Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.03.2016
Místo konání:
Chodouny u Roudnice nad Labem
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D40     D45K     D45L     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H40     H45K     H45L     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T6    
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0650 Hladká Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 60 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 60 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C 2085009 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 90 Kč
3.40 km, 30 m, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
BOR0655 Horníková Veronika OK Jiskra Nový Bor C 4388 60 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 60 Kč
BOR0755 Vojtěchová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 4357 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 51688 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
ROU0652 Šramčíková Ema Josefa SKOB Roudnice nad Labem C 301031 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU0850 Kušpálová Bára SKOB Roudnice nad Labem C 301032 60 Kč
ROU0651 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem C 1413711 60 Kč
2.90 km, 30 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 2095942 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 60 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 60 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 60 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 60 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 60 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2050488 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0456 Teršl Anna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 90 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
3.60 km, 30 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C 981833 60 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C 1418759 60 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 60 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 60 Kč
ROU0399 Mihulková Šárka SKOB Roudnice nad Labem 301025 90 Kč
ROU0398 Králová Věra SKOB Roudnice nad Labem 301027 90 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 90 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 90 Kč
4.80 km, 40 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8419 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
ROU0199 Macková Štěpánka SKOB Roudnice nad Labem 410472 150 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B zapůjčit 190 Kč
7.00 km, 60 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 100 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 100 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 100 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 150 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 100 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 150 Kč
7.20 km, 60 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 100 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 100 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 100 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 100 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
DKP9152 Prouzová Jitka Oddíl OB Kotlářka C 49823 100 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 100 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 100 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
8.80 km, 60 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 100 Kč
8RC8650 Nešetřilová Markéta BZP zapůjčit 140 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 100 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 150 Kč
5.30 km, 40 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
NNN7851 Polívková Markéta Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 100 Kč
7.00 km, 60 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 2082939 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 150 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 150 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 150 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 150 Kč
5.30 km, 40 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
NNN7650 Horáková Vanda Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C zapůjčit 140 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 100 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 100 Kč
4.70 km, 40 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 100 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 150 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 150 Kč
5.50 km, 40 m, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 150 Kč
4.60 km, 40 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 100 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
4.50 km, 40 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 100 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 150 Kč
4.50 km, 40 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
4.00 km, 40 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 60 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 60 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 60 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 60 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 60 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
3.10 km, 30 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 60 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 60 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 60 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 60 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 60 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 60 Kč
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059763 60 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 887619 90 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 90 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 90 Kč
3.40 km, 30 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 60 Kč
BOR0601 Di Cara Christopher OK Jiskra Nový Bor C 4383 60 Kč
TAP0901 Kohoutek Jan KOB Tretra Praha C 51848 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
NNN0701 Spurný Mikuláš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ROU09xx Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem 301024 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
NNN0899 Bublík František Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
3.50 km, 30 m, 9 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
TAP0505 Kordík Kryštof KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 60 Kč
BOR0405 Žák Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4365 60 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 60 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 60 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 60 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 60 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 60 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 60 Kč
BOR0508 Koštejn Filip OK Jiskra Nový Bor C 4378 60 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 60 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 60 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 60 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 60 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 60 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056272 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 90 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 90 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 90 Kč
4.80 km, 40 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 7020417 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 60 Kč
BOR0202 Krkoška Matouš OK Jiskra Nový Bor C 4401 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 60 Kč
DOR0205 Hanák Jakub OK Dobříš C 8094 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 90 Kč
ROU0302 Kiňovič Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 301023 60 Kč
7.20 km, 50 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 100 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 100 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 100 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 150 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 150 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 150 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 150 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 150 Kč
8.30 km, 40 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 100 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 100 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč
9.00 km, 60 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 100 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 100 Kč
VLI7808 Loos Arnošt Slavia Liberec orienteering C 8520 100 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 100 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 100 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 100 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 100 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 100 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 100 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 100 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
2CX8800 Beran Jaroslav Lesní běžec 2099488 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 150 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 150 Kč
6YC8800 Kobilka Jan Neregistrovaní 2800338 150 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 150 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 150 Kč
14.90 km, 100 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 100 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200336 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 100 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 100 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
49C8700 Nosek Jakub Tempo Malšovice zapůjčit 140 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 150 Kč
6.80 km, 60 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 100 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2080902 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem 301022 150 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 150 Kč
9.30 km, 80 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 100 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 07942 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
6.80 km, 60 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 100 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 100 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 100 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
SLA7400 Zábranský Luboš SKOB Slaný C 2017690 100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 100 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 100 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 100 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 100 Kč
KAM7100 Chaloupka Přemysl OK Kamenice C 897350 100 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 100 Kč
5.70 km, 40 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 100 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem 2082938 100 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem 2082931 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 150 Kč
8.30 km, 40 m, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 100 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 100 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 150 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 150 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 150 Kč
5.70 km, 40 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 100 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
5.50 km, 40 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 100 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 100 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 150 Kč
4.60 km, 40 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 100 Kč
4.50 km, 40 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 60 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 60 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 60 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 90 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 90 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
4.00 km, 40 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 60 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 60 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 60 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 60 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 60 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 60 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
4.00 km, 40 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 60 Kč
3.40 km, 30 m, 6 kontrol
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 60 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
ROU085x Fousková Julie SKOB Roudnice nad Labem 53536 60 Kč
ROU105x Fousková Květa SKOB Roudnice nad Labem 301018 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
NNN105x Mišeková Lucie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN1300 Mišek Michal Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN1352 Čermáková Emílie Neregistrovaní 1066205 60 Kč
EKP0957 Kabátová Anna VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 100 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 60 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 60 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 60 Kč
BOR0454 Pozníková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 60 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 60 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 60 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 60 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 60 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 60 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 60 Kč
BOR0455 Holounová Aneta OK Jiskra Nový Bor C 230718 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4427 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 4428 60 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 60 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 60 Kč
4HX1200 Votava Vojtěch DSVJ C 2090845 60 Kč
SOB0500 Brabenec Lukáš SOBSA C zapůjčit 100 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 60 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2050493 60 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY0350 Káninská Magdaléna Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 416140 60 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2078468 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 60 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 206359 60 Kč
ROU115X Pocnerová Magdalena SKOB Roudnice nad Labem 301016 60 Kč
ROU125x Pocnerová Anna SKOB Roudnice nad Labem 301017 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 224868 60 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2019225 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
ROU0851 Pokorná Martina SKOB Roudnice nad Labem 2032101 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2056265 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
ROU0855 Pohořalá Ema SKOB Roudnice nad Labem 2023802 60 Kč
LME1149 Kašpárek Vojta SK Los Mělník zapůjčit 100 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C zapůjčit 100 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C zapůjčit 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
ROUxxxx Lonská Eva SKOB Roudnice nad Labem 301003 60 Kč
CHA1001 Diener Jannik OK Chrastava 8159 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
NNN0898 Kocián Adam Neregistrovaní 8552 60 Kč
TAPxxxx Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
LME1062 Duchoslavová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C zapůjčit 100 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 60 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník zapůjčit 100 Kč
NNN0795 Hlaváček Jan Neregistrovaní 2079507 60 Kč
3.30 km, 30 m, 9 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OLP8352 Múčková Zuzana PSK Olymp Praha C 253102 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
LME6951 Nápravníková Milada SK Los Mělník C 2060243 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 60 Kč
NNN4650 Javůrková Eliška Neregistrovaní 2067942 60 Kč
NNN8600 Sobotka Petr Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN8950 Licinbergová Klára Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNNxxxx Ulrichová Eliška Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 60 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 60 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor 8410 60 Kč
BOR9960 Kocková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8414 60 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 60 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 60 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 60 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 8451 60 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 60 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 60 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice 887611 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 60 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 60 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 60 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 60 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 60 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 60 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 60 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem 2082937 60 Kč
KUL9951 Moravcová Ema KOB Ústí nad Labem 2082933 60 Kč
NNN1234 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 60 Kč
ROZ9999 Jírova Monika OK Roztoky 207856 60 Kč
ROU0358 Pokorná Jitka SKOB Roudnice nad Labem 301010 60 Kč
ROU0050 Pokorná Jana SKOB Roudnice nad Labem 301012 60 Kč
ROU0201 Salava Vít SKOB Roudnice nad Labem C 301008 60 Kč
ROU7757 Salavová Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 301007 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 60 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 60 Kč
NNN7799 Bublíková Zuzana Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ROU9199 Němec Pavel SKOB Roudnice nad Labem 301013 60 Kč
ROU9059 Řezníčková Simona SKOB Roudnice nad Labem 301009 60 Kč
ROU8859 Fotrejtová Andrea SKOB Roudnice nad Labem 301014 60 Kč
ROU3859 Brůžová Věra SKOB Roudnice nad Labem 301015 60 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 60 Kč
NNN7699 Sork Viktor Neregistrovaní 8553 60 Kč
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 60 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 60 Kč
ROU0452 Červená Ema SKOB Roudnice nad Labem C 1413716 60 Kč
6.50 km, 30 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8601 Gruncl Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2080994 100 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 100 Kč
ROZ97XX Bělohradský Tomáš OK Roztoky 438638 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 100 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 100 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 100 Kč
NNN8151 Eiglerová Petra Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 100 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky 2099482 100 Kč
NNNXX11 Novák Petr Neregistrovaní 7202868 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
celkem přihlášených: 967, vklad: 82950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.