Přihlášky závodu: PPŽ - 2 závod

Datum:
20.05.2015
Místo konání:
Praha 4 - Lhotka
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5    
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 30 Kč
5WC0550 Vaníčková Anna SK Líšná 30 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 30 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 30 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 30 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 30 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 30 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0654 Koufidaki Isabela OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 30 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 30 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 30 Kč
ZVO0651 Bardová Martina OB SK Zvole C 438632 30 Kč
ZVO0751 Nováková Ema OB SK Zvole C 2019229 30 Kč
ZVO0669 Šlapáková Nicol OB SK Zvole 2031373 30 Kč
81C0751 Menšíková Krystina Cirkus Čakovice 30 Kč
81C0752 Řepová Andrea Cirkus Čakovice 30 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 30 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 30 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 30 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 30 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 30 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 30 Kč
RIC0455 Šťásková Eliška OB Říčany 0 30 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 30 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 30 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 30 Kč
EKP0355 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha C 232179 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 30 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 30 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 30 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 30 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 30 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 30 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 30 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 30 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 30 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 30 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 30 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
TAP0256 Votavová Štěpánka KOB Tretra Praha C 30 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 30 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2031360 30 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 30 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 416009 30 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 30 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 30 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
TAP0251 Turinská Magdalena KOB Tretra Praha C 53644 30 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C 30 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C 2053556 30 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 30 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 30 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 30 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 30 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 30 Kč
5WC0500 Vaníček Josef SK Líšná 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 30 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 30 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 30 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 30 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 30 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 30 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 30 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 30 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 30 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 30 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 30 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 30 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 253812 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
DKP0703 Tatyrek Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 30 Kč
LBE0601 Belfín Josef TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
ZVO0504 Rott Jakub OB SK Zvole 2019224 30 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085631 30 Kč
81C0702 Myslikovjan David Cirkus Čakovice 30 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 30 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 30 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 30 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 30 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 30 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 30 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 30 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 30 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 30 Kč
ZVO0402 Novák Šimon OB SK Zvole C 2019227 30 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 30 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 30 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 30 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 30 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 30 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 30 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 30 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 30 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 30 Kč
ROU0302 Kiňovič Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 30 Kč
ROUxxx3 Falta Pavel SKOB Roudnice nad Labem 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 30 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 30 Kč
RIC0304 Rýc Jakub OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2085602 30 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 30 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 30 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 30 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 30 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 30 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 30 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 30 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 30 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0108 Kvapil Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 30 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 30 Kč
ZVO0202 Rott Jan OB SK Zvole C 2019223 30 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 30 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 30 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 30 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 30 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C 30 Kč
RIC0202 Macura Sebastian OB Říčany C 2073685 30 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 30 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 30 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 30 Kč
RIC0206 Vojta Adam OB Říčany 0 30 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 30 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 30 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 30 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 30 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 30 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 30 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 30 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 30 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 30 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 30 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav C 995800 30 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 30 Kč
81C0950 Menšíková Tereza Cirkus Čakovice 30 Kč
8SC0600 Šimáček Matěj OBMP 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C zapůjčit 30 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 30 Kč
RIC0702 Jelen Jáchym OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 0 30 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 30 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 30 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C 30 Kč
LBE0300 Belfín Jiří TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
9BC0300 Kovářík Martin NNN zapůjčit 30 Kč
MFP0152 Baudyšová Anita Matfyz Praha C 2085584 30 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 50 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
1SC7101 Nováček Karel Wall Street Systems 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 50 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 50 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 50 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 50 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 50 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 50 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 50 Kč
8SC7700 Petržela Michal OBMP 50 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 50 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
SFM8351 Seberová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 50 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 50 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 50 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 50 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 50 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 50 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
(125)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní 7205016 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 50 Kč
7KC8650 Poková Míša GC 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 50 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 50 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team zapůjčit 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 50 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr pujcit 50 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 50 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 50 Kč
2GC8800 česáková renata SKI klub KVary zapůjčit 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
64C9000 Šebl Ondřej Ekonom Praha Outdoor 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060248 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno C 50 Kč
DKP8859 Krausová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 50 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha C 50 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 50 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 50 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 50 Kč
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 50 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 50 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 50 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 50 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci 50 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 50 Kč
8LC8300 Kužel Václav Leveris zapůjčit 50 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 50 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 50 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 50 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC6200 Němeček Karel OB Říčany C 897361 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 50 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 50 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 50 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 50 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 50 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 50 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 50 Kč
celkem přihlášených: 388, vklad: 15240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.