Přihlášky závodu: Letní olympiáda dětí a mládeže - krátká trať

Datum:
15.06.2015
Místo konání:
Plzeň
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
DM     DS     HM     HS    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 56
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0350 Fišarová Eliška Západočeská oblast B 416314 0 Kč
ZCO0250 Černá Kateřina Západočeská oblast B 2073702 0 Kč
POB0250 Sanna Karin Pražská oblast B 7200326 0 Kč
HAN0250 Marková Ema Hanácká oblast B 2035722 0 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 0 Kč
VYS0352 Sobotková Klára Oblast Vysočina 1400419 0 Kč
MSK0350 Hájková Lucie Moravskoslezský kraj B 7200587 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2079509 0 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 0 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 0 Kč
VPM1151 Holečková Petra KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM1251 Chrástová Tereza KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM1351 Dittrichová Michaela KOS Slavia Plzeň 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0151 Tokárová Regina Západočeská oblast A 7204973 0 Kč
ZCO0050 Biersaková Dagmar Západočeská oblast A 7150100 0 Kč
POB0051 Aschermannová Karolína Pražská oblast A 232425 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
VYS0051 Nechanická Klára Oblast Vysočina 7203324 0 Kč
MSK0151 Poláková Lenka Moravskoslezský kraj A 7204985 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 0 Kč
VPM2051 Plhalová Šárka KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM2151 Rűckerová Šárka KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM2251 Pavlíková Markéta KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM2351 Kundratová Lucie KOS Slavia Plzeň 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0300 Tokár Radim Západočeská oblast B 7204975 0 Kč
ZCO0200 Richtr Lukáš Západočeská oblast A 2042518 0 Kč
POB0301 Šimša Martin Pražská oblast B 218785 0 Kč
HAN0202 Světnický František Hanácká oblast B 2027218 0 Kč
KAS0300 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov 682685 0 Kč
VYS0202 Mareček Šimon Oblast Vysočina 232029 0 Kč
MSK0201 Kostka Jiří Moravskoslezský kraj B 2085648 0 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 0 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 0 Kč
VPM1401 Chaloupský David KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM1201 Synek Petr KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM1301 Chovanec Václav KOS Slavia Plzeň 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0100 Bartoš Václav Západočeská oblast B 515060 0 Kč
ZCO0004 Hasman Ondřej Západočeská oblast A 2042514 0 Kč
POB0101 Janovský Tomáš Pražská oblast A 887632 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
VYS0001 Čech Petr Oblast Vysočina 2075680 0 Kč
MSK0002 Filipek Sebastian Moravskoslezský kraj A 7200589 0 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 0 Kč
VPM2001 Jirka Mikuláš KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM2101 Rusin Jan KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM2201 Pavlovec Dan KOS Slavia Plzeň 0 Kč
VPM2301 Zentrich Dušan KOS Slavia Plzeň 0 Kč
celkem přihlášených: 56, vklad: 0 Kč