Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Doksy, Bezdězská 260- Rekreační středisko TERMIT 25
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H75     T    
4.40 km, 45 m, 15 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 0 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 0 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 0 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 0 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 0 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 0 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 0 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 0 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 0 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 0 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 0 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 0 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 0 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 0 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 0 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 0 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 0 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 0 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
5.00 km, 50 m, 16 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 0 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 0 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 0 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 0 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 9101680 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 95 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 95 Kč
5.60 km, 65 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 190 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 190 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 190 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 190 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 190 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 190 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 190 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 190 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 190 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 190 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 190 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 190 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 190 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 190 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 190 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 190 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 190 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 190 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 190 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 190 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 190 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 190 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 190 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 190 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 190 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 285 Kč
7.70 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 190 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 190 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 190 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 190 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 190 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 190 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 190 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 190 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 190 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 190 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 190 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 190 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 190 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 190 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 190 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 190 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 190 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 190 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 190 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 190 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 190 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 190 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 190 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 190 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 190 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 190 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 190 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 190 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 190 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 285 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 285 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 190 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 285 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 190 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 190 Kč
4.80 km, 50 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 190 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka C 2080944 190 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 190 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 190 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 190 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 190 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 190 Kč
4.20 km, 45 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 190 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 190 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 190 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 190 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 190 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 190 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 190 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 190 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 190 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 190 Kč
3.80 km, 35 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 190 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 190 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 190 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 190 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 190 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 190 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 190 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 190 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 7205014 285 Kč
3.80 km, 35 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 190 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 190 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 190 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 190 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 285 Kč
3.60 km, 30 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 190 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 190 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 190 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 190 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 190 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 190 Kč
3.40 km, 20 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 160 Kč
6.10 km, 80 m, 18 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 0 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 0 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 0 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 0 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 0 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 0 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 0 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 0 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 0 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 0 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 95 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 95 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 95 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 95 Kč
7.50 km, 150 m, 17 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 0 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 0 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 0 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 0 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 0 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200336 0 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 0 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 0 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 0 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 0 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 0 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 0 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 0 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 7204978 0 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 95 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 95 Kč
9.40 km, 185 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 190 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 190 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 190 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 190 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 190 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 190 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 190 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 190 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 190 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 190 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 190 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 190 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 190 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 190 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 190 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 190 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 190 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 190 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 190 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 190 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 190 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 190 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 190 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 190 Kč
PHK9600 Nowak Maciek OK 99 Hradec Králové C 7200189 285 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové A 1411016 285 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 285 Kč
12.10 km, 240 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 190 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 190 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 190 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 190 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 190 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 8628698 190 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 190 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 190 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 190 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 190 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 190 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 190 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 190 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 190 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 190 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 190 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 190 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 190 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 190 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 190 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 190 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 190 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 190 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 998866 190 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 190 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 190 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 190 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno R 896975 190 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 190 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 190 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 190 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 190 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 190 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 190 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 190 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 190 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 190 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 190 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 190 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 190 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 190 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 190 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 285 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 285 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 285 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 285 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 285 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 285 Kč
8.00 km, 170 m, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 190 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 190 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 190 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 190 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 190 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 190 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 190 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 190 Kč
7.10 km, 130 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 190 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 190 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 190 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 190 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 190 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 190 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 190 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 190 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 190 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 190 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 190 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 190 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 190 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 190 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 190 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 285 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 285 Kč
5.80 km, 80 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 190 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 190 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 190 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 190 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 190 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 190 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 190 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 190 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 190 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 190 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 190 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 190 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 190 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 190 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 190 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 190 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 190 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 190 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 190 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 190 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 190 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 190 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 190 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 190 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 190 Kč
5.50 km, 75 m, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 190 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 190 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 190 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 190 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 190 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 190 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 190 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 190 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 190 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 190 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 285 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 285 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 285 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 285 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 285 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 285 Kč
4.80 km, 50 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 190 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 190 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 190 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 190 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 190 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 190 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 190 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 190 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 190 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 190 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 190 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 190 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 190 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 190 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 190 Kč
4.20 km, 45 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 160 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 160 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 160 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 160 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 240 Kč
3.80 km, 35 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 160 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 160 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 160 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 160 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 160 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 160 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 160 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 160 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 240 Kč
3.40 km, 20 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 160 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 160 Kč
4.90 km, 80 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 140 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 140 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 140 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 140 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 140 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 210 Kč
celkem přihlášených: 515, vklad: 63425 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.