Přihlášky závodu: 5. závod Pražského poháru žactva

pro kategorii: T5

Datum:
10.06.2015
Místo konání:
Roztoky
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
4.10 km, 110 m, 21 kontrol
(121)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 50 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 70 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 50 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 51681 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín 50 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 50 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci zapůjčit 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
NNN9951 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C zapůjčit 70 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 50 Kč
7KC8650 Poková Míša GC zapůjčit 70 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC zapůjčit 70 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
8LC7700 Bažant Ivo Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 70 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 50 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 50 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 50 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
NNN0101 Samek Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 50 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 50 Kč
NNN7914 Kuciel Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 50 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 50 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 50 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 50 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 50 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 50 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC8000 Michalička David OB Říčany C 7229483 50 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 0 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
8SC7700 Petržela Michal OBMP 2085004 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 50 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 50 Kč
2GC7900 Bensch Jan SKI klub KVary 682113 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060247 70 Kč
NNN7878 Hönigová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 70 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 70 Kč
2GC8800 česáková renata SKI klub KVary 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 90 Kč
NNN0115 Vereš Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0288 Kušnírová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 70 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 70 Kč