Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Benátky nad Jizerou, sportovní areál Letní stadion
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.20 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C 2085009 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 420420 60 Kč
1.27 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 90 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 90 Kč
1.51 km, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 336741 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C 1418759 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 60 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
1.74 km, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 246900 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
1.97 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
EKP9855 Jarešová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 2087681 100 Kč
DKP9954 Bobková Petra Oddíl OB Kotlářka C 888612 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
2.21 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 100 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 100 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 100 Kč
RIC8654 Michaličková Veronika OB Říčany C 7249819 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 100 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 9200521 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
MFP9799 Javůrková Tereza Matfyz Praha 51345 150 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 150 Kč
1.83 km, 13 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 100 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C zapůjčit 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
1.42 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x zapůjčit 130 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
1.36 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
1.36 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 60 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
1.20 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 90 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
KNC0700 Borl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
TAP0901 Kohoutek Jan KOB Tretra Praha C 51848 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 339547 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
1.51 km, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 60 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056272 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 90 Kč
1.74 km, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
PGP0206 Hanousek Lukáš SK Praga C 51636 60 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
1.97 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 886251 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 100 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060246 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
2.21 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 100 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 100 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 100 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
2.25 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 219276 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 100 Kč
2.34 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 100 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 100 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 100 Kč
84S8900 Palfi Štefan Klub OB ATU Košice zapůjčit 130 Kč
EKP9304 Svatoš Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 2087715 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 100 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 981801 100 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 100 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 150 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 150 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 150 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 150 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 150 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 150 Kč
2.25 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 100 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 07942 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 130 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
1.83 km, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C zapůjčit 130 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 2067994 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 150 Kč
1.42 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 150 Kč
1.36 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
1.36 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 60 Kč
1.07 km, 12 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 60 Kč
KPY0800 Louša Vítek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 60 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
LME0901 Kindel Vít SK Los Mělník C zapůjčit 90 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
TAP7800 Verner Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C zapůjčit 90 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C zapůjčit 90 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2078468 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2056265 60 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 60 Kč
EKP0957 Kabátová Anna VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2019225 60 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole C 2031362 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
PDY0450 Káninská Daniela Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
PDY0800 Beier Martin Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
PDY1050 Beierová Lucie Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
LME1062 Duchoslavová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit 90 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
EKP1256 Ouhrabková Bára VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 60 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 60 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník zapůjčit 90 Kč
1.28 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 60 Kč
HCE7700 Müller Vladimír TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
ROZ9999 Jírová Monika OK Roztoky 207856 60 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 60 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 60 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda 889274 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 60 Kč
2.95 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 90 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 90 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 90 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 361919 90 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha 438648 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
5FX7500 Svoboda Jiří MMOB Praha C 438638 90 Kč
celkem přihlášených: 628, vklad: 54680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.