Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
vrch Tábor u Lomnice nad Popelkou
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.60 km, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 50 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
LPU2278 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 100 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 100 Kč
1.60 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
1.80 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 7200908 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 2085600 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 100 Kč
1.60 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0551 Smisitelová Ela OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0000004745 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
STH0558 Huřťáková Karolína SK Studenec C 50 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
2.10 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 50 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 50 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 80 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 80 Kč
HOR0150 Loukotová Adéla TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
17P0151 Ciura Aleksandra (POL) WKS Śląsk 504042 80 Kč
17P0050 Ciesiółka Katarzyna (POL) WKS Śląsk 9201008 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 80 Kč
ZAM0153 Obrmajerová Gábina OB TJ Sokol Žamberk 2053567 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 80 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 80 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
2.60 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 80 Kč
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 405983 80 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 80 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 80 Kč
CHC9853 Kostrzewska Justyna K.O.B. Choceň C 895005 80 Kč
3.80 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
VRL8351 Aerts Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8951 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
LTU8951 Zákravská Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410788 80 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 160 Kč
3.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
ZAM8751 Prokopcová Jana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 80 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 80 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682628 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU8559 Krčálová Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 425543 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 80 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
3.20 km, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
3.00 km, 17 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 80 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 160 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 80 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 80 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
2.80 km, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0002092408 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 160 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 9592 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 160 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
2.60 km, 5 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0000004257 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 50 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C doplníme 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU2222 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
SJC1 Švorc Petr Sportcentrum Jičín 50 Kč
1.60 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0000000603 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 50 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
TUV0400 Bernat Matěj SOK TJ Turnov doplníme 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027229 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
1.80 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
HOR0406 Nečesaný Jáchym TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 50 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
2.60 km, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096131 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
2.20 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0202 Ledvina Filip OK Jilemnice C 2096123 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 80 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 80 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 80 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2088192 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 80 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 80 Kč
3.30 km, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9803 Havlíček Samuel OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
CHC9803 Okarma Jacek K.O.B. Choceň C 889176 80 Kč
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 80 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 80 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice 51117 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 80 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
SHK9101 Stulík Matěj OK Slavia Hradec Králové C 9195 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 80 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9275 80 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 80 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 80 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 80 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 160 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
3.70 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095947 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
ZAM8301 Prokopec Michal OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 80 Kč
ZAM9301 Lux Martin OB TJ Sokol Žamberk 426332 80 Kč
ZAM8801 Moravec Filip OB TJ Sokol Žamberk 436955 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682691 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
SRK8912 Fleischmann Aleš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 80 Kč
3.60 km, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 160 Kč
3.30 km, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
3.30 km, 19 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 131 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
2.90 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 80 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 160 Kč
2.80 km, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
2.60 km, 5 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 50 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0860 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 50 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0000000603 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 50 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 50 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 50 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 500288 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 50 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C zapůjčit 90 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 50 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 2082905 50 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 50 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 50 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 50 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067990 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 456351 50 Kč
SJC Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
KOR7100 Kašpar Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk 9032 50 Kč
ZAM7701 Hovad Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk 416281 50 Kč
ZAM7351 Dušková Renata OB TJ Sokol Žamberk 9285 50 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
LPU2223 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LPU2288 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 410796 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 50 Kč
KOR8550 Novotná Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 50 Kč
VAM9999 Romana Mudruňková OB Vamberk 100 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 50 Kč
5CX1 Zábranský Václav zábranský zapůjčit 90 Kč
5CX2 Luftová Kateřina zábranský zapůjčit 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 50 Kč
3.20 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš zapůjčit 120 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000438611 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 160 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 80 Kč
3IX1 Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
3IX2 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
celkem přihlášených: 924, vklad: 64940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.