Přihlášky závodu: 6.závod Pražského poháru žactva - KAM

pro kategorii: T5

Datum:
17.06.2015
Místo konání:
Praha 10 - Malešice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
2.80 km, 20 kontrol
(128)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
DKP9353 Štůsková Petra Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 50 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team zapůjčit 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 50 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 50 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 50 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B Kleště :DD 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
DKP9655 Turečková Eva Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060248 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 50 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 50 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 50 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 50 Kč
2GC8800 česáková renata SKI klub KVary 50 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 50 Kč
3SC5500 Svatoš Vladimír AKORD 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 50 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 50 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 50 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 50 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 50 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 50 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 50 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 50 Kč
7KC8650 Poková Míša GC 50 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 50 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 50 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 50 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 50 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC 50 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 50 Kč
64C9350 Šoukalová Marie Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 50 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 50 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 50 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 50 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 50 Kč
4DC8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč