Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
18.06.2016
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice

HDR 2.00 km, 110 m, 8 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
SSU0909 Matoušek Jan SK Severka Šumperk C 224904 50 Kč
NNN Lasota Jakub Neregistrovaní 2087636 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko 49683 50 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko 49685 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 50 Kč
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 50 Kč
ZBM0852 Paštéková Vendula SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 50 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 50 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 50 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 50 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102680 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0851 Punčochářová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE0502 Jurníček Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál 52511 50 Kč
1XX7700 Weigner Radek MonteMe zapůjčit 50 Kč
NNNXXYY Skácelová Beata Neregistrovaní 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 50 Kč
KSU0707 Mareček Libor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544p 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno 2083371 50 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 2096221 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
RBK???? Hanousková Veronika čip pů SK Radioklub Blansko 50 Kč
TBMYYY Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 501884 50 Kč