Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
15.05.2016
Místo konání:
Halouny
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T1     T2     T2 Ultimate     TF    
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 80 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 80 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 80 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 80 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 80 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 80 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 80 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 80 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 80 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 80 Kč
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 100 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 100 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 100 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 52256 100 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 100 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 100 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 100 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 100 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 100 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 100 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 100 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 434576 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 416186 100 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 100 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 100 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 100 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 100 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 150 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 150 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 150 Kč
2.70 km, 50 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 100 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 100 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 140 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 100 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec C 206416 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 100 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 100 Kč
FSP0451 Dušková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 100 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 100 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2050488 100 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 100 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0456 Horáková Barbora OB Říčany C 2096269 100 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 150 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 150 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 150 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 2025208 150 Kč
3.20 km, 45 m, 14 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 100 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka B 232179 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 100 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 100 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 100 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 100 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 100 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 150 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 150 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 150 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 150 Kč
VTA0352 Cílková Tereza SC vebr-sport C 2025204 150 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 2025207 150 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 150 Kč
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 160 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 160 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 160 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 160 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 160 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 160 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 160 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 160 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 160 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 160 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 160 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 160 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 160 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 160 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 160 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 160 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 160 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 160 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 160 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 160 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 160 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 160 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 160 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 160 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 160 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 160 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 160 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 160 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 160 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 160 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 160 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 240 Kč
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 160 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 160 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 160 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 160 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 160 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 160 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 160 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 160 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 160 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 160 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 160 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 160 Kč
DKP9954 Bobková Petra Oddíl OB Kotlářka C 887932 160 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 888632 160 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 886251 160 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 160 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 160 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 160 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 160 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 160 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 160 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 240 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec B 331328 240 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
3.40 km, 70 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 160 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 160 Kč
4.50 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 170 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 170 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 170 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 170 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 170 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 170 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 170 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 170 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 170 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 170 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec C 920682 170 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 170 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 170 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 170 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 170 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 170 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 170 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 170 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 170 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 170 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 170 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 170 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 170 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 170 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 170 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 170 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 170 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 170 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 170 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 170 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 170 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 170 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 170 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 170 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 170 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 170 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553458 255 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 255 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 255 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 255 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 255 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 255 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 255 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 255 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 255 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 255 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 170 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 255 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 255 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 9200521 255 Kč
3.80 km, 85 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 170 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 170 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 170 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 170 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 170 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 170 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 170 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 170 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 170 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 255 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 255 Kč
3.80 km, 80 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 160 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 160 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 160 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 160 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 160 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 160 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 160 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 160 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 160 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 160 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 160 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 200 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 240 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 240 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 160 Kč
3.70 km, 60 m, 14 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 160 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 160 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 160 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2060237 160 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 160 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 160 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 160 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 160 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 160 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 160 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 160 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 160 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 160 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 160 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 160 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 160 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 160 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 160 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 160 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 160 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 160 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 160 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C zapůjčit 200 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 160 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 160 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 160 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 240 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 240 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 240 Kč
3PC7650 Horáková Vanda počkejtenamě zapůjčit 280 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 240 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 2025213 240 Kč
3.40 km, 70 m, 15 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 160 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 160 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 160 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 160 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 160 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 160 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 160 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 160 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 160 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 160 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 160 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 160 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 160 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 160 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 160 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 160 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 240 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 240 Kč
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 160 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 160 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 160 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 160 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 160 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 160 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 160 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 160 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 240 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 240 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 240 Kč
3.10 km, 60 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 160 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 160 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 160 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 160 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 160 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 160 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 160 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 160 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 160 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 160 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 240 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 240 Kč
2.50 km, 40 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 120 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 180 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 180 Kč
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 180 Kč
2.10 km, 30 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 180 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 180 Kč
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 120 Kč
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 80 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 80 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 80 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 888612 80 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 80 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 80 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 80 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 80 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 80 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 80 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 120 Kč
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 100 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 100 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 887619 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 100 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 100 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2023955 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 100 Kč
FSP0704 Kostlán Kryštof VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 100 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 150 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 150 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 150 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 150 Kč
VSP0608 Voříšek Filip USK Praha C 100 Kč
2.90 km, 45 m, 11 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 100 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 100 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 100 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 100 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 100 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 140 Kč
DKP0507 Janský Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086452 100 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 100 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 100 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 0002092373 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 100 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 100 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 100 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 100 Kč
KAM0407 Podzemský Lukáš OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 100 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 100 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 100 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 2025216 150 Kč
3.60 km, 70 m, 14 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 2086453 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 100 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 100 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 887628 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 100 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 100 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 100 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 100 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 100 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 100 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 150 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 150 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 150 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport B 2025209 150 Kč
NNN0300 Lenghart Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 150 Kč
3.70 km, 75 m, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 160 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 160 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 160 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 160 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 160 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 160 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 160 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 160 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 160 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 160 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 160 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2086454 160 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 160 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 160 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 160 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 160 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 160 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 160 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 160 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 160 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 160 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 160 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 160 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 240 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 240 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 240 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 240 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 240 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 240 Kč
3.80 km, 55 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 160 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 160 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 160 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 160 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 160 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 160 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 160 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 160 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 160 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 160 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 160 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 160 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 160 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 160 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086455 160 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 160 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 160 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 160 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 160 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 160 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 160 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 160 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 160 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 160 Kč
3.90 km, 75 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 160 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 160 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 160 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009814 160 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 160 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 240 Kč
5.70 km, 110 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(128)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 170 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 170 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 170 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 170 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 170 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 170 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 170 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 170 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 170 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 170 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 170 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 170 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 170 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 170 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 170 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 170 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 170 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C zapůjčit 210 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 170 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 170 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 170 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 170 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 170 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 170 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 170 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 170 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 170 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 170 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 170 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 170 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 170 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 170 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 170 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 170 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 170 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 170 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 170 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 170 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 170 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 170 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 170 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 170 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 255 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 170 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 255 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 255 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 255 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 255 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 255 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 255 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 255 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 255 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 255 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 255 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 255 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 255 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 255 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 255 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 255 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 255 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 255 Kč
4.60 km, 80 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 170 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 170 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 170 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 170 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 170 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 170 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 170 Kč
6YC8700 Neumann Petr Neregistrovaní C 232124 170 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 170 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 170 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 170 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 170 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 170 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 170 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 170 Kč
KRE9510 Heřman Ondřej OOB TJ Sokol Křemže 428719 170 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 170 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 170 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 170 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 170 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 255 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 255 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 255 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 255 Kč
46H8200 Lenkei Ákos (HUN) Hidegkúti Spartacus 46028 255 Kč
4.40 km, 120 m, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 160 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 160 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 160 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 160 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 160 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 160 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 160 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 160 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 160 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 160 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 160 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš 2058502 160 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 160 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 160 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 160 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 160 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 240 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 160 Kč
4.20 km, 100 m, 16 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 200 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 160 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 160 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 160 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 160 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 160 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 160 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 160 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 160 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 160 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 160 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 160 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 160 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 160 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 160 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 160 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C zapůjčit 200 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 160 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 240 Kč
MFP7300 Glasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 240 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 160 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 240 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 240 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2092366 240 Kč
4.20 km, 105 m, 15 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 160 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 160 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 160 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 160 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 160 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 160 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 160 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 160 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172. 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 160 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 160 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 160 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 160 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 160 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 160 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 160 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 160 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 160 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 160 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 160 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 240 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 240 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 240 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 240 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 240 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 240 Kč
3.90 km, 75 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 160 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 160 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 160 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416842 160 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 160 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 160 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 160 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 160 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 240 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 240 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 240 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 240 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 240 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 715021966 240 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 160 Kč
3.80 km, 55 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 160 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 160 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 160 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 160 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 160 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 160 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 160 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 160 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 160 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 160 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 240 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 240 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 240 Kč
3.50 km, 50 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 120 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 120 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 120 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 180 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 180 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 180 Kč
3.10 km, 60 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 120 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 180 Kč
2.80 km, 45 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 120 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 120 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 120 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 180 Kč
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov 9823 180 Kč
2.10 km, 30 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 120 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 120 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 120 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 120 Kč
3.10 km, 60 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 120 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 120 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 120 Kč
JHB9900 Pejšek Jindřich TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 120 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 120 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 120 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 120 Kč
TJN0000 Šklíba Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 120 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 120 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C zapůjčit 160 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 120 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
ZVO7452 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079507 120 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1409873 120 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 120 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 120 Kč
ONO8350 Hrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 120 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 120 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 120 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 9200991 120 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 180 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 180 Kč
NNN9955 Paurová Lenka Neregistrovaní 2060203 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 180 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 180 Kč
KSH7508 Liberda Ondřej OB Kašperské Hory C 2060212 180 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 180 Kč
5.10 km, 130 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
ROZ9999 Křístek Lukáš OK Roztoky 51593 120 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 120 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 120 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 120 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 120 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 120 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 120 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 120 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 180 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 180 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 180 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 180 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 120 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 120 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 120 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec C 995864 120 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 120 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 120 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 120 Kč
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2087694 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 0002102071 80 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 4 80 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 80 Kč
ZBP0852 Honsová Johana OOB SK Zbraslav 1418755 80 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 80 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 120 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
46H9150 Jakab Sára (HUN) Hidegkúti Spartacus 337863 80 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C zapůjčit 120 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
celkem přihlášených: 1332, vklad: 195480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.