Přihlášky závodu: Kvalifikace OLK na LODM - závod 3

Datum:
24.04.2015
Místo konání:
Kostelec na Hané, Penzion SPORT
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Kategorie:
DM     DS     HDR     HM     HS     OPEN    
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 20 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 20 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 1400409 20 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 20 Kč
1.80 km, 12 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 20 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 20 Kč
ASU0199 Marková Eliška Magnus Orienteering C 20 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 20 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 20 Kč
1.20 km, 9 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 20 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 20 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 20 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 20 Kč
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 20 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 20 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 20 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 20 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 20 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 20 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 20 Kč
1.80 km, 12 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 20 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 20 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 20 Kč
JPV0111 Skopal Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 20 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 20 Kč
1.90 km, 11 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 30 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 30 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 30 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 30 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 30 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 30 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 30 Kč
celkem přihlášených: 46, vklad: 1060 Kč