Přihlášky závodu: 3. závod Pražského poháru žactva

Datum:
25.05.2016
Místo konání:
Tyršovo nám. 480, 252 63, Roztoky
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     P2     T3     T5    
1.59 km, 60 m, 7 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 30 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 30 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 30 Kč
LME0652 Hanauerová Alice SK Los Mělník C 2056272 30 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
HCE0699 Brodská Kateřina TJ Hostivice zapůjčit 50 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52321 30 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 30 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C zapůjčit 50 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086468 30 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095928 30 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049635 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0654 Koufidaki Isabela OB Říčany C zapůjčit 50 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 30 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C 2099524 30 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C 2099512 30 Kč
1.48 km, 60 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 30 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 30 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 30 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 30 Kč
3XC0850 Bittnerová Jana Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 30 Kč
1.91 km, 60 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 30 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C zapůjčit 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 30 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 30 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 30 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 30 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 30 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 2086454 30 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086457 30 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 2032155 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
2.74 km, 90 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 30 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 30 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 30 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 30 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 30 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 50 Kč
NNN0299 Turinská Magdaléna Neregistrovaní 53644 30 Kč
PGP0252 Voldřichová Anita SK Praga C 2096256 30 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 30 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
1.61 km, 60 m, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 30 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 2102795 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C zapůjčit 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 30 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 49153 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 30 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 30 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 50 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
3XC0600 Bittner Václav Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
3XC0700 Cordier Jan Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 981809 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 30 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2095971 30 Kč
DKP0805 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2095973 30 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086460 30 Kč
DKP0806 Ryšavý Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 30 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 51624 30 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 50 Kč
1.48 km, 60 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0902 Vrána Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086466 30 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C zapůjčit 50 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C zapůjčit 50 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 30 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C zapůjčit 50 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086452 30 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086455 30 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086461 30 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086463 30 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 30 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 50 Kč
2.05 km, 65 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 30 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 30 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 30 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 30 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 30 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 30 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 30 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 30 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086464 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 30 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 30 Kč
RIC0509 Makl Michal OB Říčany C 2049641 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 30 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 30 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2085602 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 30 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 30 Kč
3.21 km, 100 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 30 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 30 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 30 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 30 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 30 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 30 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 30 Kč
KPY0303 Plechač Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 30 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086453 30 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2086458 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086459 30 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 30 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2049648 30 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 30 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 30 Kč
6VX0200 Hadač Jakub TORNÁDO zapůjčit 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
1.48 km, 60 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 30 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 2088190 30 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 30 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 30 Kč
KPY0800 Louša Vítek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 30 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 51845 30 Kč
ROZ0649 Kunc Lukáš OK Roztoky zapůjčit 50 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 51642 30 Kč
LBE0899 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun 52319 30 Kč
LBE1449 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 52320 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 30 Kč
EKP1353 Ševčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha C 2073671 30 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 30 Kč
ROZ0701 Liboska Viktor OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
NNN0899 Vondráčková Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
ROZ0901 Gerlach Alex OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
1.59 km, 60 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
LBE0599 Volková Adéla TJ Lokomotiva Beroun 52316 30 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 30 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 50 Kč
KAM9999 Šimková Markéta OK Kamenice zapůjčit 50 Kč
NNN1049 Vokůrka Václav Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 30 Kč
2.90 km, 100 m, 17 kontrol
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 50 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 50 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
DVP6301 Dresčík Vladimír DVP ORIENTATION C 416224 50 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 50 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086467 50 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 50 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 50 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 50 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 50 Kč
NNN0149 Masák Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0148 Kropáč Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0147 Pavlík Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9998 Janichová Magdalena Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 50 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 52186 50 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 50 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 50 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky B 2069045 50 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 50 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 682692 50 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 50 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 50 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 51681 50 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 50 Kč
NNN6749 Sork Viktor Neregistrovaní 8552 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
PGP9151 Šrůtová Pavla SK Praga C 53710 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 443110 50 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2086456 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
38C0300 Uhlířová Hana PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
NNN9995 Hlaváčová Jaroslava Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 50 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 50 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 50 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 50 Kč
NNN9994 Johanisová Eliška Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
38C0301 Janoušek Oliver PORG Orienteering zapůjčit 90 Kč
NNN7399 Drbálková Martina Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
38C0303 Nikolova Eliška PORG Orienteering zapůjčit 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 70 Kč
38C0302 Kos Jan PORG Orienteering zapůjčit 90 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 70 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha 70 Kč
3.83 km, 120 m, 22 kontrol
(183)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9999 Soukupová Leona Neregistrovaní 53712 50 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 50 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha 7201778 50 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 50 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 70 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 50 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 70 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 50 Kč
6YC8802 Janků Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo zapůjčit 70 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 50 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 50 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 50 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 50 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2056265 50 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 50 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB Tretra Praha 2087660 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 50 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 50 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 50 Kč
NNN8499 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 50 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní 7260030 50 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
NNN9997 Vobořilová Markéta Neregistrovaní 888645 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 981803 50 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8003003 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
69X8501 Zalužanský David HO Humanita zapůjčit 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 50 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 50 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 50 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 70 Kč
NNN9449 Trafina Tomáš Neregistrovaní 53771 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 50 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 50 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 50 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 50 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 50 Kč
NNN9299 Ksandrová Marie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9996 Glas Petr Neregistrovaní 886257 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 50 Kč
NNN8949 Veselý Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091542 50 Kč
NNN9099 Yates Codey Neregistrovaní 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 50 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 50 Kč
NNN8149 Glaser Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 50 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 50 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 50 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 50 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
NNN7449 Holub Michal Neregistrovaní 2800301 50 Kč
NNN8449 Chodil Karel Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC zapůjčit 70 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 50 Kč
6KX7700 Michalský Richard Neregistrovaní - Michalští 2092426 50 Kč
6YC8700 Neumann Petr Neregistrovaní C 232124 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
NNN9949 Zábranský Václav Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 50 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 50 Kč
RIC8501 Chromec Jan OB Říčany 2085605 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2085603 50 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 50 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 50 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 682335 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 70 Kč
6VX7150 Hadačová Pavla TORNÁDO zapůjčit 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 50 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 50 Kč
TEP9200 Klimeš Ondřej Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
TEP9550 Klimešová Iva Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering 7260026 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 50 Kč
NNN8849 Samek Jakub Neregistrovaní 1418767 50 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 70 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 70 Kč
64C8951 Štrajtová Monika Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 90 Kč
NNN9448 Nebeský Daniel Neregistrovaní 2102810 70 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 70 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 90 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 70 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 70 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 70 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 70 Kč
celkem přihlášených: 464, vklad: 21020 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.