Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: DH10N

Datum:
18.06.2016
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice

DH10N 2.00 km, 110 m, 8 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
PLU0850 Kišková Adéla TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102714 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
1XX0700 Weignerová Tereza MonteMe zapůjčit 50 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice C 52676 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
HER0600 Jelínek Martin Orientační klub Heršpice C zapůjčit 80 Kč
HER0700 Marek Richard Orientační klub Heršpice C zapůjčit 80 Kč
HER1150 Marková Karolína Orientační klub Heršpice C zapůjčit 80 Kč
TZL0702 Novotný Miloš SKOB Zlín C 8593 80 Kč
PTE0650 Lakomá Radka TJ Sokol Ptení C 80 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 80 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 301580 80 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 80 Kč
TBMXXXX Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno 53244 80 Kč