Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)

Datum:
02.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
T3     T6     T9    
3.10 km, 40 m, 6 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 160 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 160 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 160 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 160 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 160 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 160 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 160 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 160 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 7207619 160 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 160 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 160 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 160 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 160 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec z.s. C 2060204 160 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 160 Kč
VZA5850 Polakovicova Elena (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008505 160 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 160 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 160 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 160 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 160 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 160 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov 681889 160 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 160 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 160 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 160 Kč
17H0302 Klement Kelén (HUN) Hungarian Team 8636777 160 Kč
17H7100 Szabó János (HUN) Hungarian Team 885 160 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 160 Kč
17H0102 Simics János (HUN) Hungarian Team 2052301 160 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 160 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 160 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 160 Kč
LCExxxx Botikova Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 160 Kč
66C Kopecký Kryštof Amatéři 160 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 160 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 160 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 160 Kč
74C Kratochvílová Silvie NER 9597 160 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 160 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 160 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 160 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 160 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 160 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 160 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 160 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 160 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 160 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 160 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 160 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 160 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 160 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 240 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 160 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49315 160 Kč
5.80 km, 180 m, 10 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 160 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 301553 160 Kč
12H6850 Holper Antónia (HUN) Tipo Orienteering Club 411930 160 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 160 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 160 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 160 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 160 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec z.s. C 434598 160 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 160 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 160 Kč
SFM8202 Létal Jiří OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2035152 160 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 160 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 160 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 160 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 160 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 160 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 160 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 160 Kč
PGP8552 Nováková Lucie SK Praga C 51806 160 Kč
17H0301 Kiszel Gergő (HUN) Hungarian Team 2022202 160 Kč
17H8850 Nagy Virág (HUN) Hungarian Team 2052345 160 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 160 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 160 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 160 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 160 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 160 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 160 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 160 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 160 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 160 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 160 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 160 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 160 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 160 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 160 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 160 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 160 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 160 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 160 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 160 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 160 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 160 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 240 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 240 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 240 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 240 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec z.s. B 2032105 160 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 160 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 160 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 240 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 160 Kč
8.90 km, 240 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7GX8000 Matuška Slávek Ledová stěna Vír zapůjčit 160 Kč
7GX8850 Matušková Karolína Ledová stěna Vír zapůjčit 160 Kč
12H6700 Miháczi Zoltán (HUN) Tipo Orienteering Club 9080700 160 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 160 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 160 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 160 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 160 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 160 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 160 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 160 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 160 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 160 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 160 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín C 886828 160 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 240 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 240 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 240 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 240 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 160 Kč
celkem přihlášených: 142, vklad: 23520 Kč