Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 80 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 80 Kč |
AOP9850 | Fukalová HanaFukalová Hana | Orientační Běh Opava | A | 361939 | 80 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 80 Kč |
UOL9950 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SOB Olomouc | A | 2059758 | 80 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 80 Kč |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 80 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 80 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 2085648 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | B | 2090849 | 80 Kč |
KUO9801 | Paukert LukášPaukert Lukáš | KOB Ústí nad Orlicí | A | 980351 | 80 Kč |
KUO9901 | Skalický JohanSkalický Johan | KOB Ústí nad Orlicí | B | 920657 | 80 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 7203453 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 80 Kč |
OOL8901 | Kala MatějKala Matěj | SK Haná orienteering | C | 7260029 | 80 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 80 Kč |
KUO8301 | Štěpánek MilanŠtěpánek Milan | KOB Ústí nad Orlicí | C | 52322 | 80 Kč |
KUO9605 | Skalický MatyášSkalický Matyáš | KOB Ústí nad Orlicí | A | 887162 | 80 Kč |
51X8600 | Koláček JosefKoláček Josef | SK HZS OL | 436418 | 80 Kč | |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 80 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 80 Kč |
AOP9303 | Schuster MarekSchuster Marek | Orientační Běh Opava | E | 995871 | 80 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | R | 7200365 | 80 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 80 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 995843 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 80 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
KUO8001 | Koblížek KamilKoblížek Kamil | KOB Ústí nad Orlicí | C | 980350 | 80 Kč |
SHK7905 | Svoboda LukášSvoboda Lukáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 9138 | 80 Kč |
BBM7101 | Kunz MartinKunz Martin | BETA URSUS Rosice | C | 553435 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
SSU7847 | Krtička LuděkKrtička Luděk | SK Severka Šumperk | C | 7204982 | 80 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 336721 | 80 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336791 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51376 | 80 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 50 Kč | |
3SX0200 | Dostál ZdenekDostál Zdenek | ZŠ Těšetice | zapůjčit | 50 Kč | |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 50 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 50 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 50 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 50 Kč |