Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Oseček
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.44 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
1IX0750 Marhoulová Kateřina NERMarhule zapůjčit 100 Kč
1IX0550 Marhoulová Anežka NERMarhule 51624 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
1.82 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
TAP0650 Hladká Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš 2080957 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2019227 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
2.44 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
EKP0355 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha C 232179 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
TAP Matějková Yvona KOB TRETRA Praha 682093 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B zapůjčit 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 60 Kč
DKL0152 Tomešová Jana KOB Kladno 49642 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 436409 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 436408 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2019229 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
2.89 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 60 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 60 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 60 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 60 Kč
3.24 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 436435 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 100 Kč
4.01 km, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 2031363 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 100 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 100 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 100 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 100 Kč
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha A 442851 100 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB TRETRA Praha C 53443 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 100 Kč
SCP8950 Kavková Radana OK Sparta Praha C 7202869 100 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
DKL5850 Čejková Kateřina KOB Kladno C 1958516 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 100 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 100 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB TRETRA Praha C 51848 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 100 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 100 Kč
4.39 km, 25 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB TRETRA Praha C 981829 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
NNN4299 Halamová Anna Neregistrovaní (NNN) 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 100 Kč
KNC7850 Tomášková Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
12C8050 Vlčková Šárka Potápky zapůjčit 140 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
3.86 km, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB TRETRA Praha C 232199 100 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 100 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Z 100 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 100 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 100 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
3.19 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 100 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
2.54 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB TRETRA Praha C 53506 60 Kč
1.69 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha C 2081357 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
1.79 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní C zapůjčit 100 Kč
TAP0599 Matějka Martin KOB TRETRA Praha 682106 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C zapůjčit 100 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7875600 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
2.95 km, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 60 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB TRETRA Praha C 2075696 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 60 Kč
PGP0305 Hrivna Jakub SK Praga 2061767 60 Kč
3.44 km, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB TRETRA Praha B 981814 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 60 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha C 2080913 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 60 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 60 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
NNN3589 Doležal Jáchym Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
4.21 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 100 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 420404 100 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB TRETRA Praha C 7201191 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0002 Hlinka František OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice C 9200727 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB TRETRA Praha C 4193 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 100 Kč
4.97 km, 25 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 100 Kč
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 232746 100 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 100 Kč
ADA8145 Vojtíšek Jakub OOB Spartak Adamov 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
DKP8106 Margold Martin Oddíl OB Kotlářka C 8560 100 Kč
Rank. koef.: 1
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha B 51846 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 100 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB TRETRA Praha C 232187 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 100 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB TRETRA Praha C 886822 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 100 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 100 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 100 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB TRETRA Praha C 442844 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8631 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 140 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
5.07 km, 25 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 100 Kč
MKP7300 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 2067969 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
TAP7610 Matějka Hynek KOB TRETRA Praha C 51145 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 232723 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
KAM7100 Chaloupka Přemysl OK Kamenice C 897350 100 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 100 Kč
NNN3588 Doležal Tomáš Neregistrovaní (NNN) 100 Kč
4.45 km, 21 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 232177 100 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C 49641 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
3.78 km, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 100 Kč
3.36 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
MKP4400 Koč Břetislav SK GORDIC Praha Kačerov C 51668 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
2.38 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
1.92 km, 8 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 50 Kč
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
SLA1000 Kohoutek Ladislav SKOB Slaný C zapůjčit 90 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 887619 50 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336735 50 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice 2080960 50 Kč
51C1100 Hřebík Vilém RAPAMAVI Satalice 2081380 50 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka 50 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 50 Kč
6MC0700 Hlaváček Vojtěch Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 50 Kč
6MC1050 Hlaváčková Lucie Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 50 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 308380 50 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit 90 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C zapůjčit 90 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C zapůjčit 90 Kč
ADA1099 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 49867 50 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 50 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C 2061816 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 90 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2073681 50 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2060269 50 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany zapůjčit 90 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 50 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB TRETRA Praha C zapůjčit 90 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 50 Kč
NNN9801 Malý Marek Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
NNN9802 Malá Lucie Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
NNN9803 Roháč Martin Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
NNN9895 Roháč Michal Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
3.02 km, 10 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
NNN Jírová Monika Neregistrovaní (NNN) 207856 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 90 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice 2080970 50 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice 2081372 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 50 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 50 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C zapůjčit 90 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 50 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 50 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
DOR8010 Fullsack David OK Dobříš 2050490 50 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 50 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 50 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 50 Kč
DKL7450 Tomešová Petra KOB Kladno 336741 50 Kč
MFP0198 Baudyšová Anita Matfyz Praha 51345 50 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 90 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 50 Kč
DKP7910 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka 7202874 50 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
NNN3590 Doležalová Ema Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
NNN3591 Doležalová Anita Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 50 Kč
ROU7845 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem 50 Kč
ROU7646 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem 50 Kč
LBE9698 Šámal Petr TJ Lokomotiva Beroun 50 Kč
LBE0399 Šámal Štěpán TJ Lokomotiva Beroun 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2044891 50 Kč
NNN9701 Nosková Pavla Neregistrovaní (NNN) 2058494 50 Kč
NNN9702 Nosková Barbora Neregistrovaní (NNN) 2058488 50 Kč
NNN9703 Nosková Klára Neregistrovaní (NNN) 2058493 50 Kč
NNN9704 Nosek Jan Neregistrovaní (NNN) 446367 50 Kč
NNN9705 Nosek Daniel Neregistrovaní (NNN) 446366 50 Kč
4.10 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7452 Hladká Michaela KOB TRETRA Praha C 981833 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 80 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 80 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 80 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 80 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB TRETRA Praha C 981847 80 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 80 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 80 Kč
RIC6200 Němeček Karel OB Říčany C 897361 80 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 428211 80 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 80 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 80 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 80 Kč
celkem přihlášených: 655, vklad: 54650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.