Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
11.09.2016
Místo konání:
Nová Bošáca
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
43S - Športový klub Sandberg
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21K     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
1.85 km, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 100 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín C 53896 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 100 Kč
2.01 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 53354 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 100 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8612 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín C 8585 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 150 Kč
LCE0452 Šotová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091540 150 Kč
2.17 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice C 425422 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 100 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 100 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 100 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 100 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 100 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416072 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 100 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 150 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 150 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 150 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 150 Kč
3.02 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 160 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 160 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 160 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 331362 160 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 160 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 160 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 160 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 160 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 160 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 160 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 160 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 160 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 438040 240 Kč
3.86 km, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice B 1006616 160 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 160 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 160 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 160 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 160 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 160 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 240 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 240 Kč
4.06 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 160 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 160 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 160 Kč
4.00 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 170 Kč
4.74 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 170 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 170 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 170 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 170 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 170 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 170 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 170 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 52217 255 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 255 Kč
4.37 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 160 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 160 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 160 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 160 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 160 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 160 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 160 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 160 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 160 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 160 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 160 Kč
NNN7850 Kotecká Michaela Neregistrovaní 52673 240 Kč
3.91 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 160 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 160 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 160 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 160 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 160 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 160 Kč
3.37 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 160 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 160 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 160 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 160 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 160 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 160 Kč
3.13 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 160 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 160 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 160 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 240 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 160 Kč
3.13 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 160 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 160 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 160 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 160 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 160 Kč
2.37 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
2.37 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 120 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 180 Kč
1.91 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8618 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 100 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 218973 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 100 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 100 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 100 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 08877 150 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 150 Kč
2.07 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 100 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 08610 100 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 100 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 100 Kč
2.44 km, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 9101677 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 100 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 100 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
3.51 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 160 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 160 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 160 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering B 2021854 160 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 160 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 160 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 160 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 160 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 160 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 160 Kč
4.43 km, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 160 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 160 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 160 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 160 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 160 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 160 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 160 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 160 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 160 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 160 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 240 Kč
4.86 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 2102776 160 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 160 Kč
4.90 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 170 Kč
6.19 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 170 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 170 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 170 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 170 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 170 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 170 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 170 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 170 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering C 920667 170 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 170 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 170 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 170 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 170 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 255 Kč
5.59 km, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 160 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 160 Kč
VIC7212 Chmelař Daniel OB Vizovice C 53119 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 160 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 160 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 160 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 160 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 160 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 160 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 160 Kč
4.94 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 160 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 160 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 160 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 160 Kč
4.10 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 160 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 160 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 160 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 160 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 160 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 160 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 160 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 160 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 160 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 160 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 160 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 160 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 160 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 160 Kč
3.47 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 160 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 160 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 160 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 160 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 160 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 160 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 160 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 160 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 160 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 240 Kč
2.68 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 120 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 120 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 120 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 120 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 120 Kč
LCE5501 Hauerland Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 53398 180 Kč
2.68 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 180 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 180 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
2.85 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 100 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 100 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218974 100 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 100 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 100 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 100 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 100 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 100 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 100 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 100 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 100 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 100 Kč
LCExxxx Hanslianova Julie C OOB TJ Slovan Luhačovice 100 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 100 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
25L0950 Kotecká Marie Anna (LUX) Luxembourg Orienteering Club 440698 100 Kč
85C0700 Sikora Jan ProvodovJan 49484 100 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 100 Kč
2.02 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 100 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 100 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 100 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 100 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 100 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 100 Kč
3.47 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál 0 120 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 180 Kč
celkem přihlášených: 396, vklad: 56255 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.