Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Kynologické cvičiště Rakovník
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T6    
1.74 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C 2085009 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C 2087719 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2049634 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 60 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 888612 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
2.04 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU0850 Kušpálová Bára SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0799 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
DCE0650 Zimová Veronika KOB Dobřichovice C 224880 60 Kč
DCE0651 Lukšová Eliška KOB Dobřichovice 07869 60 Kč
2.35 km, 9 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 60 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 60 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 301516 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 60 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 60 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 60 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301502 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 60 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
KRL0553 Štěpánská Tereza Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 90 Kč
2.82 km, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C 1418759 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 60 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 60 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 60 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 60 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 60 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 60 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 90 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 90 Kč
3.11 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 100 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš C 301514 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 436435 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
DKP9954 Bobková Petra Oddíl OB Kotlářka C 887932 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 100 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 2075660 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš B 416189 100 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 100 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 100 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 100 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 150 Kč
5.05 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 100 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 100 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 100 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 100 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary B 7003008 100 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 100 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 150 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 150 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 150 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 150 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
3.66 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 100 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 100 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 100 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 2058500 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 100 Kč
79X8400 Silovská Hana Žižkovský tygři C 7207027 150 Kč
3.06 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 100 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 100 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo 2053563 100 Kč
MAS8050 Křížková Jitka OOB Aš C 301508 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
ZVO7452 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 53535 100 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 150 Kč
3.62 km, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
34C5850 CEJKA Kati (SUI) OLC SKOG Fribourg 1958516 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 100 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 100 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 100 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 100 Kč
2.73 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 100 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 100 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 100 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
3.06 km, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 100 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 100 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 100 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
2.73 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 100 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 150 Kč
2.29 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 60 Kč
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 301414 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
1.74 km, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 301495 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 60 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 60 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
2.04 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
TAP0901 Kohoutek Jan KOB Tretra Praha C 51848 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 60 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 232205 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
2.35 km, 9 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 60 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 301493 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 90 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 90 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 90 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 90 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 90 Kč
3.11 km, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301502 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B zapůjčit 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 7020417 60 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně B 232234 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 60 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 60 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 60 Kč
MAS0201 Křížek Josef OOB Aš C 2026164 60 Kč
MAS0301 Křížek Filip OOB Aš C 301509 60 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš OOB Aš C 2026165 60 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 60 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 60 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 60 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 60 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 60 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 60 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 60 Kč
3.62 km, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 100 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 887619 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 100 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 100 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš B 301512 100 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek C 301424 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 100 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 100 Kč
VPM0102 Hlinovský Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2035167 100 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 150 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 150 Kč
4.46 km, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 100 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 100 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 150 Kč
4.31 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
4WX7800 Michálek Josef DREAM TEAM JENEČ 682627 150 Kč
6.37 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 100 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 981801 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 100 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 100 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 100 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7766677 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
2CX8800 Beran Jaroslav Lesní běžec 2099488 100 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 150 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 150 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 150 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 150 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 150 Kč
88X8500 Černý Ondřej Aquaklub Liberec C 7205000 150 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 150 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 150 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
4.16 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice zapůjčit 140 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 897353 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 150 Kč
5.25 km, 19 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
LBE7100 Reiterman Leoš TJ Lokomotiva Beroun C 515480 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
MAS7201 Černý Marcel OOB Aš C 100 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 301726 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 301416 100 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 100 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C 100 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 100 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 100 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 100 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
3.66 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 100 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 100 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 49152 100 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 100 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 100 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 232240 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
4.46 km, 16 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 100 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 100 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 100 Kč
MLA6700 Novák Petr MLOK Mariánské Lázně C 2073703 100 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 150 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 150 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
34C5700 PEISSARD Bernard (SUI) OLC SKOG Fribourg 1600006 100 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 100 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 150 Kč
2.73 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 60 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 60 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 60 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 60 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 60 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 90 Kč
2.29 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
2.04 km, 7 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 2080934 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 60 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 60 Kč
OLP0600 Škraňka Marek PSK Olymp Praha C 49420 60 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 60 Kč
OLP0501 Škraňková Lenka PSK Olymp Praha zapůjčit 100 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
MAS0601 Voráčová Pavlína OOB Aš 2087640 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 60 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301728 60 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš 2087659 60 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 60 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 301503 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha 09434 60 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 60 Kč
NEJ1151 Pávková Anna TJ Jiskra Nejdek 232215 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 60 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 60 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 60 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 60 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
2.43 km, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 60 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 60 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
OLP8352 Múčková Zuzana PSK Olymp Praha C 253102 60 Kč
KNC0556 Sukdoláková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
ROZ9999 Jírová Monika OK Roztoky 207856 60 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek C 232229 60 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 60 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
HCE7700 Müller Vladimír TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 60 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 60 Kč
NEJ7700 Pávek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 232226 60 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 60 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 60 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 60 Kč
ZVO0354 Hovorková Alžběta OB SK Zvole C 2092363 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C 60 Kč
4.16 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C zapůjčit 140 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
MLA8700 Šmejkal Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416188 100 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 150 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 150 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 150 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 886251 150 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 150 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 150 Kč
celkem přihlášených: 854, vklad: 73890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.