Logo

Přihlášky závodu: WMTBOC - long public

Datum:
21.08.2015
Místo konání:
Sport Venue Vesec
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
Open W     Open M    

Open W 12.90 km, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
12W5650 Fenmen Nermin (WLF) ODTÜ 7000017 300 Kč
24S9350 Engström Malin (SWE) OK Kare 930206 300 Kč
24S6100 Engström Annika (SWE) OK Kare 253711 300 Kč
9DC5900 Hausermann Ursula (SUI) OLG Thun 1313131 300 Kč
1HD5750 Andersen Tove (DEN) Allerød OK 500199 300 Kč
21A7850 Walther Katja (AUT) OLT Transdanubien 7170678 300 Kč
34R7900 irina Trehova (RUS) orienta 7513999 300 Kč
26I1550 Cipriani Milena\ (ITA) National Team Italy 1006435 300 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
7MC6900 Okle Beat (SUI) Thömus Racing Team 690404 300 Kč
24B7700 Shylak Aliaksei (BLR) Orion 981992 300 Kč
25B6000 Lebiadzeva Alena (BLR) BSU 237223 300 Kč
36R0250 Zhurkina Anastasia (RUS) Maxim 889821 300 Kč
43R8250 Safronova Elena (RUS) Chasing Daylight 899139 300 Kč
52F8800 Lehtimäki Tuuli (FIN) Lounais-Hämeen Rasti (LHR) 300 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka E 7201202 150 Kč
16L6950 Rubaževičienė Giedrė (LTU) Fortuna OK 7110117 450 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 450 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 225 Kč

Open M 15.80 km, 12 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1HD4700 Steen Jes (DEN) Allerød OK 8625627 300 Kč
21A6800 Thomas Hnilica (AUT) OLT Transdanubien 681017 300 Kč
61A4500 Eberle Wolf (AUT) HSV Aigen 9669966 300 Kč
EKP8200 Nývlt Martin VŠTJ Ekonom Praha B 1207407 150 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 300 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 995793 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 150 Kč
9DC5901 (SUI) OLG Thun 504615 300 Kč
76F8100 Dantin Christophe (FRA) Toutes Orientations Meaux 2073511 300 Kč
26B8100 Kukhto Piotr (BLR) Baklan Minsk 7202508 300 Kč
1HD5800 Hansen Troels Bent (DEN) Allerød OK 581226 300 Kč
36R7100 Zhurkin Maxim (RUS) Maxim 889813 300 Kč
77F8800 Pensas Mika (FIN) Malax IF 1009792 300 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha E 7003036 150 Kč
43R8300 Kolganov Evgeny (RUS) Chasing Daylight 899106 300 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit 200 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 300 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 222651 150 Kč
26I5900 Simoni Giuseppe (ITA) National Team Italy 130087 300 Kč
26I9200 Galter Cristian (ITA) National Team Italy 210739 300 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 150 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 150 Kč
16L6900 Rubaževičius Jurgis (LTU) Fortuna OK 7111777 450 Kč
48D5500 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 450 Kč
24E7000 Kudre Raul (EST) Värska OK Peko 500752 450 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 225 Kč
31L7100 Zilinskas Tautvydas (LTU) IOSK Budakalnis 998995 450 Kč
celkem přihlášených: 50, vklad: 13700 Kč