Přihlášky závodu: 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu

Datum:
14.11.2015
Místo konání:
Slatinky
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.80 km, 42 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 20 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 20 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 20 Kč
1.80 km, 62 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 20 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 20 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 20 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 20 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 52484 20 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 20 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 20 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 20 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 20 Kč
2.40 km, 74 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 30 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 30 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101707 30 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín C 2042547 30 Kč
2.40 km, 74 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 30 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 30 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 30 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 30 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 30 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 30 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 30 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 30 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 30 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 30 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 30 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 30 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 30 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 30 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
2.00 km, 74 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 30 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 30 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 30 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 30 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 30 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 30 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 30 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 30 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 30 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 30 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 30 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 30 Kč
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM 446404 30 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 30 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 30 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 30 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
1.80 km, 42 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 20 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 53588 20 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C 7080127 20 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 20 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 20 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 20 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 20 Kč
1.80 km, 62 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 20 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 20 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 20 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 20 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 20 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 20 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 20 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 20 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
2.50 km, 110 m, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 30 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 30 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 30 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 30 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 30 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 30 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 30 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 30 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 30 Kč
2.50 km, 110 m, 22 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 30 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 30 Kč
37C8335 Černohous Jan Bez registrace 52855 30 Kč
37C8101 Černohous Petr Bez registrace 52850 30 Kč
PLU7901 Marduk Josef TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 30 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 30 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 30 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 30 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 30 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 30 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 30 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 30 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 30 Kč
37C8200 Vávra Aleš Bez registrace 436418 30 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 30 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 30 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 30 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 30 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 30 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 30 Kč
2.50 km, 100 m, 22 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 30 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 30 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 30 Kč
UOL7502 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc zapůjčit 30 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 30 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 30 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 30 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 30 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 7200328 30 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 30 Kč
NNN7701 Martinek Pavel Neregistrovaní 52740 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 30 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 30 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 30 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 30 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 30 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 30 Kč
CEL6827 Janeček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 30 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 30 Kč
1.90 km, 52 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 30 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 30 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 30 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 30 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 30 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 30 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 30 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 30 Kč
1.80 km, 42 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 20 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice 307329 20 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 20 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53103 20 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 20 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 20 Kč
KON0555 Šudřichová Nela KOB Konice C 2083379 20 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 20 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 52500 20 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 20 Kč
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc C zapůjčit 20 Kč
BBM0000 Denemarek Albert BETA URSUS Orienteering 2059743 20 Kč
1.90 km, 60 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6YC8550 Rohanová Lucie Neregistrovaní 428210 20 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 20 Kč
3JX7800 Hala Mirek Varadero zapůjčit 20 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 20 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 20 Kč
29C7350 Čecháčková Šárka neregistrovaní Čecháčková zapůjčit 20 Kč
7NC6800 Čecháček Petr NNNN zapůjčit 20 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C zapůjčit 20 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 20 Kč
STE7350 Světnická Marcela SK SKI-OB Šternberk C zapůjčit 20 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 20 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 20 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
UOL0052 Vránová Eliška SOB Olomouc zapůjčit 20 Kč
UOL0800 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 20 Kč
celkem přihlášených: 186, vklad: 4920 Kč