Přihlášky závodu: Čertovy rohy

Datum:
05.12.2015
Místo konání:
Malé Přílepy, sál Fořtovny
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
A     B     C     D    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 121
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
11.50 km, 300 m, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 40 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 40 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 40 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice 7260029 40 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 40 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 40 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
44C8000 Dvořák Josef Neregistrovaní borci 682615 40 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 40 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 40 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 40 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 40 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 40 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 40 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 40 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 40 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 40 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 40 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 40 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 40 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 40 Kč
7.00 km, 200 m, 18 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 40 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 40 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 40 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 40 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu 2092416 40 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 40 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 40 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 40 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 40 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 40 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 40 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 40 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 40 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 40 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 40 Kč
SCP Černík Zbyněk OK Sparta Praha 0 40 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 40 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 40 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 40 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 40 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 40 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 40 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 40 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 40 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 40 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 40 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 40 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 40 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 40 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 40 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 40 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 40 Kč
4.60 km, 150 m, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 20 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 20 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 20 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 20 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 20 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 20 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 20 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 20 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 20 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 20 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 20 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 20 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 20 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 20 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 20 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 20 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 20 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 20 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 20 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 20 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 20 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 20 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 20 Kč
6YC0350 Dvořáková Hana Neregistrovaní 20 Kč
74C0651 Dvořáková Veronika NER 20 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 20 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 20 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 20 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 20 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram 2092419 20 Kč
8RC9051 Pangrácová Marie BZP zapůjčit 20 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV zapůjčit 20 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 20 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 20 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 20 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 20 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 20 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 20 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 20 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 20 Kč
2.80 km, 90 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 20 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 20 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 20 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 20 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 20 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 20 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 20 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 20 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 20 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 20 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 20 Kč
6YC0950 Dvořáková Lucie Neregistrovaní 20 Kč
celkem přihlášených: 121, vklad: 3760 Kč