Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Ostrava - Komenského sady
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.60 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
KRN0650 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov 40 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 232166 80 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 80 Kč
1.90 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 40 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 40 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C zapůjčit 130 Kč
2.20 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 90 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 90 Kč
1QP0007 Wiśniewska Kamila (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 428777 90 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 90 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0354 Olekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov 90 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 90 Kč
2.20 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 90 Kč
1QP0006 Sporysz Martyna (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 428773 90 Kč
2.50 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 90 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
3.10 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
3.10 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 90 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 90 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232338 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 90 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 90 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 90 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 49330 90 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 90 Kč
TRI9251 Křesťanová Gabriela TJ TŽ Třinec C 1400416 90 Kč
OKP9499 Haltof Ewa SK OK 24 Praha C 1436949 180 Kč
2.40 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 90 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 52960 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 90 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 90 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 180 Kč
2.10 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 90 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 90 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
2.10 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 90 Kč
14P0003 Jolanta Wysocka (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 90 Kč
38S0002 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 180 Kč
1.60 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 80 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 410117 80 Kč
1.80 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 40 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 80 Kč
2.20 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 90 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 90 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 90 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 90 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 90 Kč
1QP0005 Pasierbski Maciej (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 332513 90 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 90 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 90 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 90 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 90 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 90 Kč
1QP0004 Micor Kacper (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 428776 90 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
2.90 km, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8716 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
3.30 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
3.30 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 90 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 90 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
VZA9301 Kuriak Jakub (SVK) Slávia ŽU Žilina 416591 90 Kč
1QP0003 Sporysz Mateusz (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 428780 90 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 90 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 180 Kč
11P9600 Pasek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032325 180 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 180 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 180 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 180 Kč
3.30 km, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 90 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 90 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 90 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 90 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 180 Kč
3.10 km, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
1QP0002 Wiśniewski Dariusz (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 428779 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
2.50 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 90 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 90 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 180 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 180 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 180 Kč
2.00 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
1QP0001 Pietrzykowski Wladyslaw (POL) Radioorientacja-Bielsko-Biala 44760 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 90 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
14P0002 Andrzej Wysocki (POL) UKS Kometa Gliwice 222893 90 Kč
1.50 km, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
AOV0951 Vellechová Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52959 50 Kč
BFM0901 Bjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49453 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
BFM1151 Kosubová Linda SKOB Frýdek - Místek 2087705 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 8654 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 49496 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 410791 50 Kč
BFM0653 Vojkovská Tereza SKOB Frýdek - Místek C 2059752 50 Kč
BFM0654 Jalůvková Marie SKOB Frýdek - Místek C 2087691 50 Kč
BFM0605 Bartulec Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
BFM0702 Saforek David SKOB Frýdek - Místek C 206365 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 410794 50 Kč
BFM0503 Carbol Vít SKOB Frýdek - Místek C 49491 50 Kč
BFM0502 Foldyna Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 428209 50 Kč
MOV0752 Plaskurová Rozálie SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
MOV0900 Řepecký Tomáš SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 51171 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336722 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
38S0001 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
2.00 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 50 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
BFM8351 Kosubová Iva SKOB Frýdek - Místek 2087708 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
BFM7401 Procner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 50 Kč
ODR9050 Oherová Petra SKOB Odry 416148 50 Kč
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry 49413 50 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 50 Kč
5IC0001 Kohoutek Milan Běhat nás baví zapůjčit 100 Kč
11P8250 Masny Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 887002 50 Kč
celkem přihlášených: 273, vklad: 21590 Kč