Přihlášky závodu: Český pohár štafet, Česká liga klubů

Datum:
19.03.2016
Místo konání:
Michnovka
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D105     D14     D18     D21     DH12     H105     H14     H165     H18     H21     MIX    
(4)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DOB 1
Úsek 1:
DOB7956
Štěpánová Dita
7226

Úsek 2:
DOB8158
Stolinová Lenka
7233

Úsek 3:
DOB7878
Fátorová Barbora
681856
KOB Dobruška 480 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL7552
Ježková Romana
2075623

Úsek 2:
JIL7553
Karlová Kateřina
425574

Úsek 3:
JIL7554
Vlastníková Lucie
2060258
OK Jilemnice 480 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU5654
Novotná Jiřina
9290

Úsek 2:
LPU5851
Víchová Ladislava
888601

Úsek 3:
LPU6954
Koberová Lenka
9336
OK Lokomotiva Pardubice 480 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK6752
Kosová Michaela
438611

Úsek 2:
SRK5551
Bártová Eva
9484

Úsek 3:
SRK7373
Filipová Ivana
9501
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 480 Kč
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DOB 1
Úsek 1:
DOB0354
Przygoda Klaudia
553472

Úsek 2:
DOB0353
Sojka Wiktoria
2016208

Úsek 3:
DOB0351
Pluta Aleksandra
2016202
KOB Dobruška 300 Kč
DOB 2
Úsek 1:
DOB0356
Zietek Aleksandra
2016210

Úsek 2:
DOB0355
Zuzanna Wielebska
2016201

Úsek 3:
STB0550
Kubecová Magdalena
2019212
KOB Dobruška 300 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL0352
Karlová Anna
2078470

Úsek 2:
JIL0251
Pitrmucová Antonie
2078456

Úsek 3:
JIL0451
Gottsteinová Ema
2078459
OK Jilemnice 300 Kč
JIL 2
Úsek 1:
JIL0354
Kynčlová Jiřina
2078453

Úsek 2:
JIL0353
Kuříková Zuzana
2078457

Úsek 3:
JIL0651
Pitrmucová Lucie
426343
OK Jilemnice 300 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU0357
Pušová Bára
2032180

Úsek 2:
LPU0360
Fejfarová Tereza
219207

Úsek 3:
LPU0352
Koberová Kateřina
7203463
OK Lokomotiva Pardubice 300 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK0250
Suchánková Eliška
331120

Úsek 2:
PHK0351
Besedová Katka
336788

Úsek 3:
PHK0353
Horáková Veronika
2087682
OK 99 Hradec Králové 300 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK0350
Thýnová Martina
7206547

Úsek 2:
SHK0252
Kodytková Denisa
2058528

Úsek 3:
SHK0251
Raková Petra
2049526
OK Slavia Hradec Králové 300 Kč
(31)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1
Úsek 1:
ASU0099
Hrabošová Magdalena
2045171

Úsek 2:
STH9958
Kalenská Dominika
7201776

Úsek 3:
ASU9852
Vývodová Jana
2027242
Magnus Orienteering 570 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR9959
Kubecová Kateřina
303919

Úsek 2:
BOR9854
Nováková Lucie
2051502

Úsek 3:
BOR9954
Janoušková Lucie
1204999
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9951
Semrádová Jana
425544

Úsek 2:
CHC0051
Chaloupková Kateřina
320290

Úsek 3:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
9560
K.O.B. Choceň 570 Kč
CHC 2
Úsek 1:
CHC9854
Mądra Paulina
1401454

Úsek 2:
CHC9855
Grobelna Kamila
895002

Úsek 3:
CHC9853
Kostrzewska Justyna
895005
K.O.B. Choceň 570 Kč
JPV 1
Úsek 1:
UOL9950
Janošíkova Tereza
2059758

Úsek 2:
JPV9898
Pilcová Sabina
1007538

Úsek 3:
JPV9899
Soldánová Tereza
1007537
Oddíl OS SK Prostějov 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9851
Hájková Eliška
515001

Úsek 2:
KAM9850
Zimmerová Kateřina
886274

Úsek 3:
KAM9950
Albrechtová Iveta
515491
OK Kamenice 570 Kč
KRL 1
Úsek 1:
KRL9951
Hanáková Lenka
7291299

Úsek 2:
KRL0051
Biersaková Dagmar
7150100

Úsek 3:
KRL0152
Šlechtová Tereza
7090701
Kometa Kralovice 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
VIC0162
Golová Tereza
7201818

Úsek 2:
LCE0052
Ressová Tereza
2091521

Úsek 3:
LCE0051
Špendlíková Kamila
7207020
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
HOR0050
Rückerová Šárka
2025352

Úsek 2:
LPU9959
Waňková Martina
9102570

Úsek 3:
LPU0057
Peterová Jana
897364
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU0151
Držková Berenika
7200905

Úsek 2:
LPU9958
Kopecká Anna
1006615

Úsek 3:
LPU0054
Borovičková Valerie
682622
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU0051
Vojtíšková Viktorie
7201814

Úsek 2:
LPU0157
Kubíčková Iva
2085645

Úsek 3:
LPU0060
Škorpíková Barbora
2049516
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN0050
Nechanická Klára
7203324

Úsek 2:
SJH0052
Hojná Eliška
442882

Úsek 3:
OSN0099
Zrníková Adéla
416210
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 570 Kč
NEJ 1
Úsek 1:
NEJ9950
Marešová Alexandra
2067348

Úsek 2:
NEJ0150
Nádeníčková Pavla
2056275

Úsek 3:
NEJ0151
Tokárová Regina
2035737
TJ Jiskra Nejdek 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP9850
Janovská Kateřina
981838

Úsek 2:
TAP0051
Dědková Teodora
361961

Úsek 3:
PGP9954
Sieglová Eliška
7201197
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9950
Hrabánková Zuzana
331147

Úsek 2:
PGP9955
Škarková Kateřina
443101

Úsek 3:
LME0050
Machová Marie
2060278
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
LPM9850
Kinkorová Tereza
2082918

Úsek 2:
PHK9951
Chaloupská Barbora
682365

Úsek 3:
PHK9999
Kubíčková Jana
2075609
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9951
Větříčková Andrea
7205002

Úsek 2:
SHK0053
Biederman Adrianna
887006

Úsek 3:
SHK9952
Malinová Apolena
2032162
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK0051
Thýnová Nikola
2032191

Úsek 2:
SHK0054
Garbacik Maja
886359

Úsek 3:
SHK0250
Holečková Petra
410360
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK0351
Suchá Simona
2049543

Úsek 2:
SHK0151
Zimová Barbora
2049549

Úsek 3:
SHK7851
Suchá Eva
9192
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC0151
Vejražková Róza
2056270

Úsek 2:
SJC9951
Zlámalová Nikola
2056287

Úsek 3:
SJC0153
Kochová Anna
2059737
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJC 2
Úsek 1:
SJC0156
Matějková Barbora
2075653

Úsek 2:
SJC0252
Janků Anna
2056293

Úsek 3:
SJC0251
Kuchařová Rozálie
2056290
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9854
Vacková Anna
336765

Úsek 2:
SJI9851
Petráčková Kristýna
336763

Úsek 3:
SJI9852
Čechová Tereza
2058511
OK Jihlava 570 Kč
SRK 1
Úsek 1:
STB0199
Dolejší Kateřina
7205007

Úsek 2:
SRK0153
Šklíbová Veronika
7203465

Úsek 3:
SRK0151
Kosová Tereza
2073747
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 570 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN0153
Šklíbová Míša
2053560

Úsek 2:
TJN0251
Rydlová Magdaléna
2035725

Úsek 3:
TJN0152
Mašínová Anna
2056303
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TJN 2
Úsek 1:
TJN9852
Knížková Šárka
2070852

Úsek 2:
TJN0150
Baloghová Lída
2027211

Úsek 3:
TJN9851
Štemberová Natálie
2800348
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR9999
Sokolářová Šárka
7202880

Úsek 2:
TUR9952
Thořová Markéta
6886

Úsek 3:
TUR0252
Pekařová Jana
2035709
OOB TJ Turnov 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0060
Auerműllerová Anna
410338

Úsek 2:
ZBM9956
Odehnalová Klára
1400403

Úsek 3:
ZBM9951
Firešová Markéta
897355
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9952
Malivánková Eva
122

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
ZBM9903
Říčný Vojta
410331
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
SSU9950
Zatloukalová Romana
2025342

Úsek 2:
ZLH0051
Novotná Tereza
331514

Úsek 3:
ZLH9851
Novotná Klára
331363
OOB TJ Zlaté Hory 570 Kč
17P 1
Úsek 1:
17P9850
Zięba Emilia
505098

Úsek 2:
17P0150
Mazurek Agnieszka
889175

Úsek 3:
17P0050
Ciesiółka Katarzyna
9201008
(POL) WKS Śląsk Wrocław 570 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC0051
Šrámková Hana
2031355

Úsek 2:
RIC0151
Vyhnálková Marie
2019236

Úsek 3:
RIC9850
Vyhnálková Barbora
9101106
OB Říčany 570 Kč
(32)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BOR 1
Úsek 1:
BOR9051
Folbrechtová Šárka
1602628

Úsek 2:
BOR8850
Šákrová Michaela
7880102

Úsek 3:
BOR8752
Sedláčková Oldřiška
51473
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB9451
Voborníková Alena
2081369

Úsek 2:
CTB8351
Šťastná Lenka
2082926

Úsek 3:
CTB8151
Gregorová Kamila
887165
SK OB Chotěboř 570 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP9751
Nováková Tereza
886271

Úsek 2:
DKP8450
Kolínová Kristýna
9000007

Úsek 3:
DKP8651
Plochová Dominika
7207077
Oddíl OB Kotlářka 570 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP8758
Bochenková Martina
434840

Úsek 2:
DKP9154
Svobodná Madla
887944

Úsek 3:
DKP8154
Janatová Lucie
9999888
Oddíl OB Kotlářka 570 Kč
DOB 1
Úsek 1:
DOB8751
Peterová Věra
682690

Úsek 2:
DOB8850
Végsöová Markéta
51491

Úsek 3:
DOB8971
Hošková Tereza
9998971
KOB Dobruška 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OK Kamenice 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9250
Sklenářová Radka
889312

Úsek 2:
LCE9155
Čermáková Magdalena
361921

Úsek 3:
LCE9555
Končáková Klára
53828
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9053
Knapová Jana
906217

Úsek 2:
LPU9659
Hančová Petra
1398998

Úsek 3:
LPU8752
Hermanová Zuzana
515136
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU7667
Fenclová Marta
301173

Úsek 2:
LPU8357
Zvěřinová Martina
7202878

Úsek 3:
LPU9457
Horová Pavla
887927
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU8753
Mrštíková Květa
896973

Úsek 2:
LPU9657
Kulhavá Eliška
887635

Úsek 3:
LPU9451
Procházková Klára
940318
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 4
Úsek 1:
LPU8552
Udržalová Pavla
2053588

Úsek 2:
LPU9558
Doleželová Kateřina
7200598

Úsek 3:
LPU9351
Knapová Lenka
2011864
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LTU 1
Úsek 1:
LTU8950
Petrželová Tereza
515140

Úsek 2:
LTU8951
Zákravská Šárka
410778

Úsek 3:
LTU8451
Ulahelová Jana
888623
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 570 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN9696
Vališová Martina
981804

Úsek 2:
OSN8972
Wurzelová Hana
52144

Úsek 3:
OSN8555
Voráčková Lenka
52142
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8658
Tichovská Martina
920677

Úsek 2:
PGP9650
Kožinová Zuzana
7003042

Úsek 3:
PGP9056
Jakobová Adélka
682103
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9751
Slavíková Silvie
1407423

Úsek 2:
PGP9656
Lavičková Michaela
2035163

Úsek 3:
PGP9055
Bialožytová Tereza
8780
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9751
Novotná Klára
1398990

Úsek 2:
PHK8951
Čepová Daniela
1700076

Úsek 3:
PHK9150
Kosová Denisa
887904
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK9154
Valešová Jana
1008144

Úsek 2:
PHK9666
Koderičová Tereza
1406191

Úsek 3:
PHK9353
Kamenická Kateřina
9930312
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK8658
Novotná Barbora
9101107

Úsek 2:
SHK8150
Jedličková Zuzana
1008173

Úsek 3:
SHK9051
Mechlová Lenka
515425
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9151
Chmelařová Michaela
995857

Úsek 2:
SHK9351
Fundová Eliška
995884

Úsek 3:
SHK8152
Hepnerová Martina
1398689
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK9755
Červená Adéla
7205001

Úsek 2:
SHK7753
Čečková Martina
7753

Úsek 3:
SHK9251
Teplá Karolína
1008174
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 4
Úsek 1:
SHK9650
Myslivcová Markéta
9472

Úsek 2:
SHK8051
Toužilová Martina
9165

Úsek 3:
SHK8550
Ondřejová Dita Terezie
9915
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8951
Soukupová Lucie
51180

Úsek 2:
SJC8759
Zamrzlová Eva
2067255

Úsek 3:
SJC8952
Bochenková Ivana
897345
Sportcentrum Jičín 570 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP9055
Jiříková Dana
416004

Úsek 2:
TAP9755
Šimůnková Gabriela
442851

Úsek 3:
TAP9251
Hermannová Anna
232132
KOB Tretra Praha 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR8951
Dundrová Lucie
1416368

Úsek 2:
TUR8650
Krafková Lucie
876522

Úsek 3:
TUR8153
Omová Michaela
515086
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR9751
Linková Alena
1403419

Úsek 2:
TUR9753
Roškotová Lucie
1403414

Úsek 3:
TUR9252
Poloprutská Markéta
2020750
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR8751
Horáková Veronika
7785

Úsek 2:
TUR9253
Myslivečková Zuzana
515084

Úsek 3:
TUR9554
Hanušová Michaela
411564
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9753
Kavánková Iva
7204981

Úsek 2:
TZL9453
Jeřábková Jitka
7170894

Úsek 3:
TZL9754
Chovancová Zuzana
2032161
SKOB Zlín 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9354
Hrušková Barbora
1668661

Úsek 2:
ZBM9153
Indráková Adélka
897391

Úsek 3:
ZBM8966
Kabáthová Eva
7200341
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9651
Hiršová Gabriela
7200367

Úsek 2:
ZBM9451
Chromá Kateřina
9201069

Úsek 3:
ZBM8950
Poklopová Lenka
1007544
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM8989
Hlavová Jindra
515488

Úsek 2:
ZBM8888
Hlavová Hana
515450

Úsek 3:
ZBM9452
Tužilová Magdaléna
2020737
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM9757
Odehnalová Tereza
1007533

Úsek 2:
ZBM8951
Mádlová Věra
995814

Úsek 3:
ZBM9353
Koporová Petra
7200316
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 5
Úsek 1:
ZBM8954
Hendrychová Zuzana
416329

Úsek 2:
ZBM9755
Nedbálková Hana
1441628

Úsek 3:
ZBM9534
Hartlieb Felix
7010101
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
(9)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DKP 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Oddíl OB Kotlářka 300 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL0502
Sucharda Tomáš
2078458

Úsek 2:
JIL0601
Votoček Michal
425563

Úsek 3:
JIL0750
Votočková Amélie
426360
OK Jilemnice 300 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU0403
Krpata Michal
7200906

Úsek 2:
LPU0505
Šípek Ondřej
2045219

Úsek 3:
LPU0405
Štichhauer Daniel
9102564
OK Lokomotiva Pardubice 300 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP0452
Čechmánková Anna
347887

Úsek 2:
PGP0404
Janas Adam
443090

Úsek 3:
 
 
 
SK Praga 300 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK0550
Metelková Michaela
2056274

Úsek 2:
PHK0500
Pompach Lukáš
2035735

Úsek 3:
PHK0400
Neumann Matěj
2073740
OK 99 Hradec Králové 300 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK0450
Chvátilová Johana
362000

Úsek 2:
PHK0650
Neumannová Alžběta
2056296

Úsek 3:
PHK0504
Málek David
2070847
OK 99 Hradec Králové 300 Kč
PHK 3
Úsek 1:
PHK0403
Suchánek Adam
2080985

Úsek 2:
PHK0501
Háp Matěj
2017670

Úsek 3:
PHK0505
Novotný Lukáš
2070824
OK 99 Hradec Králové 300 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK0403
Dohnálek Tomáš
1400421

Úsek 2:
SHK0402
Kodytek Adam
2073745

Úsek 3:
SHK0450
Kroniková Sylvie
2025341
OK Slavia Hradec Králové 300 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK0356
Pató Johanna
9135

Úsek 2:
SHK0357
Kolečková Eliška
9136

Úsek 3:
SHK0353
Barešová Anna
51403
OK Slavia Hradec Králové 300 Kč
(11)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BOR 1
Úsek 1:
BOR7409
Vácha Tomáš
8534

Úsek 2:
BOR6600
Karvánek Petr
8513

Úsek 3:
BOR6003
Dikoš Pavel
50000
OK Jiskra Nový Bor 480 Kč
BZR 1
Úsek 1:
BZR6301
Rajnošek Zdeněk
52963

Úsek 2:
BZR6951
Čechová Zuzana
980334

Úsek 3:
BZR8000
Choutka Jaroslav
53664
Bratrstvo Ždárských vrchů 480 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP6601
Illner Jakub
515448

Úsek 2:
DKP6901
Kalousek Jiří
443079

Úsek 3:
DKP7100
Šubrt Antonín
7201757
Oddíl OB Kotlářka 480 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC7101
Sobczyński Kalikst
9595959

Úsek 2:
CHC6501
Půlpán Roman
9561

Úsek 3:
CHC4601
Švadlena Jiří
9554
K.O.B. Choceň 480 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL6901
Vlastník Zdeněk
2060259

Úsek 2:
JIL7301
Ježek Zdenek
2075668

Úsek 3:
JIL7041
Votoček Tomáš
9069
OK Jilemnice 480 Kč
JPV 1
Úsek 1:
59P6400
Pryjma Tomasz
888961

Úsek 2:
JPV6526
Soldán Vladimír
2020730

Úsek 3:
UOL6951
Kašparová Ivana
2032169
Oddíl OS SK Prostějov 480 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU7816
Václavek Jan
2025376

Úsek 2:
LPU5905
Novotný Miroslav
301183

Úsek 3:
LPU7310
Pipek Kamil
2049532
OK Lokomotiva Pardubice 480 Kč
SCP 1
Úsek 1:
7400
Petr Bašus
7200592

Úsek 2:
7507
Daniel Šístek
1406141

Úsek 3:
6200
Pavel Veljačík
2800319
OK Sparta Praha 480 Kč
SCP 2
Úsek 1:
SCP7417
Boudný Jan
51773

Úsek 2:
SCP8003
Dubec Pavel
7260025

Úsek 3:
SCP8150
Havlínová Zuzana
51574
OK Sparta Praha 480 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK4702
Hrobař Rudolf
9798

Úsek 2:
SRK6802
Kos Michal
434581

Úsek 3:
SRK7501
Šklíba Jan
7204489
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 480 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP6201
Němeček Jan
682682

Úsek 2:
VSP7000
Bořánek Petr
9101108

Úsek 3:
VSP6650
Němečková Jarmila
07965
USK Praha 480 Kč
(8)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DKP 1
Úsek 1:
DKP0210
Malačka Milan
446345

Úsek 2:
DKP0205
Šubrt Matěj
888625

Úsek 3:
DKP0203
Švarc Antonín
981832
Oddíl OB Kotlářka 300 Kč
HOR 1
Úsek 1:
HOR0201
Rücker Jan
2025353

Úsek 2:
HOR0400
Kolář Šimon
7200597

Úsek 3:
HOR0350
Vávrová Vanda
2032104
TJ Jiskra Hořice 300 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU0309
Waněk Hubert
7200595

Úsek 2:
LPU0209
Macek Ondřej
2075644

Úsek 3:
LPU0203
Pipek Ondřej
7200907
OK Lokomotiva Pardubice 300 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP0300
Kožina Štěpán
9877

Úsek 2:
PGP0305
Hřivna Jakub
2800293

Úsek 3:
PGP0304
Kolář Matyáš
897393
SK Praga 300 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK0202
Bárta Šimon
9428

Úsek 2:
PHK0255
Vandasová Adéla
8623000

Úsek 3:
PHK0302
Chaloupský Jakub
682336
OK 99 Hradec Králové 300 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK0303
Tichý Lubomír
9828

Úsek 2:
SHK0305
Fábera David
2088201

Úsek 3:
SHK0404
Černík Adam
2073723
OK Slavia Hradec Králové 300 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK0300
Flegl Martin
416342

Úsek 2:
SRK0304
Šípek Stanislav
2027201

Úsek 3:
SRK0201
Zemánek Mikuláš
9496
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 300 Kč
SRK 2
Úsek 1:
SRK0203
Tomeš Matyáš
405993

Úsek 2:
SRK0200
Locker Daniel
405991

Úsek 3:
SRK0301
Pokorný Dominik
405995
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 300 Kč
(3)
Název/Jméno
Klub
Vklad
LPU 1
Úsek 1:
LPU5201
Farář Václav
9260

Úsek 2:
LPU6102
Roudný Václav
9277

Úsek 3:
LPU6702
Kober Michal
9335
OK Lokomotiva Pardubice 480 Kč
MAS 1
Úsek 1:
MAS6800
Kovář Jindřich
2026166

Úsek 2:
MAS5401
Hájek Jan
7885

Úsek 3:
MAS5501
Pilař Karel
7003021
KČT Aš 480 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI6115
Kaňák Petr
7003047

Úsek 2:
SJI6301
Petráček Aleš
53631

Úsek 3:
SJI5901
Zeman Jaroslav
52337
OK Jihlava 480 Kč
(28)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BOR 1
Úsek 1:
BOR0001
Pavlovec Dan
887936

Úsek 2:
DOK9800
Koštejn Vít
888634

Úsek 3:
BOR0000
Mareš Vít
7202852
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9901
Křivda Tomáš
9200535

Úsek 2:
CHC9804
Sosenko Szymon
1401479

Úsek 3:
CHC0101
Švadlena Michal
9990101
K.O.B. Choceň 570 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL9904
Vlastník Šimon
2060257

Úsek 2:
JIL0107
Gottstein Jonáš
2078455

Úsek 3:
JIL9804
Hrouda Matěj
2035717
OK Jilemnice 570 Kč
JIL 2
Úsek 1:
JIL9903
Ježek Vít
425529

Úsek 2:
JIL0201
Vlastník Matouš
2073749

Úsek 3:
JIL0104
Ježek Jakub
2035716
OK Jilemnice 570 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV9824
Kočí Josef
1007539

Úsek 2:
JPV9807
Vystavěl Ondřej
1602633

Úsek 3:
JPV9803
Pryjma Fryderyk
9980407
Oddíl OS SK Prostějov 570 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV9915
Kašpar Petr
2069090

Úsek 2:
JPV9800
Hubáček Filip
301569

Úsek 3:
JPV9509
Fajkus Radim
1602630
Oddíl OS SK Prostějov 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9803
Hausenblas Šimon
361923

Úsek 2:
KAM0105
Gajda Jan
9201064

Úsek 3:
KAM9802
Jíra Tomáš
9005139
OK Kamenice 570 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9906
Müller Jonáš
2053541

Úsek 2:
KSU0005
Matoušek Matěj
2056281

Úsek 3:
KSU9909
Šrámek Ondřej
2053548
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9911
Vopařil Jan
7201825

Úsek 2:
LCE9803
Černocký Libor
1400401

Úsek 3:
LCE9801
Sýkora Vojtěch
7200378
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI9802
Melichar Vojtěch
7200375

Úsek 2:
LLI0001
Melichar Petr
1398996

Úsek 3:
LLI9801
Košek Jan
7205022
TJ Loko Liberec 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9902
Fencl Jonáš
2070827

Úsek 2:
LPU0010
Volák Ondřej
2011790

Úsek 3:
LPU0008
Rusin Jan
2032380
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU0002
Roudný Martin
7202872

Úsek 2:
LPU0001
Roudný Václav
9884

Úsek 3:
LPU9802
Žák Jan
2025379
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
DKP9801
Semerád Antonín
1394693

Úsek 2:
PGP0101
Janovský Tomáš
887632

Úsek 3:
PGP0104
Siegl Matyáš
7201196
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9808
Novák Aleš
7202855

Úsek 2:
PGP9804
Hasal Martin
7201194

Úsek 3:
FSP9801
Borovička Tomáš
888614
SK Praga 570 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP9903
Ždimera Jan
336710

Úsek 2:
PGP0200
Janas Petr
2060249

Úsek 3:
PGP0105
Bartoš Václav
515060
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9805
Vandas Daniel
9110998

Úsek 2:
PHK9901
Kavalír Jáchym
7202866

Úsek 3:
PHK9800
Bendák Jan
681889
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9801
Gebrt Jan
7202576

Úsek 2:
SHK9803
Pek Daniel
1400436

Úsek 3:
SHK9911
Kuca Kacper
7204931
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9802
Hájek Jakub
232493

Úsek 2:
SHK0000
Tichý Radomír
7300181

Úsek 3:
SHK0100
Porkert Jan
9190
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC9802
Doležal Vít
2060206

Úsek 2:
SJC0101
Zalaba Tomáš
2053545

Úsek 3:
SJC9901
Macko Lukáš
2059739
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI0001
Čech Petr
2075680

Úsek 2:
SJI9902
Šenkýř Matěj
2045309

Úsek 3:
SJI9903
Kafka Matěj
7200364
OK Jihlava 570 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK0103
Paleček Ondřej
682693

Úsek 2:
SRK9904
Šabata Milan
7205561

Úsek 3:
SRK0202
Šabata Radek
2070826
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 570 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0007
Bořánek Michal
2032171

Úsek 2:
UOL9919
Horčička Vít
682370

Úsek 3:
STE0000
Jirka Mikuláš
7202871
SK SKI-OB Šternberk 570 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN0105
Budský Ondřej
1398985

Úsek 2:
TJN0106
Adamec Martin
2080828

Úsek 3:
TJN0006
Nagy Josef
2069092
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TJN 2
Úsek 1:
TJN9804
Janeček Mirek
2027208

Úsek 2:
TJN9802
Michek David
2027247

Úsek 3:
TJN0102
Růta Matyáš
2032159
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR9904
Thoř Tomáš
7201809

Úsek 2:
TUR9901
Karatsiolis Kryštof
888618

Úsek 3:
DOK0001
Synek Antonín
2053518
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9801
Šiška Petr
2025335

Úsek 2:
TZL9901
Láznička Václav
9200524

Úsek 3:
TZL0001
Podmolík Jonáš
7203464
SKOB Zlín 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9801
Hirš Otakar
7200360

Úsek 2:
ZBM9901
Hlaváč Ondřej
2059757

Úsek 3:
ZBM9904
Král Jan
2054641
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
17P 1
Úsek 1:
17P7901
Mikołaj Krawczynski
504029

Úsek 2:
17P0002
Ledniowski Filip
9000172

Úsek 3:
17P0001
Czapliński Jakub
1401455
(POL) WKS Śląsk Wrocław 570 Kč
(47)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BOR 1
Úsek 1:
BOR9503
Pavlovec Jan
9200728

Úsek 2:
BOR9608
Burda Matěj
7667667

Úsek 3:
BOR9007
Kořínek Tomáš
7003001
OK Jiskra Nový Bor 570 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB7901
Šťastný Karel
2087711

Úsek 2:
CTB7701
Gregor Martin
51663

Úsek 3:
CTB7902
Hübner Jan
2082923
SK OB Chotěboř 570 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP8306
Janata Martin
888608

Úsek 2:
DKP9301
Klaška Pavel
1700077

Úsek 3:
DKP8511
Wagner Libor
7003027
Oddíl OB Kotlářka 570 Kč
DOB 1
Úsek 1:
DOB9200
Dutkowski Mikolaj
9920101

Úsek 2:
DOB8002
Janda Martin
920696

Úsek 3:
DOB8737
Hošek Radim
9998737
KOB Dobruška 570 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP9205
Hlaváč Jaroslav
2067975

Úsek 2:
EKP7002
Blaha Ondřej
9700729

Úsek 3:
EKP8310
Pidrman Milan
2067264
VŠTJ Ekonom Praha 570 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9701
Semrád Ladislav
2053577

Úsek 2:
CHC8502
Pešek Ondřej
2025363

Úsek 3:
CHC8603
Pátek Michal
2025343
K.O.B. Choceň 570 Kč
CHC 2
Úsek 1:
CHC9501
Křivda Martin
2025344

Úsek 2:
CHC7502
Švadlena Pavel
2011854

Úsek 3:
CHC9402
Sháněl Jan
2053589
K.O.B. Choceň 570 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8510
Kopáček Jan
7201807

Úsek 2:
CHT8001
Matras Tomáš
51980

Úsek 3:
CHT8701
Krejsa Jan
53155
OOB SK Chrast 570 Kč
CHT 2
Úsek 1:
CHT9202
Krejsa Vladimír
52158

Úsek 2:
CHT9204
Pitra Martin
7206543

Úsek 3:
CHT8601
Kysilko Zdeněk
52304
OOB SK Chrast 570 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9403
Kettner Lukáš
887640

Úsek 2:
KAM9401
Semík Ondřej
920683

Úsek 3:
KAM9601
Kettner Vojtěch
897360
OK Kamenice 570 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM9301
Rusý Tomáš
2051509

Úsek 2:
KAM9202
Hájek Adam
2019240

Úsek 3:
KAM9402
Kapal Tomáš
232267
OK Kamenice 570 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9302
Vavrys Johan
553457

Úsek 2:
LCE7602
Horyna Roman
1399000

Úsek 3:
LCE9601
Mudrák Štěpán
889308
OOB TJ Slovan Luhačovice 570 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI9603
Fürst Matouš
7003006

Úsek 2:
LLI9651
Štičková Anna
7200361

Úsek 3:
LLI7502
Peterka Vojtěch
515503
TJ Loko Liberec 570 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9036
Kamenický Matěj
551990

Úsek 2:
LPU9005
Nožka Radek
515166

Úsek 3:
LPU9307
Kubelka Tomáš
889299
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU8208
Zvěřina Petr
887920

Úsek 2:
LPU8304
Štěrba Zbyněk
500288

Úsek 3:
LPU8002
Udržal Tomáš
886715
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU9301
Čermák Jan
1080493

Úsek 2:
LPU9001
Hovorka Lukáš
981816

Úsek 3:
LPU9410
Grundmann Jan
515487
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 4
Úsek 1:
LPU7715
Vodička Oldřich
2025371

Úsek 2:
LPU9505
Waněk Adam
1602634

Úsek 3:
LPU8701
Fiala Petr
7201198
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
LPU 5
Úsek 1:
LPU8605
Lenner Miroslav
1403417

Úsek 2:
LPU7604
Držka Štěpán
2073755

Úsek 3:
LPU9113
Procházka David
515162
OK Lokomotiva Pardubice 570 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP6401
Janovský Tomáš
515464

Úsek 2:
PGP7506
Pokorný Ondřej
682686

Úsek 3:
PGP9705
Werner Michal
2080959
SK Praga 570 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9601
Landovský Jakub
502088

Úsek 2:
PGP9103
Landovský Tomáš
910714

Úsek 3:
PGP7601
Matějů Luboš
682623
SK Praga 570 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP8206
Procházka Jan
886265

Úsek 2:
PGP9503
Veselý Jakub
7203462

Úsek 3:
PGP8700
Sysel Ctibor
515161
SK Praga 570 Kč
PGP 4
Úsek 1:
PGP8610
Flašar Jan
887941

Úsek 2:
PGP9702
Navrátil Šimon
681882

Úsek 3:
PGP8407
Procházka Jan
515110
SK Praga 570 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9104
Kamenický Jakub
553445

Úsek 2:
PHK9101
Kubát Pavel
553441

Úsek 3:
PHK9200
Petržela Jan
515402
OK 99 Hradec Králové 570 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7601
Hepner David
1008172

Úsek 2:
SHK9701
Netuka Vojtěch
1396847

Úsek 3:
SHK9805
Biederman Marcin
887007
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9403
Remeš Petr
9199

Úsek 2:
SHK8901
Jirásek Michal
995831

Úsek 3:
SHK7911
Weiner Jakub
9140
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK9702
Baran Jan
1401469

Úsek 2:
SHK7801
Paclík Roman
7202780

Úsek 3:
SHK7600
Čečka Jiří
7756
OK Slavia Hradec Králové 570 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8104
Kovář Miroslav
7201777

Úsek 2:
SJC8703
Beneš Jan
886513

Úsek 3:
SJC8102
Mrázek Jan
771771
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJC 2
Úsek 1:
SJC9703
Zikmund Zdeněk
2045221

Úsek 2:
SJC8801
Špicar Petr
9998

Úsek 3:
SJC8309
Žaloudek Petr
7890000
Sportcentrum Jičín 570 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9602
Vacek Vojtěch
7200366

Úsek 2:
SJI9700
Bořil Jan
7200584

Úsek 3:
SJI9702
Frýba Dominik
7200599
OK Jihlava 570 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU8243
Král Václav
332966

Úsek 2:
SSU8802
Poklop Martin
1007536

Úsek 3:
SSU8841
Král Vojtěch
887940
SK Severka Šumperk 570 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE9202
Doležel Ondřej
51123

Úsek 2:
STE9411
Skoupý Jan
2027239

Úsek 3:
STE6501
Skyva Petr
1007547
SK SKI-OB Šternberk 570 Kč
TAP 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
KOB Tretra Praha 570 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR8700
Luštický Martin
7092626

Úsek 2:
TUR8801
Hradec Pavel
995821

Úsek 3:
TUR9502
Horák Patrik
9001001
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR8900
Schulhof Jan
51225

Úsek 2:
TUR7603
Baier Martin
7677777

Úsek 3:
TUR9701
Wolf Filip
9101181
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR8501
Holas Ondřej
515048

Úsek 2:
TUR9301
Zakouřil Vít
886823

Úsek 3:
TUR8401
Váňa Martin
1840303
OOB TJ Turnov 570 Kč
TUR 4
Úsek 1:
TUR8702
Vlček Martin
515047

Úsek 2:
TUR9100
Wolf Daniel
515499

Úsek 3:
TUR8402
Brož Marek
887618
OOB TJ Turnov 570 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9206
Benroth Martin
553455

Úsek 2:
TZL9308
Kašpar Michal
886701

Úsek 3:
TZL9302
Kolárik Tomáš
246864
SKOB Zlín 570 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL8508
Dlabaja Štěpán
995797

Úsek 2:
TZL8603
Přibyl Bronislav
53362

Úsek 3:
TZL9101
Nečas Jiří
887934
SKOB Zlín 570 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL9703
Mikel David
889320

Úsek 2:
TZL8601
Polášek Jan
52340

Úsek 3:
TZL9701
Podmolík Josef
7203466
SKOB Zlín 570 Kč
VBM 1
Úsek 1:
VBM8801
Bravený Adam
866998

Úsek 2:
VBM8403
Kozumplík Aleš
49841

Úsek 3:
VBM8002
Henek Vladan
2011839
VSK Mendelu Brno 570 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9302
Brlica Pavel
515462

Úsek 2:
ZBM8919
Hájek Daniel
890118

Úsek 3:
ZBM9005
Nykodým Miloš
1003623
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8721
Zháňal Jan
1111187

Úsek 2:
ZBM9202
Mokrý Stanislav
886812

Úsek 3:
ZBM8841
Chromý Adam
896975
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM9515
Hruška Jakub
1591995

Úsek 2:
ZBM9103
Švirák Ondřej
995802

Úsek 3:
ZBM9102
Bravený Vít
888891
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM8833
Bořil Tomáš
681876

Úsek 2:
ZBM8928
Zimmermann Jakub
995810

Úsek 3:
ZBM9104
Kazda Adam
232343
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 5
Úsek 1:
ZBM9433
Polster Thomas
9600000

Úsek 2:
ZBM9711
Kelbl Vladimír
9201063

Úsek 3:
ZBM6708
Přikryl Petr
7030567
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
ZBM 6
Úsek 1:
ZBM8511
Drábek Jan
49690

Úsek 2:
ZBM7902
Finstrle Luděk
2067240

Úsek 3:
ZBM9009
Kulich Martin
2095961
SK Žabovřesky Brno 570 Kč
17P 1
Úsek 1:
17P9400
Ostój Piotr
2016462

Úsek 2:
17P8300
Majasow Kostiantyn
502257

Úsek 3:
17P9700
Becmer Damian
889180
(POL) WKS Śląsk Wrocław 570 Kč
(15)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BZR 1
Úsek 1:
SJI9801
Foltýn Tomáš
219260

Úsek 2:
BZR8802
Kratochvíl Jan
301275

Úsek 3:
BZR8451
Rajnošková Lea
52964
Bratrstvo Ždárských vrchů 480 Kč
DOB 1
Úsek 1:
DOB0201
Michalak Hubert
2037831

Úsek 2:
DOB0150
Niezgodka Dominika
2016199

Úsek 3:
DOB9800
Garstka Jakub
9102634
KOB Dobruška 480 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP7257
Konečná Marcela
725724

Úsek 2:
EKP8452
Hanzlíčková Martina
2053578

Úsek 3:
EKP0153
Blahová Pavla
428253
VŠTJ Ekonom Praha 480 Kč
JHB 1
Úsek 1:
JHB9160

Úsek 2:
JHB6553

Úsek 3:
JHB8607
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 480 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE8803
Cahel Marek
889288

Úsek 2:
LCE9602
Slíva Jan
889313

Úsek 3:
LCE6207
Slezák Libor
889301
OOB TJ Slovan Luhačovice 480 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI0002
Bradáč Jakub
2032105

Úsek 2:
LLI7201
Bradáč Stanislav
434598

Úsek 3:
LLI0404
Peterka Jakub
9101104
TJ Loko Liberec 480 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN9549
Kamenický Jeroným
551995

Úsek 2:
OSN7557
Nechanická Daniela
7205038

Úsek 3:
OSN6955
Kamenická Lenka
9690219
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 480 Kč
NEJ 1
Úsek 1:
KRL9651
Hanáková Magda
7140196

Úsek 2:
NEJ7450
Marešová Marcela
232207

Úsek 3:
NEJ0101
Newiak Nick
2067349
TJ Jiskra Nejdek 480 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7551
Kubečková Zdena
224919

Úsek 2:
PHK7200
Chvátil Jiří
336717

Úsek 3:
PHK7450
Chvátilová Pavlína
9430
OK 99 Hradec Králové 480 Kč
STB 1
Úsek 1:
BOR9006
Karvánek Matouš
52902

Úsek 2:
STB7399
Kubecová Jana
206351

Úsek 3:
STB6601
Kubec Pavel
682367
TJ Stadion Nový Bor 480 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN7002
Novotný Dušan
232502

Úsek 2:
TJN5901
Zuzánek Zdeněk
8255

Úsek 3:
TJN9101
Picek Jan
416840
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 480 Kč
TJN 2
Úsek 1:
TJN7500
Balogh Jan
2032176

Úsek 2:
TJN8952
Svobodová Barbora
7719

Úsek 3:
TJN7000
Rydl Jiří
7750
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 480 Kč
TZL 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 480 Kč
17P 1
Úsek 1:
17P5500
Guga Romuald
889177

Úsek 2:
17P9950
Mądra Magdalena
889181

Úsek 3:
17P9550
Karbowiak Iga
889174
(POL) WKS Śląsk Wrocław 480 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC7251
Šrámková Iva
2035141

Úsek 2:
RIC7552
Vyhnálková Eva
889279

Úsek 3:
RIC6905
Šrámek Petr
2035144
OB Říčany 480 Kč
celkem přihlášených: 195, vklad: 101700 Kč