Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Kulturní dům v Bukovince
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.35 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 40 Kč
TBM0680 Patermannová Marie KOS TJ Tesla Brno C 2087648 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
1.96 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 40 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 40 Kč
1.88 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0253 Fejfušová Karolína SK Žabovřesky Brno C 0           40 Kč
ZBM0254 Milichovská Loreta SK Žabovřesky Brno C 0           40 Kč
2.25 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2087653 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno C 416017 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 80 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C zapůjčit 90 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno C 7202882 80 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 438040 80 Kč
3.54 km, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 80 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 80 Kč
4.06 km, 230 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 80 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 80 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 80 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov C 8083 80 Kč
OKP9499 Haltof Ewa SK OK 24 Praha C 1436949 80 Kč
MBM8989 Jurčová Michaela O-mikron C 682633 80 Kč
TBM9151 Šulerová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 80 Kč
2.18 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8253 Barranco Kateřina VSK Mendelu Brno 49675 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 330696 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
44C0060 Zedníková Michaela Neregistrovaní borci zapůjčit 130 Kč
3.54 km, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 515449 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
ADA7051 Ondrouchová Lída OOB Spartak Adamov C 2042549 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
4SX0050 Patermannová Šárka Neregistrovaní - Vykydal zapůjčit 90 Kč
VSP8099 Machová Jana USK Praha 80 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 53228 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 80 Kč
2.84 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 80 Kč
ASU5651 Vávrová Beáta Magnus Orienteering C 682341 80 Kč
1.35 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
BBM0600 Šíma Daniel BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
1.96 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
VBM0601 Šindelář Jan VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 40 Kč
2.05 km, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0409 Vostal Tomáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
ADA0502 Ondrouch Martin OOB Spartak Adamov C 247336 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C zapůjčit 50 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085647 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
VBM0401 Dvořák Tobiáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno C 9201067 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 40 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 40 Kč
2.38 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno C 2049604 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
3.34 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 2049609 80 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 90 Kč
TBM0114 Němec Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 53217 80 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9811 Syrový Lukáš KOS TJ Tesla Brno C 2067932 80 Kč
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 80 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 80 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno C 9101671 80 Kč
5.09 km, 280 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 80 Kč
4KC8300 Kovář Jan neregistrovaní Kovář zapůjčit 90 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 80 Kč
4TX0000 Šrom Jakub Neregistrovaní - Šrom 2042538 80 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 80 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 80 Kč
3.20 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 80 Kč
6PC0000 Novotný Petr Neregistrovaný - Novotný 2067992 80 Kč
4.47 km, 230 m, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 90 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 80 Kč
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 80 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 80 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 320128 80 Kč
1UX0000 Novotný Tomáš Neregistrovaný - Novotný Tomáš 53113 120 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 981848 80 Kč
3.34 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
TBM6005 Šuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 301235 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
2.84 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
1.96 km, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2016320 40 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 40 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 40 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 40 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C zapůjčit 50 Kč
PTE0851 Punčochářová Adéla TJ Sokol Ptení C zapůjčit 50 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM7607 Ryšavý Miloš SK Žabovřesky Brno C 9891 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 53272 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK1650 Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 40 Kč
SBK1005 Kolaříková Sofie KOB START Blansko 49685 40 Kč
SBK1212 Kolařík Sebastián KOB START Blansko 49683 40 Kč
72C0001 Pokorný Ondřej Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
72C0002 Pokorný Marek Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
2.18 km, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 40 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 40 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 515446 40 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 40 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 40 Kč
4RX0050 Kutalová Petra Neregistrovaní - Chmelíková zapůjčit 50 Kč
4RX0051 Čechová Iva Neregistrovaní - Chmelíková zapůjčit 50 Kč
4SX0000 Vykydal Radek Neregistrovaní - Vykydal zapůjčit 50 Kč
6SC0050 Minaříková Dagmar Neregistrovaná - Minaříková 428298 40 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
13X0001 Obdržálek Milan Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 50 Kč
13X0051 Obdržálková Radmila Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 50 Kč
13X0021 Obdržálková Veronika Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 50 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 40 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 40 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 40 Kč
89C0050 Jirásková Dora Neregistrovaní - Jirásková 330694 40 Kč
89C0051 Veselá Lucie Neregistrovaní - Jirásková 253144 40 Kč
76C0050 Martínková Romana Neregistrovaní - Martínková zapůjčit 50 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
4ZX9100 Důrek Milan Neregistrovaní - Důrek 40 Kč
3CC0000 Macků Jaromír Neregistrovaní - Macků 230672 40 Kč
7IC0000 Bednář Tomáš Neregistrovaný - Bednářová 2051533 40 Kč
7IC0050 Bednářová Anna Neregistrovaný - Bednářová 2051533 40 Kč
5AX0000 Karásek Antonín Neregistrovaný - Karásek zapůjčit 50 Kč
75C0050 Drašarová Eva Neregistrovaní - Drašar zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 380, vklad: 24430 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.