Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček

Datum:
07.05.2016
Místo konání:
Uherský Brod, areál sokolovny
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D20     D21     D21A     D21C     D35     D35C     D40     D45     D45C     D50     D55     D55C     D60     D65     D70     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H20     H21     H21A     H21C     H35     H35C     H40     H45     H45C     H50     H55     H55C     H60     H65     H65C     H70     H75     HDR     P     T    
1.10 km, 24 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 08594 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín C 53896 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 50 Kč
1.10 km, 32 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 50 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín C 8581 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 52776 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075639 50 Kč
LCE0452 Šotová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091540 50 Kč
1.30 km, 38 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 50 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0354 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice B 338218 50 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 889306 50 Kč
1.50 km, 40 m, 12 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 0 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 0 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 0 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 0 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 0 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 0 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 0 Kč
42S0150 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2008504 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 0 Kč
SHK0053 Biederman Adrianna OK Slavia Hradec Králové A 887006 0 Kč
SHK0054 Garbacik Maja OK Slavia Hradec Králové A 886359 0 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 80 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 0 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 80 Kč
1.50 km, 26 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 90 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 90 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 90 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 90 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 90 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 90 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 90 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 90 Kč
1.80 km, 44 m, 16 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 0 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering A 1396265 0 Kč
42S9950 Belicová Lenka (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2027221 170 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
CHC9853 Kostrzewska Justyna K.O.B. Choceň C 7203700 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 9101680 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 0 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 0 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 0 Kč
1.70 km, 38 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 1309931 90 Kč
SHK9998 Listek Marta OK Slavia Hradec Králové 886342 90 Kč
SHK9997 Wziętek Barbara OK Slavia Hradec Králové 886333 90 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 90 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 90 Kč
1.90 km, 56 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 170 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 170 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 170 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 170 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 170 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 170 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 170 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 170 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 170 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 170 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 170 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 170 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 170 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové R 1406191 170 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 170 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 224885 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 170 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 170 Kč
84S9750 Papugová Andrea Klub OB ATU Košice 2051346 170 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 170 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové R 504041 170 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 250 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 250 Kč
2.00 km, 58 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 170 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 1633330 170 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno E 9005227 170 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 170 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 170 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 170 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 170 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 170 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 170 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 170 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 170 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 170 Kč
2.00 km, 58 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 170 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 170 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 170 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 170 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 170 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 170 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 49384 170 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 170 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 170 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 0 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 170 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 250 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 250 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 250 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 250 Kč
1.80 km, 56 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS9551 Macečková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 51529 90 Kč
MBM8989 Jurčová Michaela O-mikron C 682633 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 90 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 90 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 90 Kč
1.70 km, 52 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 170 Kč
SSU7650 Krtičková Soňa SK Severka Šumperk C 170 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 170 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 170 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 170 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 170 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 170 Kč
1.70 km, 44 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 90 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 90 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 90 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 90 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 90 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 49358 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 90 Kč
1.60 km, 46 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 170 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 170 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 170 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 170 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 170 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 170 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 170 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 170 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 170 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 170 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 170 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 170 Kč
42S7250 Chupekova Silvia (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 7204971 170 Kč
1.80 km, 46 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 170 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 170 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 170 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 170 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 170 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 170 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 8657 170 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 170 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 170 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 170 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 170 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 170 Kč
42S7051 Poštulková Zuzana (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 8630 170 Kč
1.60 km, 36 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 90 Kč
KVS6850 Lukůvková Lenka SKOB Kobra Vsetín C 53688 90 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 90 Kč
1.70 km, 38 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 170 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 170 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416220 170 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 170 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 170 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 250 Kč
1.70 km, 32 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 170 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 170 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 170 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 250 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 250 Kč
1.30 km, 36 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 90 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 90 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 90 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 90 Kč
1.50 km, 32 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 140 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 140 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 140 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 140 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 140 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8302 140 Kč
ASU5651 Vávrová Beáta Magnus Orienteering C 682341 140 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 140 Kč
1.60 km, 28 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 140 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 140 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 140 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 140 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 140 Kč
1.50 km, 28 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 140 Kč
1.10 km, 26 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8618 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 50 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
1.30 km, 34 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín C 51517 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8595 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 8601 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín C 8602 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 08610 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 50 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 2067215 50 Kč
1.50 km, 34 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 50 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C 51516 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
42S0200 Ondrejka Michal (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2025368 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 50 Kč
TZL0304 Oharek Ondřej SKOB Zlín C 2091548 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079 50 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 50 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
2.10 km, 62 m, 18 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 0 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 0 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2067346 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 0 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 2011854 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 0 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 0 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 0 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
42S0000 Ondrejka Tomáš (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2025367 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 0 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 0 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 887926 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 0 Kč
1.70 km, 42 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 90 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 90 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 90 Kč
SHK0149 Baran Grzegorz OK Slavia Hradec Králové 886332 90 Kč
SHK0146 Jerzy Stanek OK Slavia Hradec Králové 886355 90 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 90 Kč
2.20 km, 58 m, 21 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 0 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 0 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 0 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 0 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073753 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 0 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2078471 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 0 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 0 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 0 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 0 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 7204978 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
CHC9803 Okarma Jacek K.O.B. Choceň C 7203698 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 0 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 0 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 0 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 0 Kč
SHK9805 Biederman Marcin OK Slavia Hradec Králové A 887007 0 Kč
SHK9911 Kuca Kacper OK Slavia Hradec Králové A 7204931 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
1.80 km, 54 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 90 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 90 Kč
TZL9904 Hartman Vojtěch SKOB Zlín B 2091550 90 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 90 Kč
2.20 km, 62 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 170 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 170 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 170 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 170 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 170 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009814 170 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové A 1411016 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 170 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava R 7200366 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 2045221 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 170 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 170 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 250 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 250 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 170 Kč
2.40 km, 64 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 170 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 170 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 170 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 170 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 170 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
2.40 km, 62 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 170 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 170 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 170 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
SJC7702 Dávidík Marian Sportcentrum Jičín R 0000533301 170 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 170 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 170 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 170 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 170 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 170 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 170 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering C 920667 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 170 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 170 Kč
SHK9501 Garbacik Michal OK Slavia Hradec Králové C 886324 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 9101295 170 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 170 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 250 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 250 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 170 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 8000002 170 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 250 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 250 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 250 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 250 Kč
PHK9100 Podziński Rafał OK 99 Hradec Králové R 7200169 250 Kč
2.00 km, 58 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 90 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 90 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 90 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 90 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 90 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering B 7867 90 Kč
DOB9800 Garstka Jakub KOB Dobruška C 9102634 90 Kč
2.20 km, 60 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 170 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 170 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 170 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 170 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 170 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 170 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 170 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 250 Kč
TZL7731 Pastuszek Filip SKOB Zlín C 416046 170 Kč
1.90 km, 52 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 90 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 90 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 90 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 90 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 90 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 90 Kč
6HX7300 Vrána Jan Pivín C zapůjčit 100 Kč
2.00 km, 56 m, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 170 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 170 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 170 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 170 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 170 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 170 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 170 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 170 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 170 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 170 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 170 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 170 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 170 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 250 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 250 Kč
2.10 km, 54 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 170 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 170 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 170 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 170 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 170 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 170 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 170 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 170 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 170 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 170 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 170 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 170 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 170 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 170 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 170 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 170 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 170 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 170 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 170 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 170 Kč
42S7101 Poštulka Karel (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 416520 170 Kč
42S7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 7204980 170 Kč
1.70 km, 44 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 90 Kč
2.10 km, 56 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 170 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 170 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 170 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 170 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 170 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 170 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 170 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 170 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 170 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 170 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 170 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 170 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 250 Kč
1.90 km, 54 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 170 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 170 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 170 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 170 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 170 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 170 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 170 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 170 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 250 Kč
1.60 km, 42 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 90 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 90 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 90 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 90 Kč
1.90 km, 42 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 140 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 140 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 140 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 232522 140 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 140 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 140 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 140 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 140 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 140 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 140 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 140 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 140 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 140 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 140 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 140 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 140 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 140 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 210 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
1.70 km, 34 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 140 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 140 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 140 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 140 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 140 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 140 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 140 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 140 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 140 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 140 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 140 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 140 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 140 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 140 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 140 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 210 Kč
1.30 km, 36 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 90 Kč
1.70 km, 34 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 140 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 140 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 140 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 140 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 140 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 140 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 140 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 140 Kč
47S4300 Šmelík Ľudo (SVK) TJ Rapid Bratislava 207812 140 Kč
1.50 km, 28 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 140 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 140 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 140 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 140 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov 9823 210 Kč
1.20 km, 28 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 50 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
SSU0909 Matoušek Jan SK Severka Šumperk C 224904 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 50 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
42S1000 Kondrlík Daniel (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2061835 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 50 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno 2083371 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 50 Kč
LCE0853 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 253363 50 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 Kč
1.20 km, 28 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 50 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 50 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 60 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 52513 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
SVS7300 Černín Radek Orientklub Vsetín 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 1144114 50 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
6FX6200 Jurča Jaroslav HS EPO Hemenex zapůjčit 60 Kč
6GX9200 Novák Josef JUNO zapůjčit 60 Kč
2.10 km, 50 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 50 Kč
EZL6716 Otrusina Aleš PEV Zlín C 53325 50 Kč
JZL7200 Kundrata Petr TJ Jižní svahy Zlín C 218974 50 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 50 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 50 Kč
NNNxxxa Kavánková Jana Neregistrovaní 218976 50 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 60 Kč
celkem přihlášených: 863, vklad: 91130 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.