Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D21L

Datum:
03.04.2016
Místo konání:
Kynologické cvičiště Rakovník
Pořadatel:
JES - OK Rakovník

D21L 7.58 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 100 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 100 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 100 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 100 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary B 7003008 100 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 100 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 150 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 150 Kč