Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Brno - Ořešín
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P    
2.00 km, 75 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 40 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 40 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 40 Kč
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
TBM0680 Patermannová Marie KOS TJ Tesla Brno C 2087648 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 60 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 80 Kč
2.50 km, 75 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 40 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 40 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 40 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 40 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 70 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C 60 Kč
3.60 km, 85 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 100 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 100 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 100 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 100 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 100 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 100 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 100 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 100 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 100 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 889306 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 100 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice B 338218 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 100 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 100 Kč
3.00 km, 110 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 40 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 40 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno C 416017 40 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2087653 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
1BX0250 Václavková Jolana Václavkovi zapůjčit 70 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 60 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 60 Kč
4.70 km, 150 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 180 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 438040 180 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 180 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 180 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 180 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 180 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 180 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 180 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 180 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 180 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 180 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 180 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 180 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 180 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 180 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 180 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 180 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 180 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 180 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 180 Kč
3.70 km, 155 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno C 7202882 80 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 80 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 80 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 80 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 120 Kč
ZBM0061 Gombíková Johana SK Žabovřesky Brno B 2087657 120 Kč
5.60 km, 180 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 180 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 180 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 180 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 180 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 180 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 180 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 180 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 180 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 180 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 180 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 180 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 180 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 180 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 180 Kč
SHK9998 Listek Marta OK Slavia Hradec Králové 886342 180 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 180 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 9101680 180 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 180 Kč
4.10 km, 140 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 80 Kč
6.10 km, 260 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 180 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 180 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 180 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 180 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 180 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 270 Kč
7.50 km, 220 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 200 Kč
OKP9499 Haltof Ewa SK OK 24 Praha C 1436949 200 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 200 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 200 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 200 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 200 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 200 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 200 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 200 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 1633330 200 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 200 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 200 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 200 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 200 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 200 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 200 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 200 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 200 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 200 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 200 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 200 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 200 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 200 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
VBM8751 Bravená Martina VSK Mendelu Brno C 53208 200 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 200 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625739 300 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 300 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 300 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 200 Kč
4.80 km, 240 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 200 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 200 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 200 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 200 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 200 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž C 416078 200 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 200 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 200 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 200 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 200 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 200 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 200 Kč
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 08030 200 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 200 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 200 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 200 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 200 Kč
3.70 km, 155 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
KON8686 Daňková Tereza KOB Konice C 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
5LX0051 Kavánková Jana Neregistrovaní - Kavánková, Svízela 218976 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 80 Kč
UOL8888 Šimonová Klára SOB Olomouc C 53278 80 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani zapůjčit 130 Kč
6.10 km, 260 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 180 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 180 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 180 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 180 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 180 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 180 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 180 Kč
4.60 km, 170 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
5JX7051 Patermannová Šárka Vykydal/Patermannová zapůjčit 90 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 120 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 120 Kč
5.40 km, 205 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 180 Kč
4.80 km, 165 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 180 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 180 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 180 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 180 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 180 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 270 Kč
3.40 km, 105 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
4.20 km, 170 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 180 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 270 Kč
4.00 km, 155 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 180 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 180 Kč
2.50 km, 80 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
3.80 km, 145 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
3.20 km, 145 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
2.70 km, 75 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 130 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 130 Kč
2.00 km, 75 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 40 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
93X0701 Skácel Viktor Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 70 Kč
1.90 km, 80 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 40 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8618 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 40 Kč
3.00 km, 130 m, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 50 Kč
TBM0409 Vostal Tomáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 40 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 40 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 40 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 40 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 40 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 40 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno C 8874 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 60 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 60 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C zapůjčit 70 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 60 Kč
ZBM0510 Kraus Tobiáš SK Žabovřesky Brno 2087672 60 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno C 9201067 40 Kč
4.90 km, 175 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 53288 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 100 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 150 Kč
3.90 km, 110 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049609 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 40 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
ZBM0304 Kraus Jakub SK Žabovřesky Brno C 60 Kč
6.00 km, 285 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24I0000 Zur Amir (ISR) Israel Orienteering 2071343 180 Kč
24I0001 Babayof Elad (ISR) Israel Orienteering 2069558 180 Kč
24I0200 Yarden Gilad (ISR) Israel Orienteering 9101676 180 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 180 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 180 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 180 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 180 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 180 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 180 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 180 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 180 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 180 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 180 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 180 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 180 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 180 Kč
SHK9999 Jerzy Stanek OK Slavia Hradec Králové 887009 180 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 180 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 887926 180 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 180 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 180 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 180 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 180 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 180 Kč
4.60 km, 170 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno C 2087673 80 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
8.00 km, 310 m, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 180 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 180 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 180 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 180 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 180 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 180 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 180 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 180 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 180 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 180 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno C 2042540 180 Kč
ZBM9908 Bžatek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 247332 180 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 180 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 180 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 180 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 180 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 180 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 180 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 180 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 180 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 180 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 180 Kč
28P9800 Rutka Jan (POL) Saturn Piaseczno 886674 270 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 270 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 270 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 360 Kč
6.00 km, 325 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9811 Syrový Lukáš KOS TJ Tesla Brno C 2067932 80 Kč
9.60 km, 320 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 180 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 180 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 180 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 180 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 180 Kč
SHK9702 Baran Jan OK Slavia Hradec Králové C 1401469 180 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 180 Kč
12.50 km, 550 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24I8400 Goldner Yakir (ISR) Israel Orienteering 7220184 200 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 200 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 200 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 200 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 200 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno R 896975 200 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 200 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 200 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 200 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 200 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 200 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 200 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 200 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 200 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 200 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 200 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 200 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 200 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 200 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 200 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 200 Kč
SHK9501 Garbacik Michal OK Slavia Hradec Králové C 886324 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 200 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 200 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 200 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 200 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 200 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 300 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 300 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 300 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 300 Kč
9.10 km, 460 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 200 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 416079 200 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 200 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 200 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 200 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 200 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 200 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 200 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 200 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 200 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 200 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 200 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice C 301244 200 Kč
5.10 km, 250 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
7SC9700 Bajger Adam Neregistrovaní - MOV 52778 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2085647 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
KON.... Cikánek Ondřej KOB Konice 8899 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
ASU9141 Hnilica Přemek Magnus Orienteering C 515191 80 Kč
5KX0001 Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 2067992 80 Kč
5LX0001 Svízela Vojtěch Neregistrovaní - Kavánková, Svízela 331424 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering C 9988866 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 120 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani zapůjčit 130 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 120 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 120 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 120 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 120 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 120 Kč
4HC0001 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 160 Kč
9.60 km, 320 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 180 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 180 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 180 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 180 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 180 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 180 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 180 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 270 Kč
7.20 km, 340 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
72C7600 Pokorný Vojtěch Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 90 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7502 Opravil Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
5JX7001 Vykydal Radek Vykydal/Patermannová zapůjčit 90 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 682352 80 Kč
5MX7001 Bubla Jiří Dolní Čermná 2045237 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 120 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 120 Kč
8.00 km, 310 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 180 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 190 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 180 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 180 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 180 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 180 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 180 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 180 Kč
7.20 km, 270 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 180 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 180 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 180 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 180 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 180 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 180 Kč
5.40 km, 320 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 120 Kč
6.50 km, 260 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 180 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 180 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 180 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 180 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 180 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
5.70 km, 250 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 180 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 180 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 180 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 180 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 180 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 180 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 180 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 180 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 180 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 180 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 270 Kč
4.10 km, 140 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
5.00 km, 140 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 130 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 130 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 130 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 195 Kč
4.10 km, 180 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 130 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 130 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 130 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 130 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 130 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 130 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 195 Kč
3.20 km, 145 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 130 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 195 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 195 Kč
2.80 km, 110 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
1.90 km, 75 m, 5 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 232192 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 40 Kč
72C0800 Pokorný Ondřej Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
72C1000 Pokorný Marek Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 40 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52215 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0851 Eliášová Marta SK Žabovřesky Brno C 2092406 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM1000 Eliáš Václav SK Žabovřesky Brno C 2092393 40 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno 40 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno 209751 40 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 40 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 40 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2016320 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
2QX0001 Lasota Jakub Neregistrovaní - Lasota 2087636 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno 682349 40 Kč
5NX0001 Hanousková Veronika Neregistrovaní - Hanousková Veronika zapůjčit 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 40 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
93X1050 Skácelová Beáta Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 50 Kč
76C1001 Prášil Štěpán Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 50 Kč
SBK0905 Kolaříková Soifie KOB START Blansko 49683 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko 49685 40 Kč
3.70 km, 170 m, 8 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno 0 80 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 80 Kč
VBM4301 Banďouch Vratislav VSK Mendelu Brno 301201 80 Kč
VBM4101 Pokorný František VSK Mendelu Brno 53237 80 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 80 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 80 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 80 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 80 Kč
14X0051 Urbánková Lenka Neregistrovaní Urbánkovi 2051480 80 Kč
14X0001 Urbánek Petr Neregistrovaní Urbánkovi zapůjčit 90 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno C 332969 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 80 Kč
1BX6900 Václavek Stanislav Václavkovi zapůjčit 90 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 80 Kč
1BX7050 Václavková Ivana Václavkovi zapůjčit 90 Kč
1BX0000 Václavková Ivana Václavkovi zapůjčit 90 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 80 Kč
4ZX9100 Důrek Milan Neregistrovaní - Důrek zapůjčit 90 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
93X0001 Skácel Pavel Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 90 Kč
76C0001 Martínková Romana Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 90 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
3CC0001 Macků Jaromír Neregistrovaní - Macků 230672 80 Kč
5XX0001 Kotrlová Janka Neregistrovaní - Kotrlová zapůjčit 90 Kč
ADA9651 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov 253151 80 Kč
ADA0001 Kraus Tomáš OOB Spartak Adamov 352315 80 Kč
4HC0002 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 80 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 80 Kč
5ZX0051 Klimundová Radka Neregistrovaní - Klimundová, Kresta zapůjčit 90 Kč
5ZX0001 Kresta Aleš Neregistrovaní - Klimundová, Kresta 2088149 80 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 8000013 80 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 8010108 80 Kč
6AX8751 Mikitová Karolína Neregistrovaní - Mikitová zapůjčit 90 Kč
28X Minaříková Dagmar Neregistrovaní Minaříková 428298 80 Kč
1DC Musilová Petra Targa Orienteering 2070829 80 Kč
celkem přihlášených: 874, vklad: 111760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.