Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Bílsko u Kopidlna
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.80 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
LPU0888 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 2085645 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 2008993 50 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 2085600 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 7200908 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0000004745 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
CHC0451 Skalická Zuzana K.O.B. Choceň C 232910 50 Kč
STH0558 Huřťáková Karolína SK Studenec C 50 Kč
3.60 km, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 2008995 50 Kč
3.00 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009285 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2075648 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 50 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
4.40 km, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 80 Kč
JIL0053 Šťastná Hana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ZAM0153 Obrmajerová Gábina OB T.J. Sokol Žamberk 2053567 80 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 2056270 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 80 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2075647 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 80 Kč
17P0150 Mazurek Agnieszka (POL) WKS Śląsk 889175 80 Kč
17P0050 Ciesiółka Katarzyna (POL) WKS Śląsk 9201008 80 Kč
HOR0150 Loukotová Adéla TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
5.70 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB T.J. Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 80 Kč
7.10 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 80 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
17P9151 Lubak Kamila (POL) WKS Śląsk 2017992 80 Kč
17P9550 Karbowiak Iga (POL) WKS Śląsk 889174 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
LTU8951 Zákravská Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410788 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
VRL8351 Aerts Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
VRL9154 Kičinová Erika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9213 80 Kč
4.70 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 80 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 80 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
6.20 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
4.40 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 2053546 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB T.J. Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
4.90 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
3.70 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 0002092408 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 9592 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0000004257 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0000000603 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0848 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 2075646 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 2008994 50 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 2008984 50 Kč
STH0602 Procházka Jan SK Studenec C 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 2009001 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 4275 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
2.70 km, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 7200909 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2070824 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín 0000004322 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2081384 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008985 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 2008998 50 Kč
4.60 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096131 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 51130 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
JIL0202 Ledvina Filip OK Jilemnice C sdělíme na prezent. 50 Kč
6.20 km, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 80 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 2056271 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 80 Kč
17P7901 Mikołaj Krawczynski (POL) WKS Śląsk 504029 80 Kč
17P0000 Rosłaniec Mateusz (POL) WKS Śląsk 895003 80 Kč
17P0002 Ledniowski Filip (POL) WKS Śląsk 9000172 80 Kč
17P0001 Czapliński Jakub (POL) WKS Śląsk 1401455 80 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2088192 80 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 80 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 80 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 80 Kč
STH0000 Exner Tomáš SK Studenec C 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 80 Kč
8.50 km, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB T.J. Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 0001400449 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
CHC9804 Sosenko Szymon K.O.B. Choceň B 1401479 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 80 Kč
17P9802 Lubak Mateusz (POL) WKS Śląsk 502205 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9803 Havlíček Samuel OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
11.90 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 80 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 80 Kč
17P9700 Becmer Damian (POL) WKS Śląsk 889180 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 2085622 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 80 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 80 Kč
8.20 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 80 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095947 80 Kč
ZAM9301 Lux Martin OB T.J. Sokol Žamberk 80 Kč
ZAM8801 Moravec Filip OB T.J. Sokol Žamberk 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 80 Kč
9.20 km, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 301638 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 2085566 80 Kč
7.60 km, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
7.60 km, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
17P7101 Becmer Dariusz (POL) WKS Śląsk 981645 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
6.50 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09586 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
6.60 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
17P5500 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk 889177 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
5.10 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
4.20 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 50 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0000000603 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 50 Kč
4QX7850 Bucifal Martina Březová zapůjčit 90 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
CHC0501 Skalický Jan K.O.B. Choceň C 232909 50 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0702 Hrdý David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0304 Janele David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 50 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 50 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK8950 Dytrychová Andrea OK Doksy C 774223114 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 50 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 9619 50 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 50 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 456351 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk 2075624 50 Kč
ZAM6501 Brůna Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk 1398978 50 Kč
ZAM7701 Hovad Jaroslav OB T.J. Sokol Žamberk 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
ZAM9351 Brůnová Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk 9032 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
LPU3333 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 426316 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 50 Kč
LTU7801 Rybář Oleg OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
LTUXXXX Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 50 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51599 50 Kč
KUN8950 Luxová Adéla TJ Sokol Kunvald C 9020 50 Kč
PHK0053 Novotná Lucie OK 99 Hradec Králové C 2070821 50 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
PDY9800 Sehnal Vojtěch Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
5.60 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
celkem přihlášených: 743, vklad: 50050 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.