Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
28.02.2016
Místo konání:
Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     P    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 80 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 80 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 80 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 80 Kč
TJN04 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070856 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně A 2073702 80 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 80 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 7201779 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga C 897346 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E 980354 180 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 180 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 180 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové 995857 180 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 1470169 180 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 180 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 0000981842 180 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast 4537 180 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 180 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 180 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 180 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 180 Kč
4DC7350 Šťastná Irena VODÁK sport 180 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 53227 180 Kč
YBM7451 Holubová Veronika Klub turistů a lyžařů Brno 232899 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové 9122 180 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha 446418 180 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 80 Kč
4DC3650 Šťastná Jana VODÁK sport 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 80 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 80 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49316 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 80 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 80 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 80 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno 888640 80 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec C 7201763 80 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 80 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9906 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno C 990623 180 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 180 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 180 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 180 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek 232230 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 180 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 9889 180 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2069090 180 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov C 301569 180 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 180 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice 2078473 180 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 180 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 180 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 7206548 180 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha 436949 180 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 180 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha E 888643 180 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 180 Kč
64C8202 Pruner Petr Ekonom Praha Outdoor 7203327 180 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov A 515047 180 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 180 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 180 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 180 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno 2059757 180 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk 7200324 180 Kč
EKP8201 Goder Josef VŠTJ Ekonom Praha C 7202900 180 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava E 995877 180 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 501884 180 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering B 8627111 180 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 180 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška E 7241 180 Kč
SZP7000 Bořánek Petr TJ Slovan Praha Zdravotník E 51750 180 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 180 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 180 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská 52061 180 Kč
TBM7407 Šmahel David KOS TJ Tesla Brno 899168 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 180 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 180 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové 9151 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 180 Kč
NEJ6400 Hájek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 682072 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 180 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice 2059759 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk 52506 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 9101102 180 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 180 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2023807 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín 9913 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 80 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 80 Kč
1.60 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering 500568 80 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8710 80 Kč
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 352302 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha 682630 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov 52715 80 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov 49285 80 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov 52668 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
celkem přihlášených: 124, vklad: 18320 Kč