Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
19.06.2016
Místo konání:
Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
JES - OK Rakovník
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
2.20 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
PGP0854 Kalistová Alena SK Praga C 7300173 60 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 60 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 60 Kč
VSPO850 Zakouřilová Klára USK Praha 2032113 60 Kč
2.14 km, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 207839 60 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 60 Kč
KRL0655 Škodroňová Veronika Kometa Kralovice C 416186 60 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 2017667 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
MAS0650 Voráčová Pavlína KČT Aš 2087640 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 60 Kč
11C1067 Bestová Tereza Letci v akci 52256 60 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 90 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C zapůjčit 130 Kč
2.51 km, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 60 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 232613 60 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232960 60 Kč
KRL0553 Štěpánská Tereza Kometa Kralovice C 2099507 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 60 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 60 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 60 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 60 Kč
2.89 km, 12 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 100 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 2800337 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 100 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 100 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 100 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 100 Kč
3.55 km, 13 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 160 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 160 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 160 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 160 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 160 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 160 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 160 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 160 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 160 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 160 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 160 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 160 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 160 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 160 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 160 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 160 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 160 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 160 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 160 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 160 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 160 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 160 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 160 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 160 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 160 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš C 301514 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 160 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 160 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 160 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 160 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 160 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 160 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 160 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 160 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 160 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 160 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 160 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 160 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 160 Kč
3.54 km, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 160 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 160 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 160 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 160 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 160 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 160 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 160 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 160 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 160 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 160 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 160 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 160 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 160 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 160 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 160 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 160 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 160 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 160 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 160 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 240 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 240 Kč
3.54 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 160 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 160 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
4.90 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 170 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 170 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 170 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 170 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 170 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 170 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 170 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 170 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 170 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 170 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 170 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 170 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 170 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 170 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 170 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 170 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 170 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 170 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 170 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 170 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 170 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 170 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 170 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 170 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 255 Kč
4.53 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 170 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 170 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 170 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 170 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 170 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 170 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 170 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 170 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 170 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 170 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 170 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 170 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 255 Kč
3.89 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 170 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 301553 170 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 170 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 170 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 170 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 170 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 170 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 170 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 170 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 160 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 160 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 160 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 160 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 160 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C zapůjčit 200 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 160 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 160 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 160 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 160 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 160 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 160 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 160 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 160 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 160 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 240 Kč
3.73 km, 13 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 160 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 160 Kč
OOL0024 Shaviv Michal SK Haná orienteering 2071178 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 160 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 160 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 160 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 160 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 160 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 160 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 160 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 160 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 160 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 160 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 160 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 160 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 160 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 160 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 160 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 160 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 160 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 160 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 160 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 160 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 160 Kč
3.45 km, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
OOL0021 Samerin Jana SK Haná orienteering 2071350 160 Kč
OOL0037 Noiman Anat SK Haná orienteering 2071092 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 160 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 160 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 160 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 160 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 160 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 160 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 160 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 160 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 160 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 160 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 160 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 160 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 160 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 240 Kč
3.68 km, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
OOL0014 Waiss Hagit SK Haná orienteering 160 Kč
OOL0018 Lipman Yael SK Haná orienteering 2071182 160 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 160 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 160 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 160 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 160 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 160 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 160 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 160 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 160 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 160 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 160 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 160 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 160 Kč
3.21 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
OOL0010 Dagon Orna SK Haná orienteering 160 Kč
OOL0023 Nativ Ruth SK Haná orienteering 2071179 160 Kč
OOL0027 Shmueli Nurit SK Haná orienteering 2071296 160 Kč
OOL0028 Regev Yael SK Haná orienteering 2071021 160 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 160 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 160 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 160 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 160 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 160 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 160 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 160 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 160 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 160 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 160 Kč
2.67 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
OOL0039 Mishli Lisa SK Haná orienteering 2071083 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 120 Kč
2.67 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
OOL0030 Ravid Dalia SK Haná orienteering 2071025 120 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
2.37 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 120 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
OOL0011 De Costa Roni SK Haná orienteering 2071133 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 90 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
2.14 km, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 60 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 60 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 60 Kč
11C1049 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 90 Kč
2.84 km, 12 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 60 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň B 2042516 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 60 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8856 60 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 60 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 90 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 90 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
3.53 km, 13 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 100 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 100 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 100 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 100 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 100 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 100 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 100 Kč
DOR0205 Hanák Jakub OK Dobříš C 8094 100 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 100 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 100 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 150 Kč
KRL0202 Haller Jiří Kometa Kralovice C 51475 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 100 Kč
3.77 km, 15 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 160 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 160 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 160 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 160 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 160 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 160 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 160 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 160 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 160 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 160 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 160 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 160 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 160 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 160 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 160 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 160 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 160 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 160 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 160 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 160 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 160 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 160 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 160 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 160 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 160 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 160 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 160 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 160 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 232240 160 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 160 Kč
4.15 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 160 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 160 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 160 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 160 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 160 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 160 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 160 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 160 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 160 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 160 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 160 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 160 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 160 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 160 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 160 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 160 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 160 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 160 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 160 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 160 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 160 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 887932 240 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 240 Kč
4.15 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 160 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 160 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 160 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 160 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín B 0007207017 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 2045221 160 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 160 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009814 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 160 Kč
6.52 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(93)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 170 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 170 Kč
OOL9200 Avner Asaf SK Haná orienteering C 2071134 170 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 170 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 170 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 170 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 170 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 170 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 170 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 170 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 170 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 170 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 170 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 170 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 170 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 170 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 170 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 170 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 170 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 170 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 170 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 170 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 170 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 170 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 170 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 170 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 170 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 170 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 170 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 255 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 170 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 255 Kč
5.24 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 170 Kč
OOL0034 Dvash Ori SK Haná orienteering 2071306 170 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 170 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 170 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 170 Kč
6YC8700 Neumann Petr Neregistrovaní C 232124 170 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 170 Kč
DKL8600 Hristov Petko KOB Kladno C zapůjčit 210 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 170 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 170 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 170 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 170 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 170 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 170 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 170 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 170 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 170 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 170 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 170 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301552 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 170 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 170 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 255 Kč
4.53 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 170 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 170 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 170 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 170 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 170 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 170 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 170 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 170 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 0002083384 170 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 170 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 170 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 170 Kč
5.06 km, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 160 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 160 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 160 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 160 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C zapůjčit 200 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 160 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 160 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 160 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 160 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 160 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 160 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 160 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301506 160 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 160 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 160 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 160 Kč
NNN7511 Burša Pavel Neregistrovaní 237514 160 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 240 Kč
OOL7539 Halachmi Lior SK Haná orienteering 2071135 160 Kč
4.74 km, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 160 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 160 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 160 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 160 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 160 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 160 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 160 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 49641 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 160 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 160 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 160 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 160 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 240 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 240 Kč
4.31 km, 16 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 160 Kč
OOL0025 Shaviv Ran SK Haná orienteering 2071137 160 Kč
OOL0032 Saraga Eli SK Haná orienteering 2071011 160 Kč
OOL0035 Dvash Ran SK Haná orienteering 2071117 160 Kč
OOL0051 Twig Ron SK Haná orienteering 2071158 160 Kč
OOL0052 Elias Ilan SK Haná orienteering 160 Kč
OOL0054 Shchori Yoram SK Haná orienteering 2071273 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 160 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 160 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 160 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 160 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 160 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 160 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 160 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 160 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 160 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 160 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 160 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 160 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 160 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 160 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 160 Kč
PGP7105 Kalista Jiří SK Praga C zapůjčit 200 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 160 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 160 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 160 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 160 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 160 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 160 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172. 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 160 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 160 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 240 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 280 Kč
4.20 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 160 Kč
OOL0016 Brit Edo SK Haná orienteering 2071077 160 Kč
OOL0017 Levavi Shai SK Haná orienteering 2071079 160 Kč
OOL0020 Yofe Pavel SK Haná orienteering 2021621 160 Kč
OOL0036 Noiman Ziv SK Haná orienteering 9201026 160 Kč
OOL0040 Yevsaev Arie SK Haná orienteering 2071162 160 Kč
OOL0041 Melamed Dror SK Haná orienteering 2071164 160 Kč
OOL0047 Amar Itzik SK Haná orienteering 2071292 160 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 160 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 160 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 160 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 160 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 160 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 160 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 160 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 160 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 160 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 160 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 160 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 240 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 160 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 160 Kč
OOL0029 Regev Shmuel SK Haná orienteering 2071037 160 Kč
OOL0033 Amiaz Eytan SK Haná orienteering 9200287 160 Kč
OOL0046 Segal David SK Haná orienteering 2071094 160 Kč
OOL0055 Glazer Ilan SK Haná orienteering 2071128 160 Kč
OOL0056 Avner Uzi SK Haná orienteering 2071061 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 160 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 160 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 160 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 160 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 160 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 160 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 160 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 160 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
3.89 km, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
OOL0015 Manor Moshe SK Haná orienteering 2071197 120 Kč
OOL0019 Lipman Rami SK Haná orienteering 2071180 120 Kč
OOL0022 Yodfat Ofer SK Haná orienteering 2071017 120 Kč
OOL0026 Shmueli Asher SK Haná orienteering 2071026 120 Kč
OOL0038 Mishli Yuval SK Haná orienteering 2071039 120 Kč
OOL0048 Ben Shitrit Meir SK Haná orienteering 2071064 120 Kč
OOL0049 Halchmi Avner SK Haná orienteering 2071001 120 Kč
OOL0053 Kaynar Doron SK Haná orienteering 2071105 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 120 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
3.68 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
OOL0012 Abraham Yuval SK Haná orienteering 2071242 120 Kč
OOL0044 Avital Ofer SK Haná orienteering 253338 120 Kč
OOL0050 Abugani Shmuel SK Haná orienteering 2071101 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 120 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 120 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 120 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 120 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 120 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
3.54 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
OOL0013 Levin Oded SK Haná orienteering 2071048 120 Kč
OOL0031 Ravid Moshe SK Haná orienteering 2071062 120 Kč
OOL0042 Berg David SK Haná orienteering 2071136 120 Kč
OOL0045 Shefi Shaul SK Haná orienteering 2071049 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 120 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
2.67 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0043 Minski Menachem SK Haná orienteering 2071005 120 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov 9823 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 180 Kč
2.37 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 120 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň 09129 60 Kč
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 60 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2090869 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
TJN0807 Langer Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9933222 60 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 60 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 60 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 60 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš 2087659 60 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 60 Kč
PGP0745 Poslední Šimon SK Praga zapůjčit 100 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 60 Kč
LPM1079 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 100 Kč
2.96 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 60 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB zapůjčit 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 60 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB zapůjčit 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
PGP7177 Kalistová Jarmila SK Praga zapůjčit 100 Kč
SLA8151 Hanáková Zuzana SKOB Slaný C 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
CTB Boháč Zdeněk SK OB Chotěboř 53133 60 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 60 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
4.91 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 120 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1409873 120 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 120 Kč
celkem přihlášených: 1249, vklad: 169285 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.