Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.03.2016
Místo konání:
Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín C 8585 50 Kč
KON0551 Šudřichová Nela KOB Konice 2083379 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 50 Kč
2.20 km, 90 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 50 Kč
KSU0555 Nováková Alžběta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
2.60 km, 100 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8612 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 50 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0373 Ottová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
3.20 km, 130 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C zapůjčit 90 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 50 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 50 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 50 Kč
4.40 km, 190 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 80 Kč
5.30 km, 210 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 80 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 80 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
7.20 km, 210 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
NNN8451 Gruchalová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 80 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 80 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 80 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 80 Kč
UOL8888 Šimonová Klára SOB Olomouc C 80 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 80 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 80 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 80 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 80 Kč
1XS9651 Košutová Katarina (SVK) ROB Kysuca 515451 80 Kč
OKP9499 Haltof Ewa SK OK 24 Praha C 1436949 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 80 Kč
5.60 km, 200 m, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 120 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7203458 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 80 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
4.80 km, 200 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov 49329 80 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 80 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 80 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 80 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 80 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 424267 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
3.10 km, 170 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 8601 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
TZL0603 Pastuszek Tomáš SKOB Zlín C 53135 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
AOP0702 Krzywoň Jan Orientační Běh Opava C 8719 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín C 8602 50 Kč
2.20 km, 90 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 08618 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
2.80 km, 100 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 8610 50 Kč
3.90 km, 150 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 90 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 50 Kč
TZL0304 Oharek Ondřej SKOB Zlín C 2091548 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
5.50 km, 200 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 120 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 80 Kč
6.50 km, 220 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 80 Kč
KON9808 Štěpáník Jiří KOB Konice C 2020743 80 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek B 428209 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 80 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 120 Kč
9.50 km, 290 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VZA9301 Kuriak Jakub (SVK) Slávia ŽU Žilina 416591 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 80 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 80 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 80 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 80 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 80 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 80 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 80 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 80 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 80 Kč
5.40 km, 190 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering C 9988866 80 Kč
6.50 km, 210 m, 20 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 80 Kč
ZLH7201 Král Milan OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 120 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 Kč
JPV8113 Černohous Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52850 80 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 52778 80 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 80 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7500 Stryk Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C zapůjčit 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
5.40 km, 190 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 52779 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 80 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 428235 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
1XS6901 Košut Ján (SVK) ROB Kysuca 406990 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
4.60 km, 160 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 80 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 307336 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 80 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 80 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 120 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
3.00 km, 150 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 80 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 80 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 120 Kč
2.30 km, 90 m, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 90 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
NNN0701 Gřeškovi Jana a Oskar Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SKOB Horní Benešov C 436928 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 52520 50 Kč
STE0501 Mihok Mario SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 50 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 206494 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SKOB Horní Benešov C 50 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 50 Kč
AOV0951 Vellechová Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 50 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín C 8581 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 232192 50 Kč
AOP1001 Krzywoň Vojtěch Orientační Běh Opava C 49494 50 Kč
TRI1001 Kubiczek Michal TJ TŽ Třinec 8664 50 Kč
TRI1002 Kubiczek Petr a Anička TJ TŽ Třinec 416124 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 80 Kč
TRI0801 Holesz Samuel TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 80 Kč
AOP7851 Kotůlková Veronika Orientační Běh Opava C 416168 80 Kč
3.10 km, 170 m, 9 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 50 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 50 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 50 Kč
UOL7655 Šaňáková Šárka SOB Olomouc zapůjčit 90 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
STE7606 Hanák Josef SK SKI-OB Šternberk C 52504 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 52513 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
STE7350 Světnická Marcela SK SKI-OB Šternberk C 2080822 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KON9818 Šmíd Radovan KOB Konice C 2020738 50 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 50 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 50 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SKOB Horní Benešov C 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 50 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice 51947 50 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 2800303 50 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 50 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
AOV8000 Vellech Aleš OOB TJ Baník Ostrava C 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 50 Kč
KON Hornová Lenka KOB Konice 2092370 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 50 Kč
TRI8850 Latochová Kateřina TJ TŽ Třinec 8654 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 50 Kč
42P9850 Szczerbik Hania (POL) Team360 zapůjčit 90 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 90 Kč
4MX6301 Kohoutek Milan MIKO Ostrava zapůjčit 90 Kč
4MX9551 Kohoutková Jana MIKO Ostrava zapůjčit 90 Kč
4MX9552 Čepelová Lucie MIKO Ostrava zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 529, vklad: 36180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.