Přihlášky závodu: 5. závod Pražského poháru žactva

Datum:
10.06.2015
Místo konání:
Roztoky
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5    
2.10 km, 40 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 30 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 30 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0654 Koufidaki Isabela OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 30 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 51608 30 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 30 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
NNN0862 Hartmanová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0763 Bublíková Klára Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
3YC0050 Dušková Sára Fenri Řevnice zapůjčit 50 Kč
3YC0500 Maříková Bětka Fenri Řevnice 51854 30 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
81C0751 Menšíková Krystina Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0355 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha C 232179 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 30 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 30 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 30 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 30 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 30 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 30 Kč
2.70 km, 70 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 30 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 30 Kč
NNN0261 Hartmanová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C 2053556 30 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 30 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 30 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 30 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 30 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 30 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 30 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 30 Kč
NNN0510 Janský Jan Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 30 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 30 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 30 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 30 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 30 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 30 Kč
RIC0500 Kulhan Matyáš OB Říčany C 0 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0601 Kamarád Tomáš Neregistrovaní 232127 30 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 30 Kč
DKP0703 Tatyrek Tomáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
3XC0600 Bittner Václav Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
3XC0700 Cordier Jan Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 30 Kč
NNN0521 Hartman Šimon Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 30 Kč
DKP0610 Pleskot Alexander Oddíl OB Kotlářka 30 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní C zapůjčit 50 Kč
TAP0503 Didov Ivan KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0800 Didov Stefan KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
81C0702 Myslikovjan David Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085631 30 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 30 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 30 Kč
2.50 km, 55 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 30 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 30 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51902 30 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 30 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 30 Kč
RIC0304 Rýc Jakub OB Říčany C 0 30 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 30 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 30 Kč
2.90 km, 80 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 30 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 30 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 30 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 30 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
DKP0108 Kvapil Lukáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKP0212 Beránek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 30 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 30 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 30 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 30 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 30 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 30 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 30 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2090246 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 7258 30 Kč
NNN0950 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní 246850 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 30 Kč
3XC0850 Bittnerová Jana Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
NNN0811 Bublík František Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN1167 Hartmanová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
3YC0000 Kostlán Kryštof Fenri Řevnice zapůjčit 50 Kč
3YC0600 Günter Vincent Fenri Řevnice zapůjčit 50 Kč
3YC0700 Nahi Adam Fenri Řevnice zapůjčit 50 Kč
3YC0800 Dušek Vojtěch Fenri Řevnice zapůjčit 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 30 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2060250 30 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 30 Kč
81C0950 Menšíková Tereza Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha B 7201761 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 30 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 30 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 50 Kč
NNN0845 Louša Vítek Neregistrovaní 30 Kč
ROZ0400 Ručka Filip OK Roztoky zapůjčit 50 Kč
2.10 km, 40 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 30 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 30 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice 7259 30 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 30 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 50 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 50 Kč
3YC7850 Maříková Markéta Fenri Řevnice 887950 30 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 50 Kč
24A9000 PUDDU SIMONE (AUS) Bayside Kangaroos 887925 30 Kč
ROZ0466 Čechová Emma OK Roztoky 2085008 30 Kč
2.80 km, 75 m, 15 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 50 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 50 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
NNN9950 Nováková Zdenka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 50 Kč
NNN9521 Novák Viktor Neregistrovaní 2073671 50 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 50 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 50 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C zapůjčit 70 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
1NC7250 Frnková Dana Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 70 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems zapůjčit 70 Kč
1NC0001 Frnka Matěj Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 70 Kč
NNN0113 Melišík Michael Neregistrovaní 2087660 50 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 50 Kč
6EC8200 Rosenbergová Eva Midný holky 1398974 50 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 50 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 50 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 50 Kč
VSP0052 Ježková Jitka USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
RIC8654 Michaličková Veronika OB Říčany C 7249819 50 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 50 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 50 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 50 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 50 Kč
NNN0134 Rudovsky Neregistrovaní 50 Kč
NNN0167 Vokurkova Tereza Neregistrovaní 50 Kč
NNN0188 Píšová Jitka Neregistrovaní 2035170 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 70 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 70 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 70 Kč
4.10 km, 110 m, 21 kontrol
(121)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 50 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 70 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 50 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 51681 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín 50 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 50 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci zapůjčit 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
NNN9951 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C zapůjčit 70 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 50 Kč
7KC8650 Poková Míša GC zapůjčit 70 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC zapůjčit 70 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
8LC7700 Bažant Ivo Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 70 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 50 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 50 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 50 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
NNN0101 Samek Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 50 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 50 Kč
NNN7914 Kuciel Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 50 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 50 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 50 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 50 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 50 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 50 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC8000 Michalička David OB Říčany C 7229483 50 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 0 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
8SC7700 Petržela Michal OBMP 2085004 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 50 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 50 Kč
2GC7900 Bensch Jan SKI klub KVary 682113 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060247 70 Kč
NNN7878 Hönigová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 70 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 70 Kč
2GC8800 česáková renata SKI klub KVary 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 90 Kč
NNN0115 Vereš Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0288 Kušnírová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 70 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 70 Kč
celkem přihlášených: 342, vklad: 15540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.