404 Peterka Jakub Ještědská oblast A 9101104 40 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 40 Kč
JEO0305 Lesák Ondřej Ještědská oblast C 2085591 40 Kč
JEO0301 Mellan Jonáš Ještědská oblast C 888622 40 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 40 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 40 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 40 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 40 Kč
JEO0306 Hnízdil Matěj Ještědská oblast C 682685 40 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 40 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 40 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
2.00 km, 42 m, 17 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 150 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 150 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 150 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 150 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 150 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 150 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 150 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 150 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 150 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 150 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 150 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 150 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 150 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 2053518 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 150 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 150 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 150 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 500260 150 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 150 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 150 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 150 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 150 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 150 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 150 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 150 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 150 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 150 Kč
1.90 km, 20 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
2.10 km, 50 m, 17 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 150 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073753 150 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 150 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 150 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 150 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 150 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 150 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 150 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 150 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 150 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 150 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 150 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 150 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 150 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 150 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 150 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 150 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 150 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 150 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 150 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 150 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 150 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 150 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 150 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 150 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 150 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 150 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 150 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 150 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 150 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 150 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 150 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 150 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 150 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 150 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 150 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 150 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 150 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 150 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 150 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 150 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 150 Kč
2.00 km, 25 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
TBM9811 Syrový Lukáš KOS TJ Tesla Brno C 2067932 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 80 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 80 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 80 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 80 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 80 Kč
2.20 km, 55 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 150 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 150 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 150 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 150 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 150 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 150 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 150 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 150 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 150 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 150 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 150 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 150 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 150 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 150 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 150 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 150 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava R 7200366 150 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009814 150 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 2102776 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 150 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 150 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 150 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 150 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 150 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 150 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 150 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 150 Kč
2.30 km, 65 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(93)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 150 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 150 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 150 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 150 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga E 887941 150 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 150 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8627110 150 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 150 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 150 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 150 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 150 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 150 Kč
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 150 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 150 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 150 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 150 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 53836 150 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 150 Kč
KAM7600 14675 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 150 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 150 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 150 Kč
ADA8202 13406 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 150 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 150 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 150 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 150 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 150 Kč
TZL9101 14042 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 150 Kč
PGP8302 16950 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 150 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 150 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 150 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 150 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 150 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 150 Kč
CHC7502 18572 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 150 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 150 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
VBM8002 10589 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 150 Kč
VBM8403 12081 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 150 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 150 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 150 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 150 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 150 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 150 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 150 Kč
LPU9306 25991 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 150 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 150 Kč
PHK9110 19983 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 150 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 150 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 150 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 150 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 150 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 150 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 150 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 150 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 150 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 150 Kč
STE6501 16436 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 150 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 150 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 150 Kč
SJI8509 15015 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 150 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 150 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 150 Kč
LCE8801 14846 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 150 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 150 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 150 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 150 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 150 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 150 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 150 Kč
ZBM9515 25169 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 150 Kč
ASU8101 24665 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 150 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 150 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering C 920667 150 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 150 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 150 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 434834 150 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 150 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 150 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 150 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 150 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 150 Kč
SHK7911 17998 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 150 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 150 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 150 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 150 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 150 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 150 Kč
2.20 km, 55 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 150 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 150 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 150 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 150 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 150 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 150 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 150 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 150 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 150 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 150 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 150 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 150 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 150 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 150 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 150 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 150 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 150 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 150 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 150 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 150 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 150 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 150 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 150 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 150 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 150 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 150 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 150 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 150 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 150 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 150 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 150 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 150 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 150 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 150 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 150 Kč
ASU9443 Mižúr Šimon Magnus Orienteering C 2051380 150 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 150 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 150 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 150 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 150 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 150 Kč
2.20 km, 50 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 150 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 150 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 150 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 150 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 150 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 150 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 150 Kč
66C8500 Ježek Martin Amatéři zapůjčit 190 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 150 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 150 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 150 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 150 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 150 Kč
36S8901 Vríčan Peter (SVK) nereg. zapůjčit 190 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 150 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 150 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 150 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 150 Kč
8KX8100 Hulec Jan Neregistrovaní - Hulec 682605 150 Kč
8LX9300 Chalupný Václav Neregistrovaní - Chalupný 2080846 225 Kč
8LX8900 Fleischmann Aleš Neregistrovaní - Chalupný 2091560 225 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 225 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 225 Kč
2.10 km, 50 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8001 Močuba Stanislav Andy SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 80 Kč
TBM8012 Kříž Pavel KOS TJ Tesla Brno 2067209 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201804 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 80 Kč
5KX0001 Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 2067992 80 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 80 Kč
1.90 km, 42 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 80 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002073747 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002080850 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 80 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 120 Kč
1.50 km, 25 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
1.30 km, 30 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
1.30 km, 10 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1357 Močubová Magdaléna Marie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
BBM0751 Kurthová Amélie BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 80 Kč
BBM0950 Kurthová Julie BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 80 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
8GX1550 Skobová Petra Neregistrovaní - Skobová 416055 40 Kč
8HX0001 Folprecht Mia Neregistrovaní - Jelinková 2803390 40 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 331476 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno 2083371 40 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 40 Kč
ZBM1199 Stašková Tereza SK Žabovřesky Brno 40 Kč
1.80 km, 30 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7451 Hanáková Kateřina BETA URSUS Orienteering C 206055 40 Kč
BBM7700 Hanák Michal BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 80 Kč
7NC6600 Hájková Radka NNNN 2042511 40 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 40 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000438611 40 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 681889 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 40 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 40 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 40 Kč
8HX0002 Folprecht Jaroslav Neregistrovaní - Jelinková 2801014 40 Kč
8HX0051 Jelinkova Irena Neregistrovaní - Jelinková zapůjčit 80 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 40 Kč
ZBM0000 Gregor David SK Žabovřesky Brno zapůjčit 80 Kč
ZBM0001 Greogorová Iva SK Žabovřesky Brno zapůjčit 80 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 40 Kč
6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno zapůjčit 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 40 Kč
RBK0099 Matušková Jana SK Radioklub Blansko zapůjčit 80 Kč
76C0051 Martínková Romana Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 80 Kč
76C0001 Karásek Antonín Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 80 Kč
76C0002 Hlinka Marek Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 80 Kč
76C0003 Med Slávek Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 80 Kč
celkem přihlášených: 857, vklad: 94950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.