Přihlášky závodu: Tour de Prokopák

Datum:
12.12.2015
Místo konání:
Praha - Prokopské údolí
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     B     C     D     MTBO    
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 60 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 60 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice 7260029 60 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 60 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 60 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 60 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 60 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 60 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 60 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 60 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 60 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 60 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 60 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 60 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 60 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 60 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 60 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 60 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 60 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 60 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 60 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 60 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 60 Kč
8RC7703 Baciák Pavel BZP zapůjčit 60 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 60 Kč
LBE6450 Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun C 515431 60 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 60 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 60 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 60 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 60 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 60 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 60 Kč
64C8501 Dvořák Jiří Ekonom Praha Outdoor 60 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 60 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 60 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 60 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 60 Kč
44C8000 Dvořák Josef Neregistrovaní borci 682615 60 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 60 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 60 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 60 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 60 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 60 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 60 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 60 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 60 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 60 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu 2092416 60 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 60 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 60 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 60 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu 2092415 60 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno 7204522 60 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 60 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 60 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 60 Kč
STH8101 Junek Martin SK Studenec C 51114 60 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 60 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 60 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 60 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 60 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 60 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 60 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 60 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 60 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 60 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 60 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 60 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 60 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 60 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 60 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 60 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 60 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 60 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 60 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 60 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 60 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 60 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 60 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 60 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 60 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 60 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 60 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 60 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 60 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 60 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 60 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 60 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 60 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 60 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 60 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 60 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 60 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 60 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 60 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 60 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 60 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 60 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 60 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 60 Kč
2GC8002 Tuček Petr SKI klub KVary 60 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 60 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 60 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 60 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 60 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 60 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 60 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 60 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 60 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 60 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 60 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 60 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 60 Kč
3RX8600 Černík Zbyněk SKOB Zlín 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 60 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 60 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 60 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 60 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 60 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 60 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
18X8700 Fliegl Ondřej HO Přírodní vědy 51290 60 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 60 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 60 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 60 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 60 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 60 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 60 Kč
LLI9650 Valešová Martina LOK-o Liberec C 8194 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 60 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice zapůjčit 60 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 60 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
ROZ9999 Jírová Monika OK Roztoky 60 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 60 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV 60 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 60 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 60 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 60 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 60 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 60 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný B 897393 60 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 60 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7406 Přibík Martin SK Praga 682331 60 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 60 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. 899180 60 Kč
DMS7601 Bezouška Tomáš Dynamo Malá Skála 7201752 60 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 60 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 60 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 2081364 60 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 60 Kč
SHK7302 Netuka Martin OK Slavia Hradec Králové C 888646 60 Kč
celkem přihlášených: 197, vklad: 11820 Kč